Jump to content
FAS Goran
vaskez

Naknadna ugradnja Lambo vrata

Recommended Posts

spremamo ortaku juga za styling i nadamo se da ce biti prestavljen u Kragujevcu 9 i 10 maja na Driftu, pa nam je nesto palo na pamet da stavimo i to , mada po prikupljenim informacijama nije problem ni to napraviti :animier::nuke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo nekad kod zmaja u NS, ali to je sada toliko kich i jadno da ne verujem da ima kod bilo koga da se kupi... eventualno kod fandja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ja da mu radim oce decko pa to ti je. Pokusali mi da ga ubedimo ali dzabe. Mozda na kraju uradimo i kontra sarke kao na starom fici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj da se raspitamo kod cigana sta je sad in? :D :D :D salim se, ali stvarno je ciganija, a tek na jugu... sauvaj boze...

btw evo jedne slike za druga :p

633571851740216798-lambodoorssoplay.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

:veryangry: zapocet projekat ocevan zavrsetak radova najkasnije do 25 aprila evo malo slika sa pocetka

Pqln9DJ.jpg

aVlaJzi.jpg

PqlnSxi.jpg

aVlbIVS.jpg

PqloRTS.jpg

Edited by vaskez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste li sigurni za lambo vrata na yugu, ravno samoubistvu, a da uradite EA za yuga bilo bi super hahaha, ma daj nije to go*no za tako nesto ja sam od tih styling yuga video samo biiip tj. nije to auto koji moze da se odradi ja se ni za jednim yugom nisam okrenuo koliko god on bio "nafuran", jednom recju meni je to fuj, bljak da ista radis na yugu.

To je samo moje misljenje a vama srecno sa .... kako god ga nazvao....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja isto da se ja pitam radili bi volvoa iz 1960 ali nece seljak, bolje mu se da zbudzi juga. Sta ces zatucan decko mada pare su pare bile na jugu, vovlvou ili nekom drugom autu.

Zamisli samo izgleda ovako

PqnUGii.jpg

a onda za godunu dve dobijes otprilike ovo

PqnVobS.jpg

:devil::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo je vec lepo pa bolje da budzi volvoa a ne tu dresinu od Yuga, reci mi da ima preko 20 godina taj tvoj drug :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne fali nista ako se sredjuje "dresina" od juga, samo ako se to uradi kako treba a ne u ringispil fazonu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

SAL :lol:

Al' dobro, posto je za juga, onda ima logike ;)

@dusman: preterujes. Ja ne volim juga, ali bas ga ne volim, no ipak moze jugo da se sredi da bude bombonica, samo treba znati

20081019170449qo0.th.jpgthpix.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj vili nepreterujem sve je stvar ukusa a i ovaj sto si postavio meni nevalja jednostavno sta god uradio na njemu ostaje yugo i ono made in Yugoslavia, sta ce ti vise od ovoga ja sam i ovim sve reko za mene je to tako a ostali po ukusu, eto i meni se mozda vise svidjaju crnke a tebi plavuse pa to ne znaci da da je plavusa za mene ruzna daleko bilo ali nije po mom ukusu i nijednu plavusu u zivotu nisam imao....

Za mene je yugo kanta i ja ga tako dozivljavam ali veruj mi nepreterujem samo sam iskren.

A tebi moze da se svidja taj yugo to ti ne sporim, ali taj yugo nece dugo....

Edited by dusman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomesao si teze. "Yugo je kanta", "made in Yugoslavia", "Nece dugo" i slicno su opisi kvaliteta necega, a ne izgleda. Ja pricam o izgledu, ne o kvalitetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

'bem li ga, ako ćemo i o kvalitetu, moj bivši jugić je prešao preko 200 hiljada (45ica) za 18 godina, a poslednju informaciju koju imam je da i dalje ide kod sledećeg vlasnika, čak mu je i limariju sredio. Druga je stvar što se u njemu ne voziš ko gospodin čovek prema aktuelnim kriterijumima, ali ostaje činjenica da su ih pune ulice, i da ti autići i dalje idu, a jedan student - pogotovo sad, može sebi da priušti takav auto i da ga održava, čak i za male novce da ga učini sasvim privlačnim i zabavnim za vožnju.

Meni je jugić ostao u najboljem sećanju, išao je u vremena kada si mogao da pređeš Gazelu u oba smera i 5 popodne, a da ne sretneš više od 2 automobila, pa sve do pre neku godinu. Ulaganja minimalna, dobro ulje (ELF) i nikad me nije ostavio na putu.

Izvini, ali nešto što pređe 200 hiljada kilometara, a pri tom te nikad ne izneveri, uz održavanje po sistemu "ne menjaj dok ne crkne", je poprilično pouzdano, makar bilo Made in Yugoslavia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jeste nidzo, ali odavno vec nema vise takvih jugica ;)

Moj burazer je jednu omanju naftnu bushotinu prevezao 45-ticom tokom 90-tih iz rumunije :D i nikad ga nije izdao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i o izgledu nemam nista lepse da kazem to je moj ukus ne mogu ga promeniti, to za mene nije auto i ja ga tako ne dozivljavam a ovako mozemo do sutra rekoh ti moje misljenje meni se nikako ne svidja ni izgled ni kvalitet pa kako hoces....

Ne znam sta je lepo na yugu to sve bi imalo nekog smisla i lepo bi izgledalo ali na bilo kojem drugom autu vili ne na yugu nije on pravljen za te stvari do duse vise se nikad nece ni praviti.. na srecu svih nas, a ovi noviji yugo-i posle 2000 koja je to sminka turali su plastiku gde god su stigli cak i trece stop svetlo, krs bre da je valjao pravili bi ga mi jos uvek, nemora da znaci da nesto sto je tebi lepo bude i drugima lepo jednostavno tako to ide ukusi su razliciti i oko njih se netreba raspravljati...

pozz by dusman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...