Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
the_reaper

Stilo - gumeni lip ispod prednjeg branika

Recommended Posts

Mislis na suspleh ili na onu zastitu iznad tocka ii na nesto trece? Jbg, ja ne kontam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaa...

jbg nemam to tako da pojma nemam...

bacicu se pod nekog stila cim spazim da ima :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto kaze Jova, heftalica, tj. klamferica (koristi se za tapaciranje nameštaja) ona zabada te nitne pravo, bez savijanja... Ma glupost, kao da nisu mogli nekako da ga smisli bolje...

Meni se to skroz izlizalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

heftanje je fabricko ali ko ga kupi novog zasrafice kad vidi da kosta oko 5000din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je jedan kraj visio, verovao ili ne, ja zalepio super-lepkom u julu 2007, još uvek drži. Samo dobro očisti i zalepi. :D U principu je problem bio samo u jednoj heftalici, pa je kao brk visio, ali utoliko gore, jer se izdeformisao. Superlepak ne samo da je vezao "brk" koji visi, nego i silu ispravljanja celog tog dela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta cena je bila letos u delti,bar musterija rece da ga toliko kostalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

to cudo bi trebalo da se zove gumeni spojler prednjeg branika ili nesto tako. ako je do estetike, imala je da se nadje "tajvanska" zamena za oko 950 RSDova u novembru 2008. (jos ti momci donesu na gajbu :D) , ali ta nije gumena no plasticna, tj. uslovno savitljiva, pa jako gadno drlja po ivicnjaku pri parkiranju, narocito kod jtd-a... nije za one koji vole da parkiraju kojekude...

Za gumeni je, bar kod onog drugog ovlastenog fiatovog servisa u novembru trazeno cca 1800 RSDova + nnn za mucan proces ugradnje...

Edited by aqua

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj pre no sto zavaris da bacim pogled kako bi to kod mene stajalo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam i jedno resenje koje bi islo u kombinaciji sa heftanjem kao sigurica,

ali posto si ti pristalica samo fabrickih opcija onda ga izheftaj sa duzom municijom

pa istu podvrni gore u braniku. :book:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde, kako, to cudo naci u Novom Sadu, nervirame jer iz daleka vidim da mi fale susplehovi, taman kad bi stavio tu gumu, ko covek bi se osecao, jer ne bi video da toga nema (a sto ne vidish ne nervira te :)). Naravno moze i tajvanska, kineska bilo koja verzija koja mi sklanja od pogleda taj deo kola (tj. ne moze original za te pare, trpecu taj bol i nedostatak susplehova ):)

Edited by Ivica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma implementiracu ja neko resenje, nije to nikakav problem, samo recite gde moze da se nabavi da guma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A bre toliko stila ima po ulicama tvoje je da biras. Salim se ti si podigao temu a ja sam hteo da se nadovezem i dam ideju ovima pre tebe sto su cukali. Nazalost iisam iz NS-a pa da mogu da ti pomognem, ali javice se vec neka dobra dusa da pomogne.

Edited by John

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahahaha...ja sam to zasravio...jbg...nije ko original...ali...dok nadjem klemericu ili kako se vec zove...pa onda problem kako to podviti sa unutrasnje strane...a zivim u stanu tako da to mora na parkingu da se radi...tako da odluka pade na srafove... :)

10tak minuta i sredjeno...mada mozda je sad tezi za 3.5 gr :D...pa to menja performanse :)

Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, samo da vam javim, našao sam na jednom domaćem sajtu zamenski deo (i tako i piše na ambalaži, da je zamenski a ne fiat original deo) po 4 puta nižoj ceni nego inače kod zvaničnih dobavljača.

Šalju, i stigne sutradan... Za razliku od zvaničnih - gde ih nema i gde se čekaju po dve tri nedelje.

Da ne ispada da reklamiram, ako nekome bude zatrebao kontakt, poslaću pp :)

Lično, ja sam srećan što sam ga našao za cca 1000 dinara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...