Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Nuova Bravo / Stilo fabrički radio/kasetofon/CD - automatsko uključivanje

Recommended Posts

Od: bojan86
Za: neshaoct

Pozdrav!

Nisam ti odavno dosađivao biggrin.gif
imam jedan "problemčić", ako se to i može nazvati problemom...

Imam fabrički radio kasetofon, i svaki put kad dam kontakt i kad palim auto, upali mi se radio! E to mi pomalo ide na živce. Nije me pitao da li želim da ga slušam, automatski se sam upali angry.gif

Kod moje komšinice koja takođe ima Stila, to se ne dešava :cool:
e pa sad bih i ja hteo da se to kod mene "ne dešava" smile.gif

Da li postoje neko podešavanje u samom radio uređaju... čačkao sam mnogo toga, al' džabe :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoji podesavanje.ajde stilisti!ne mogu sad iz glave mislim da u meniju setovanja ima ta opcija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od: bojan86

Za: neshaoct

....uspeo sam da sredim konačnoooo

Držiš taster RSD par sekundi i onda ti se otvori neki "spec." meni i tamo nađeš opciju auto on ili tako nešto :)

PozzZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nedavno sam ugradio plin u auto i od tada imam sledeci problem...radio uredjaj se sam pali prilikom paljenja automobila i gasi kada gasim auto a to se sve desava zbog toga sto su mi se poremetila podesavanja prilikom skidanja kleme sa akumulatora pri ugradnji plina. Pokusavao sam da problem sam resim ali nisam uspeo da pronadjem podesavanje na radiu a zatim sam otisao na diagnostiku na kojoj takodje nisu mogli da rese problem i vrate podesavanje na staro a to je da palim radio i gasim kada ja zelim nezavisno od startovanja automobila. Zla li ko u cemu je fora? Tx unaped!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stisnes Meni dugo i pojavice ti se drugaciji meni i nadjes lepo AUTOSWITCH on ili off i stavis naravno na OFF i eto resenja. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao ljudi,

od pre mesec dana sam kupio novog ljubimca Stilo 1.9 jtd,2002, 3vrata, dinamik oprema.

Ima fabricki cd, koji radi samo kad se da kontakt.

Kako da ga skinem i koje zice da uzmem da povezem na zivu struju, da mogu slusati muziku i bez kod kljuca.

Unapred hvala

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozes na njemu u meniju da mu das opciju da sljaka kad ti hoces tj da se ukljucuje na onaj veliki glavni tockic nezavisno od kontakt brave. :ice:

mislim da sam te skapirao sta pitas .

Jel moze da ga nezavisno upalis na srednji tockic kad nemas kljuc u bravi?(trebalo bi da moze)!

Edited by STILISTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uključivanje nema veze sa menijem tamo se podešava gašenje kad isključiš kontakt. Trebalo bi da svaki može da se upali pritiskom na srednje dugme bez obzira na kontakt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod vas je fabricki podeseno da se moze na srednjem dugmetu paliti i gasiti?

I meni je to bilo logicno, ali jednostavno srednji taster ne funkcionise sa paljenjem ( volume radi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

probaj po meniju da vidis da izcackas.Mozda i nije riknulo nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uspeo sam da resim, tiltovao sam dugme, bilo je zapeklo od stajanja 20tak puta i proradilo.

Hvala svima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu postaviti jedno pitanje drugo mozda nije vezano za ovu temu ali tice se fabrickog cd-a,interesuje me da li rezani cd moze da prilikom pustanja muzike bord prepoznaje koja je pesma u pitanju tj. da je cita kao rds valjda nemam pojma,probao sam sve prilikom rezanja da u opcijama ukucavam tamo gde treba ime pesme ali i dalje pise samo track 1 ili track 2 zavisi koja je pesma po redu,isto tako i na radiju bi voleo da pise koja je pesma ...pozzzz za sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sumnjam da ima CD text, i ja sam se igrao celo popodne i ništa nisam uradio. Ubacio microlink i opet slična priča.

Imaš uputstvo samo za audio uređaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dok sam cacko ja sam naso bio neku opciju na player ne znam kako da upises ime ali ne svatam kako ga cuva kad promijenis cd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da na fabrickom CD-u ne postoji opcija da ispisuje ime pesme koja se reprodukuje. Probao sam sve opcije rezanja cak nece ni sa originalnim CDima. Na fabrickoj navigacijibse ispisuje ime pesme i izvodjac tj ono sto je ispisano u nazivu pesme.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedno pitanjce, kako da podesim da mi se radio/mp3 gasi kad ugasim auto? Ovako moram da ga rucno gasim i kad izvadim kljuc iz brave novog Brava  :laughing: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš dodatni meni na RDS ja mislim, drži dugo, ući će ti u dodatni meni - tu bi trebalo da postoji funkcija koja to uključuje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari,

 

Imam neku ponudu za fabricki radio za moj Bravo, al posto se nikad nisam sa tim bavio ne znam dal mi treba neki kod da aktiviram taj radio kad ga ugradim?

Da li taj kod pise negde na radiju? 

Da li znate koliki je uopste posao ugraditi to?

 

Pozdrav i hvala

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radio se ugradjuje za 5 minuta i da trebalo bi da dobijes cod uz radio na papiru tj kartici ili da ga pitas da li je skinut kod pa moze da radi i bez njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...