Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Poziv na skup Udruzenja istoricara autumobilizma

Recommended Posts

Nebojša Đorđević

predsednik UIA

Pozivamo Vas i članove vašeg kluba da prisustvujete godišnjem skupu Udruženja istoričara automobilizma iz Beograda.

Skup će se održati u subotu 11.04.2009. na Saobraćajnom fakultetu u Beogradu, sa sledećim programom:

- 10.00-14.00 IZLOŽBA ISTORIJSKIH VOZILA NA PLATOU ISPRED FAKULTETA

- 10.00-14.00 IZLOŽBA STARIH KUĆNIH RADIO APARATA IZ KOLEKCIJE MIODRAGA GLIGORIĆA

- 11.00-12-30 IZLAGANJA IZ ISTORIJE SRPSKE MOTORIZACIJE - SALA 128 NA I SPRATU

- 12.30-13.30 KOKTEL U NASTAVNIČKOM KLUBU NA IV SPRATU

Spisak izlaganja:

- Muzej traktora "Žeravica" - Čedomir Žeravica

- Prodavci motornih vozila u kraljevini Srbiji - Vladimir Veselinović

- Automobil u kome je ubijen kralj Aleksandar - Miroslav Milutinović

- Alfa Romeo RLSS Radovana Savatića - Nebojša Đorđević

- MB125 - prvi srpski trkački motocikl - Vladimir Veselinović

- Automobil na jugoslovenskom igranom filmu - Aleksandar Vidojković

- Spidvej u Zrenjaninu - Nebojša Đorđević

Detaljnije informacije o ovom skupu, kao i o prošlogodišnjem, mogu se naći na www.automototrke.net/forum u poglavlju Udruženje istoričara automobilizma.

Molimo vas da nas blagovremeno obavestite da li ćete prisustvovati našem skupu i sa kojim vozilima. Takođe vas molimo da nam o vozilima koja će učestvovati date sledeće podatke:

Ime i prezime vlasnika, tačan model, vozila, godinu proizvodnje i jednu fotografiju visoke rezolucije (najbolje u formatu tiff sa rezolucijom 300 ili 600 dpi). Ovi podaci su nam potrebni zbog štampanja programa.

Nažalost, učesnicima skupa van Beograda nismo u mogućnosti da pružimo bilo kakvo pokrivanje troškova...

Share this post


Link to post
Share on other sites
- 12.30-13.30 KOKTEL U NASTAVNIČKOM KLUBU NA IV SPRATU
a zasto da ne!!!

Ihhhh pa naravno da bi ishao :wine: :wine: :cheers: I brata Baneta da povedes ali da nalepi nesto crno preko nalepnica da se ne vide da ne bi plashio ljubitelje odltajmera (bice onaj fazon "To nije bilo u moje vreme") hahahaha!

Manf bi da voajerishe, standardno :) Vili da popishe shahtove :) nesha da sredi neki popust :) a ja kao po obicajud a obecam da cu doci i da ispalim :):rofl:

P.S. Najjachi smo klub na svetu! :) Mislim da ni jedno udruzenje nema ovoliko "ludaka" na jednom mestu :lol:

Edited by loodilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

a 520 ce da ostane kuci u fijoci, al d40 ide ;)

valjalo bi da se fotka jer je to u jednu ruku pisanje istorije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja 11og imam kolokvijum za koji još uvek ne znam u koliko je sati, ali bih svratio ukoliko se uklopim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja crncim u to vreme ali zanimljivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ihhhh pa naravno da bi ishao :wine: :wine: :cheers: I brata Baneta da povedes ali da nalepi nesto crno preko nalepnica da se ne vide da ne bi plashio ljubitelje odltajmera (bice onaj fazon "To nije bilo u moje vreme") hahahaha!

Pa u njihovo vreme nije bilo ni toliko ludaka na jednom mestu, kao sto si lepo reka, pa nishta :rofl: :rofl: :rofl:

@Boki

brate moj :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma dobra, a bre Boki sve moram da ti crtam, niko se nije javi nego ti :p

i ja sam primetio jer me taj nadimak prilicni zivcira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bili Manfred i ja, nikoga vise iz kluba nismo videli.

Bilo je nekih zaista sjajnih i fascinantnih primeraka, bice gomila fotki, samo jos da stignem da ih prebacim. Verovatno ce Manfred biti brzi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja josh nisam smogao snage da sredim fotke, ali nadam se da cu ujutru postaviti ;)

vili odlichno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...