Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Jedan od šampiona

 

0767f0cb73f55afe9cf717c92c1c8a9b.jpg

 

Em zagradio prolaz ka stepenicama em mislim da je ušao iz kontra smera

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja je danas bila čistka u masarikovoj, za 15ak minuta koliko mi je trebalo da obavim nešto, paučići (oni što kače samo prednju stranu) pokupili sva vozila koja su bila parkirana u onoj traci suprotno od parkinga. Inače svi su upalili sva 4 ali ne pomaže očigledno, osećam da migavci još uvek rade na sajmištu

 

realno nije bilo mesta da se vozi od njih

Edited by dj90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako...sve treba redom da nose. Ali uvek ne pred izbore!!! Ja da sam u parking servisu krenuo bi Branicevskom od Hrama pa na dole. Samo bi kupio...nenormalan narod...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I treba, treba nam Stop Ham u Srbiji :D  komšije i ja imamo večiti problem sa mogu slobodno da ih zovem magarcima koji parkiraju na 2 mesta, ali svaki dan uvek isti auto zauzme 2 mesta. Nažalost parking servis tu ne može ništa, svaku noć vidim da su im dignuti brisači i poruke opomena, ali ništa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ne može??? I to je nepropisno parkirano vozilo i treblo bi da dobije ili kaznu ili da ga odnesu. E sad, primena u praksi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kada bi ih pozvao verovatno bi mi se ismejali na slušalicu. Takođe se oko parkinga svuda guraju, parkovi za decu više ne postoje sada su blatišta sa 10 automobila u njima. Slikaću baš ovih dana nekoliko dana za redom pa ću okačiti. Nervira me što smo mi svi budale koje se lepo parkiraju.

Takođe ako bi ih ja uhvatio kada su u kolima i napao verovatno bi sledeći dan našao liniju ključa na mom autu, a ne bih mogao da dokažem ko je to uradio. Takve stvari mi ne trebaju u životu i nemam vremena za to, za takve stvari bi trebao parking servis da reaguje, al kad smo banana od države..jbg

Edited by Pluto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momak namerno parkira na 4 mesta u isto vreme svuda po gradu

 

177004-parking.jpg

 

Fotografije automobila parkiranog na čak četiri parkirng mesta izazvale su u nedelju brojne kritike. Ubrzo se oglasio i vlasnik automobila, koji se navodno zove Fabio Silva. On je objasnio da automobil tako parkira da mu ostali vozači ne bi ogrebali limenog ljubimca. ''Kad počnete trošiti stotine funti na automobil, kao ja, shvatićete o čemu pričam. Oprostite što ne želim da idioti unište moj ponos i moje veselje'' - napisao je Fabio Silva iz Linkolnšajra. Dobio je puno kritika, ali ga je jedan branio: ''Kada vidim kako ljudi otvaraju vrata dok izlaze iz vozila, ne osuđujem ovog vozača'' - napisao je.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiti i branike.

Seat power :lol:

Slicno sam i ja isplanirao sa 2 garazna mesta :D

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Извините, овај садржај тренутно није доступан

Kod mene su danas stavili one stubove po celom kraju, jer se stoka parkira na travu i u parkove i uništeno je sve, tu su i 2 pauka pa sve redom nose. Iskreno mi je drago, 10 metara odatle je veliki parking, ali ne može dupe da hoda toliko.. Pa eto nečeg lepog najzad :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/7/2018 at 7:25 PM, dj90 said:

koja je danas bila čistka u masarikovoj, za 15ak minuta koliko mi je trebalo da obavim nešto, paučići (oni što kače samo prednju stranu) pokupili sva vozila koja su bila parkirana u onoj traci suprotno od parkinga. Inače svi su upalili sva 4 ali ne pomaže očigledno, osećam da migavci još uvek rade na sajmištu

 

realno nije bilo mesta da se vozi od njih

Ako i nek nose, pre neki dan mi trebalo sto godina da izadjem iz garaze, em ti debili na sva 4, em onaj semafor ka kneza milosa. Tako treba i u trgovackoj u zarkovu, non stop je jedna traka pod sva 4 :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bahato parkiranje ali jeste bahata vožnja.. Priča je istinita ali biće skraćena.. Naime dešavanje je u Santa Klari, Kalifornija. Radi se o indijcu koji je popio i počeo da se mangupira po putu... Muzika.. Škripanje guma.. Pa kad se čo'ek zagirao napravio i malo i materijalne štete došli su organi reda.. Na sudu dobije neke enormne cifre kazni i zabrana ali nakraju meni najzanimljivije da svakog vikenda ide u zatvor i čisti njihove WC-e i to godinu dana.. Dragi moji sugrađani.. Sad izvolte pa divljajte po gradu..Prežaliće pare i kazne ali WC-e neće zaboraviti nikad.. To je kazna

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indijac....Suzuki Maruti...divlja????:lol:Da nije Homer bio suvozac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...