Jump to content
FAS Goran
chikavili

bahatoparkiram.com / bahatoparkiranje.com

Recommended Posts

Sprej i prskanje po kolima koja su bahato parkirana, sa sve ''čestitanja mile majke'' porukom.

Ali, sprej se lagano skida, nije pravi, iako izgleda identično kao pravi. Za ljude sa snimka je ipak dovoljno pravi da ih nauči pameti:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:up: dva puta sam tako stao "na cosku" ali ne van nego bas na obelezenom parkingu, i oba puta dobio po jednu ogrebotinu na braniku. Da imam nov auto verovatno bi ga neko odgurli do zida. Ali... sreca prati budale, ovakav pajser garant moze svaki dan da parkira ovako i nece mu faliti nista :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,ako mi verujete,mogao bih SVAKI DAN da postavim po nekoliko slika,pogotovo sa onog coska o kom je bilo reci ranije (ne ovaj),jer bukvalno svaki dan neko parkira tako da smeta drugima. Jeste lose resen,ali moze se parkirati da se ne smeta drugima. Npr. danas jedan Cayenne lagano zauzeo dva mesta,parkirako covek po sred linije. Nagledam se svakakvih budalastina,da covek ne poveruje kako stoka parkira i vozi po parkingu. Postavicu sutra sliku da vidite o kom uglu se radi (ko nije ranije video),jer ce 100% opet biti materijala za ovu temu! :) A ovaj 500L je sluzbeno vozilo Unicredit banke,pa me ne cudi sto ga bas zabole da li ce ga neko ocesati. Inace,bilo je bar 5 slobodnih mesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pričali smo o tome već... ima tu ponekad i druga strana priče... recimo taj Kajen... plaćen određen broj desetina hiljada evra, a parking veličine za Juga... i on onda lepo stane na jedno parking mesto i dođe deda sa Askonom i odvali ga vratima, pa ne bude dovoljno jednom nego par puta dok i baba izađe... ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moze se svima ugoditi,ali se moze ugoditi vecini. Vozila Cayenne-ovih gabarita ima 5%,mozda i manje,pa prema tome,neka se on prilagodjava vecini. Nije ni taj auto za gradsku voznju. A ako vec hoce da ga vozi i parkira po 2-milionskom gradu,onda neka bude spreman i na to da moze neko i da ga ogrebe,zakaci itd... Ne namerno,naravno,ali guzve su svuda,manjak je prostora u celom gradu i takve stvari se desavaju... Auto je auto,nije bitno koliko vredi. Meni je najvredniji moj Punto,jer je moj! :) Cena auta mu ne daje za pravo da se bahato parkira,a opet,ponekad mogu i da razumem,ali ne i opravdam,takvo parkiranje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da mu cena auta ne daje za pravo da se parkira na dva mesta, ali isto tako ne daje za pravo dedi da oštećuje druga vozila. Takođe, da je problem samo sa Kajenom to bi bilo u redu, ali recimo ja imam auto relativno uobičajnih dimenzija pa opet imam taj problem, neročito jer je tamne boje pa se svaka tačka vidi. Isti problem sam imao i sa Bravom koji je takođe relativno prosečne veličine. Tako da se ne bih složio da su marking mesta baš prilagođena proseku ;) 

 

Takođe, ne vidim gužvu u saobraćaju i u gradu generalno kao osnovano opravdanje da se nekome oštećuje auto. Ako nekome nije stalo do njegovog auta neka parkira pored zida pa neka udara, a ne u tuđe automobile ;) 

 

Tanka je tu linija... ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovla,nisam ja pravdao ostecivanje tudjih kola,od strane onih koji voze krseve,jer ih zabole za svoj auto. Prosto mnogo ljudi i kola na malom prostoru znaci da je neminovno (ne i normalno) da se desavaju stvari poput cukanja,cesanja... Zivot u gradu,pa tako i voznja u gradu,je kompromis,a druga je stvar sto su nasi ljudi nespremni za kompromis,pa ih zabole da li ce njihovi postupci imati neke posledice.

 

Totti@ Sto jes',jes'... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nepresusni izvor svakodnevnih bisera... Danas dva puta prolazim i oba puta identicna situacija (obratiti paznju na kolonu iza busa koja tako stoji nekoliko minuta).

Sirene razbijaju, ljudi psuju, izlaze iz kola, haos. Ovo mi nikada nece biti jasno, a da ovako ipak ostavim auto, keva bi mi stucala mesec dana :) :

 

030420141505.jpg  030420141506.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...