Jump to content
FAS Goran
Damjanović

Iskustva sa brisačima za automobile

Recommended Posts

 

Dajte neku preporuku ga gumice, ocu uzmem nove pa da uvucem kod sebe u aero brisace.

Sampionove gumice, 75cm 340din, auto mika.

 

Da li ovako nesto moze da se nabavi u Novom Sadu i gde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu Champion, ali imas u Kit Commerce gumice brisaca, 61 cm je 110 kinti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je neko koristio Bear Multi Soft Wiper Blade brisace? Ima ih u Sremskoj Mitrovici, cena je 800 dinara, pa bi bilo dobro ako ih je neko koristio da napise kakvi su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio sam bas te brisace i nisam zadovoljan jer su sve samo ne soft, to preskace ko ludo po soferci uz neprijatne zvukove...To je moje prvo i poslednje iskustvo sa Bear brisacima

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar je Bear zas*ao i sa brisacima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kupio neke ruske u Rodi,500 din komad one kao Aero,dva dana super posle toga poceli da preskacu,a od prvog dana bučni ako na pakovanju anpisali da su super,ultra,giga tihi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio sam bas te brisace i nisam zadovoljan jer su sve samo ne soft, to preskace ko ludo po soferci uz neprijatne zvukove...To je moje prvo i poslednje iskustvo sa Bear brisacima

Eto, a prodavac ih bas nahvalio... znaci kada krenu da te ubedjuju da je dobro, bezi od toga, jer je sigurno s**** :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma s' tim jeftinijim brisacima nema pravila.To je moje iskustvo.Kako se koji zalomi.Evo ovde nahvaljeni Alca brisaci,prvi put uzmem sve super god dana skoro,drugi put jedan extra drugi preskace i skripi posle mesec dana,odem zamenim samo taj i sad sve ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam uzeo Wurth metlice..... 2000din-par, za svaku preporuku su brisu ultra dobro i ne cuju se....

Ovo su verovatno najbolje koje sam stavio do sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od par ljudi sam cuo preporuku upravo za Wurth.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kraju se najvise isplati uzeti OEM metlice. 

Znam da su to Valeo, Bosch, SWF ili neke druge, ali opet...

Secam se koliko sam na Stilu potrosio para na raznorazne "odlicne" metlice dok nisam uzeo Bosch aerotwin.

Jesu bile 2.500, ali vrede.

Mitutoyo nisu lose, ali kod mene vozacev preskace, dok suvozacev nije los.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mitutoyo brisaci kod mene na oba Punta. Misljenja podeljena sto se tice njih. Na benzincu ih imam 2 godine i brisu bez greske dok npr. kod dizela stavljeni letos a od pre mesec dana bas lose brisu, suvozacki cak i ispucao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je za temu o tehnickim problemima, menjaj nosace motora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio bosch eco brisace, za sada zadovoljan. To su klasicni metalni. Rade besumno i ciste dobro. Na EKO pumpi je par oko 1000 din, zavisi od dimenzija. Ja uzeo 55 i 50cm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bosch aero keva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja je duzina prednjeg+zadnjeg brisaca za Uno 2000g. Neko ko je zadnji put menjao stavio je verovatno one koje je imao posto su duzi nego sto treba da budu.

p.s kako se pali zadnji brisac ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1.1.2016. at 2:07 AM, ZoranBG said:

Koja je duzina prednjeg+zadnjeg brisaca za Uno 2000g. Neko ko je zadnji put menjao stavio je verovatno one koje je imao posto su duzi nego sto treba da budu.

p.s kako se pali zadnji brisac ?

Tek sad videh :S Napred je 450 mm a pozadi sam stavio original (Champion) koji sam kupio u AP Sportu po ne baš popularnoj ceni od nekih 1300 din.ali briše za sve pare :) Napred sam stavio Bosch Aerotwin ali ne dohvata krajeve šoferke pa će izgleda morat da leti :@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliki najveći vozačev može kod punta... kontam da je bolji što veći ... a koliki onda kod suvozača... ja kupio neke jeftine brisače i ovaj što ih prodaje mi dao dva skoro iste duzine.... i prave mi us.rani trougao i sliva mi se tečnost a kraj suvozačevog mi otpao jer udara u gumu od šoferke....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto menjate komplet brisace nije mi jasno ,menjajte samo gumice ili metlice kako ih ko vec zove,ja za 200 dinara kupio grafitne extra su i stavim  napred na oba brisaca i isecem visak i gotova stvar.I ne razmisljas o duzini niti bilo cemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...