Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

 

Zanimljivo rešenje :-)

---------------------------------------------------------

Vest preuzeta sa B92

Kada ljudi uzmu stvari u svoje ruke

Da vozači znaju da budu bezobzirni kada parkiraju svoje automobile možemo da se uverimo svakog dana šetajući ulicama naših gradova. Ponekad i odgovor pešaka na takvo ponašanje može da bude radikalan.

14897847245499892b4d027170014247_orig.jp

Kada parkirani automobil zagradi prolaz pešacima, obično se sve završi gunđanjem ili podizanjem brisača u znak protesta.

Međutim, vlasnika ovog FIAT-a 500L, koji je svojim vozilom blokirao rampu za invalide i bebi kolica, po povratku je čekalo neprijatno iznenađenje.

Fotografija je objavljena na Instagram profilu argentniskog portala Infonews.com, a komentari posetilaca su različiti.

Dok jedni podržavaju ovakav način izražavanja nezadovoljstva, drugi smatraju da je vandalizam baš kao i ponašanje vozača podjednako neprihvatljivo.

Bas hrabro ... napadati auto koji je neko parkirao ... sto nije sacekao vozaca ? A da ... mogao je da zavrsi sa konzervom spreja u gu##ci ... jer za razliku od auta, vozac ima ruke ;)

 

Ja u komšiluku imam bahatog lika zbog čijeg parkiranja invalidi i majke sa decom u kolicima moraju da izlaze na prometnu ulicu. Nije čak ni "opasan" lik, neki matori smrad. Njega bi više bolelo da mu neko uradi ovo, nego da ga odvali od batina.

 

Kako mogu da vidim i ovde ima dosta takvih koji automobil doživljavaju kao ljudsko biće koje je "nedužno"!? :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako imate 00 onda gledajte da lepo smestite svog ljubimca, a ovi okolo neka crknu, ko ih šiša što su invalidi ili bebe u kolicima?

Edited by neshaoct
regulisano psovanje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@evidenticar

 

ovo oko 00 u postu iznad tvog je cini mi se u drugom kontekstu.

00 za resavanje ovakvog problema a ne 00 ovog bahatog indijanca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bk akademija i BK tv .. al ne stigose .... udario mladja .... na zalost .....

Edited by amladenbk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda da promenimo adresu kluba i da se protivpravno uselimo tamo (sigurno ima i neka garaža dobra) i da onda podnesemo zahtev za legalizaciju... pošto ćemo se ponašati kao dobri domaćini Bogi će nam sigurno ustupiti da mu ne propada objekat :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

trenutni vlasnik je stecajna komisija .... kao sto je i bila zgrade aeroinzinjeringa ... pa je sad tamo sud ....nece sigurno da ti daju za klub 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jer mu se tako može. A ja treba da se penjem na mali ivicnjak i da razmisljam da li ce da me baci na njega..

 

cxcb420105.jpg  cxcb420106.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja danas gledam TV Smederevo i pokazuju kako su ociscene gradske ulice i odjednom na snimku autobus koji krece sa stanice, a odmah ispred njega parkiran auto na sred puta i autobus mora da ga obilazi, a vlasnik verovatno u kaficu pored ... tu je uvek guzva i svi "mangupi" se tu parkiraju malo na trotoar, malo na put, a sa druge strane ulice postoji parking ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kopaju, zato sam i prosao bez greske, ali opet je idiot, em sto parkira ovako, em sto vozi sa ovoliko snega na autu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom malo je onih normalnih. Vecina je otisla u neku krajnost, jedan broj njih vozi kao da je suvo, i da su samo na ulici, a opet ima i onih koji voze kao po jajima i prave guzvu.
 

ponekad pozelim da sam vozac ovoga ... bilo bi samo biip biip i ode u 3 lepe :D

cxcb420107.jpg


Ma oni su srecni kada ima neko ispred njih da probija
 

cxcb420108.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc smo diskutovali o tome bradonja :D

Edited by zrnkemiki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...