Jump to content
FAS Goran
Damjanović

Iskustva sa brisačima za automobile

Recommended Posts

29 minutes ago, djomla said:

Ja sam dobio isto bez adaptera, stim što je meni falila i ta zelena navlaka emoji23.png

Jedan mladji kolega sa foruma(necu da ga imenujem) je pri zameni brisaca ostavio tu zelenu plasticnu zastitu preko gumice brisaca pa je 3-4 dana bio nezadovoljan kako brisu. :lol: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carski
Mozda se žalio pa od tada skidaju tu zaštitu.
Brišu ok, danas sam proleto kroz neku jaku kišu Borča-Zemun neki oblak se otvorio. Za te pare su super.
Jbg, ja sam@shomispc -u poslao lepo upakovano, a on meni vratio bez zelene zaštite, strasno

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo da legnu lepo na staklo i da ne ostavljaju duhove odmah.. Ako propadnu posle par meseci jbg, kol'ko para tol'ko muzike :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Montirao juče popodne sva tri bez ikakve muke, jedino sam za zadnji brisač morao da menjam adapter (verovatno ni on nije bio siguran koji meni treba pa mi je zato poslao 2 :D).

Brišu skroz korektno i nečujni su, tako da sam ja zadovoljan. Jedino što mi smeta je što mi je poslao fabričke dimenzije (600 + 450) a ja sam ranije samoinicijativno uzimao duže (650 i 480) pa mi brišu manju površinu i preklop mi je nekako na sred šoferke.. Nisu ni glomazni kad se montiraju, ako nekome znači mogu i to da slikam..

 

Nekako subjektivno mislim da je wurth brisao bolje kada je bio nov, mada je jedan koštao kao ova tri. 

Sve u svemu, zadovoljan sam :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, shomispc said:

Sve u svemu, zadovoljan sam :D 

@Ivan eto vidiš, čovek zadovoljan a tek što ih je stavio.Kod mene je slučaj da prođe 5-6 dana pa kažem da sam zadovoljan. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da se pozalim da suvozacev brisac nije dugo potrajao, neki dusmanin mi je skinuo juce, udavio se njim dabogda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nisam verovao da čovek mora na forumu da traži savet za brisače.

Ali kada smo već kod toga hoću da potvrdim najčešća iskustva sa foruma.

2. ALCA sam imao na stilu 5 godina (2009-2014) i tek tada su pokazali prvu brazdu uz koju se moglo i dalje bez problema voziti, ali bili su bučni i skakutali. Klasičnog oblika.

3. BOSCH flat na 500L nisu trajali ni godinu dana, nikada gori uz redovno brisanje napadale prašine (peska) pre upotrebe (skoro svakodnevno)

3. MICHELIN flat kupih pre neki dan ali i ako na kutiji izgleda da imaju odgovarajući priključak ipak ne mogu da se montiraju na 500L.

4. MOPAR prva ugradnja na 500L samo 2 godine. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 29.7.2018. at 6:12 PM, shomispc said:

Samo da se pozalim da suvozacev brisac nije dugo potrajao, neki dusmanin mi je skinuo juce, udavio se njim dabogda...

Moraćeš da primeniš sistem vezivanja brisača vezicom jer izgleda nema druge.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Djuk85 said:

E i meni trebaju drugi brisaci za mareu. Jel mislite da su ok? Cena mi sumnjiva :D

Kinezi ali dobri, kod mene su na oba punta i  zadovoljan sam. Izguraju dve zime da brišu lepo mada za ove pare boljih nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi čime mazete metlice? Danas krenuo sa posla i kad sam upalio brisace krenuli su da gule po soferci. Malo mi je nerealno da su već za menjanje, imam ih malo jace od 6 meseci..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...