Jump to content
FAS Goran
Semi

Presvlačenje auta folijom

Recommended Posts

Jel na prtljažniku tamnija folija ili je zbog ugla tako izgleda?

Ako ti je ostalo mslo folije zalepi i onaj deo kod prednje tablice između maski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekom treba savet u vezi lepljenja, stojim na raspolaganju, inace se bavim bas tom delatnoscu

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ako nekom treba savet u vezi lepljenja, stojim na raspolaganju, inace se bavim bas tom delatnoscu

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Uzgred, odnos cena kvalitet, najbolje su se pokazale Oracalove folije, obicna pvc folija je dosta jeftinija i na njenu ugradnju nemojte ocekivati garanciju, mada u principu ako se odradi kako treba, moze stajati na vozilu oko godinu dana bez posledica odlepljivanja. Ako bas hocete kvalitet, onda preporucujem namenske folije za auto grafiku, tkz. Cast folije, e one su vec dosta skuplje i na njenu ugradnju cete dobiti garanciju od minimum 3 godine. Za pocetnike, postoje folije koje su da kazem izbusene i prilikom lepljenja vam nece ostajati mehurici. Pitajte sta vas interesuje, pozdrav

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam fleku od lepka na karbonskom delu table, ispred suvozača. Neće da se skine ni acetonom ni benzinom, takođe izgleda da neće ništa da se zalepi na karbon, pokušao sam nekom folijom sa ali ekspres da prelepim ali neće. Jel ima neko ideju sta uraditi, dal postoji neki lepak koji bi pomogao da se carbon folija zalepi za carbon ?

1f5e894789ffd88451861edf31068301.jpg

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko bi koštalo presvlačenje krova i haube folijom fiat crome? Stim što croma ima jedan problem sa skidanjem laka, zbog toga sam i hteo foliju. Farbanje nije skupo ali onda bi morao u istu (bordu boju) jer ja sam hteo sa crnom folijom sa belom linijom. Nešto ovako sam planirao sa svojom cromom

IMG-a652fa9efb8c10b5efb6fde2cdf7b827-V.jpg

Edited by Ivan_KV

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam fleku od lepka na karbonskom delu table, ispred suvozača. Neće da se skine ni acetonom ni benzinom, takođe izgleda da neće ništa da se zalepi na karbon, pokušao sam nekom folijom sa ali ekspres da prelepim ali neće. Jel ima neko ideju sta uraditi, dal postoji neki lepak koji bi pomogao da se carbon folija zalepi za carbon ?

1f5e894789ffd88451861edf31068301.jpg

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk


Probaj malo sa alkoholom

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije nista pomagalo, super lepak se bukvalno skamenio. Otkrio sam i razlog, ništa neće na karbon da se lepi osim njega.
Ali uspešno je skinuto 90%, fenom sam zagrejao I ona žiletom skinuo. Na delu gde nije moglo stavio sam stiker, mala italijanska zastava koja je u ravni sa natpisom bravo.
Ispalo je mnogo bolje nego što sam se nadao, bukvalno bi zalepio opet I da nema fleke :D okačicu posle sliku, nemam na telefonu

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekskluzivno na Beogradskom sajmu - Najbolji wraperi iz regije na Grafimi

 

wrap 5.jpg

 

U sklopu ovogodišnje ''Grafime'', Međunarodnog sajma grafičke, papirne i kreativne industrije, koji se od 26. do 29. septembra 2018. održava u hali 4 Beogradskog sajma, ''Print Magazin'', zajedno sa drugim kompanijama iz ovih oblasti, organizuje već tradicionalno takmičenje Adria/Balkan Wrap Star, na kojem će se predstaviti najbolji wrap profesionalci iz cele regije.

Car wrapping - oblepljivanje vozila - inače je automobilsko-dizajnerski trend o kojem se poslednjih godina mnogo govori i stekao je populanost širom sveta. Pravi majstor wrappinga u stanju je da začas automobilu da potpuno novi izgled i šarm.

 

Wrap 3.jpg

 

''Adria/Balkan Wrap Star'' će okupiti osam najboljih takmičara sa takmičenja koja su tokom ove godine održana u regiji - u Vrdniku, Sarajevu i Zagrebu. Nastupiće pobednici iz ovih gradova, a njima će se pridružiti i drugoplasirani i trećeplasirani takmičari sa regionalnih takmičenja. Ovo takmičenje će biti odlična prilika za najbolje u ovoj oblasti da odmere svoje veštine pred evropski wrap hepening koji će biti održan u januaru 2019. u Düsseldorfu. Uz takmičenje u oblepljivanju vozila, posetioce očekuju i prezentacije i izložbeni prostori najpoznatijih kompanija koje proizvode folije i mašine za štampu na folijama. Ovo takmičenje je svojevrstan poklon posetiocima povodom jubilarnog, 40. izdanja ove izuzetne sajamske manifestacije, posvećene profesionalcima iz grafičke industrije, izdavaštva i štampanih medija, dizajna, reklamne, muzičke i filmske industrije, te proizvodnje, dorade i prerade papira. Posetiocima će biti predstavljen širok spektar mašina, uređaja i opreme za grafičku industriju, obimna paleta sirovina, repromaterijala ili finalnih proizvoda za različite sektore grafičke industrije, softverska i ICT rešenja u ovim oblastima. Na sajmu učestvuje oko 80 izlagača iz desetak zemalja a predstaviće sve aktuelne tehničke, tehnološke i dizajnerske trendove. Ekskluzivni domaćin ovogodišnje Grafime je kompanija Epson, globalni lider u mnogim segmentima grafičke industrije.

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi krov na Stilu u crnu....imate  preporuku nekoga , pošto sam iz Osijeka neko bliže do granice...i koliko je to novaca otprilike'

 

hvala.

Edited by lan_fan

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 05/12/2018 at 7:08 PM, rage_man said:

Ruke mozda 15 do 20e, folija-zavisi od kvaliteta
 

Imam Punta dvojku, obična bela boja. Hauba je skroz matirala i ne može da se ispolira pa sam mislio možda foliju da zalepim umesto farbanja. Jel ima u toj beloj boji da se nađe folija, koliko bi me to koštalo da uradim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima naravno, obicna pvc kojom se presvlace taxi vozila, moze da traje oko 2 god i ona kvalitetnija, skuplja koja traje najmanje 5, ako nema mehanickih ostecenja.
Ruke oko 15e

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, nisi prvi koji se javljao a razlicitost gradova pravila problem

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav društvo! Da li biste mogli da mi preporučite u Beogradu nekog ko bi mi odradio krov i vrata gepeka folijom? U pitanju je Lancia Ypsilon. Vidim neke preporuke ali iz dosta ranijih godina. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, sticajem okolnosti stavio sam novu haubu i branik prednji. Auto izgleda 3x lepše. Mnogo mi je ispucao lak sa strana, vrata i krilo. Farbanje Punta 2001 nije ispaltivo, bar ja mislim. Hteo sam foliju pa me interesuje koja je cena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...