Jump to content
FAS Goran
Semi

Presvlačenje auta folijom

Recommended Posts

Onda mu objasni kako ide :)

 

Ako se dobro secam kako mi je objasnjavao jedan covek koji to radi, za Punta mu treba oko 15 kvadrata folije, uzmi to kao neki minimum, racunaj jos malo vise, sta znam oko 18 kvadrata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne racuna se to bas tako lako... Imas rolne sirine 1,26m i 1.52 pa izmeris visinu stila da bi znao koju sirinu rolne moras da uzimas pa onda izmeris takoreci obim stila i pa onda izmeris duzinu krova... obim i duzinu krova saberes i pomnoziz sa sirinom folije koja ti treba i to ti je okvirna kvadratura folije koja ti treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda mu objasni kako ide :)

 

Ako se dobro secam kako mi je objasnjavao jedan covek koji to radi, za Punta mu treba oko 15 kvadrata folije, uzmi to kao neki minimum, racunaj jos malo vise, sta znam oko 18 kvadrata

gde nadje 18 kvadrata na puntu..mozda 2 punta? :D

bacio sam oko na chrome foliju video da ima u difolu,ali ne znam koja je cena..ako ne zna koliko je nek pise  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda mu objasni kako ide :)

Ako se dobro secam kako mi je objasnjavao jedan covek koji to radi, za Punta mu treba oko 15 kvadrata folije, uzmi to kao neki minimum, racunaj jos malo vise, sta znam oko 18 kvadrata

gde nadje 18 kvadrata na puntu..mozda 2 punta? :D

bacio sam oko na chrome foliju video da ima u difolu,ali ne znam koja je cena..ako ne zna koliko je nek pise :D

Ti ne vidiš lepo šta sam napisao? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li smem ovde da ostavim kontakt momka koji prodaje kvalitetnu foliju i to dosta jeftino (nije iz grada gde zivim ali je unutrasnjost Srbije)?

Radi vec osam godina.

 

Procedura je sledeca. Momak se pozove, naruci se koliko i koje boje folije treba (u mom slucaju 14.5 m, za ceo auto, ne znam koliko je to kvadrata) u zavisnosti koliko se narucuje uplati se na njegov tekuci racun u Komercijalnoj banci, i on odmah salje foliju ili brzom postom ili autobusom. Ako ide autobusom, casti se vozac, toliko odprilike ispadne i brza posta, samo sto se kod brze poste ceka jedan dan, dok spakuje i posalje foliju.

 

Leplje celog vozila za Fiat Brava mi je ispalo 6.700 dinara folija i 30€ za ruke, i naravno pre lepljenja pranje vozila spolja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da li smem ovde da ostavim kontakt momka koji prodaje kvalitetnu foliju i to dosta jeftino (nije iz grada gde zivim ali je unutrasnjost Srbije)?

Radi vec osam godina.

 

Procedura je sledeca. Momak se pozove, naruci se koliko i koje boje folije treba (u mom slucaju 14.5 m, za ceo auto, ne znam koliko je to kvadrata) u zavisnosti koliko se narucuje uplati se na njegov tekuci racun u Komercijalnoj banci, i on odmah salje foliju ili brzom postom ili autobusom. Ako ide autobusom, casti se vozac, toliko odprilike ispadne i brza posta, samo sto se kod brze poste ceka jedan dan, dok spakuje i posalje foliju.

 

Leplje celog vozila za Fiat Brava mi je ispalo 6.700 dinara folija i 30€ za ruke, i naravno pre lepljenja pranje vozila spolja.

Moze li neka slika krajnjeg izgleda i slika folije? Koja je u pitanju?

Smes da ostavis kontakt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sam ukapirao folije si kupio kod jednog a lepio kod drugog? Onda sa slikama daj i ko je lepio i ko prodaje folije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek cek za 100 e si isfoliro ceo auto

Послато са Elephone P5000 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8.4.2016. at 8:10 AM, Bogi824 said:

uplati se na njegov tekuci racun u Komercijalnoj banci, i on odmah salje foliju ili brzom postom ili autobusom.

Ne kažem da je ovde takav slučaj, ali koliko se samo prevara radilo na ovaj način...

 

Brza pošta i plaćanje po prijemu pošiljke ili direktno kupiti. Sve ostalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miloicin mali

Послато са Elephone P5000 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...