Jump to content
FAS Goran
dulegti

Moja Marea..A ispod i malo pande

Recommended Posts

Nek je sa srecom i da se zdravo i veselo sluzis!

Lepo izgleda a iz tvoje price se stice utisak da je i uopsteno dobra!

Felne su super, ali mi se nekako stapaju sa bojom auta i nekako kao da ...., ne znam, nema kontrasta ili ... U svakom slucaju to je samo moje misljenje, mada ni ovko ne stoje lose!

Ja sam jurio jednu slicnu proslog leta, ali nije bilo srece ili nije bilo sudjeno!

Pozdrav!

Tako je, reci mu da bi te crne meni na belom autu lepše legle i da ih proda meni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naj namunjenija marea karavan u srbiji , postavio si domaci ostalim vlasnicima marea da ih malo srede :thumbsup: Ima ih dosta ali nisam video nijednu interesantnu kao tvoju !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ovako...Ni po zimi se ne sedi skrstenih ruku...Kupio sam neke 17-ke za moju mareu,pa me sad interesuje kako da ih sredim,u koju kombinaciju boja..Ako ime neka dobra dusa koja zna da radi u foto šopu da mi to odradi...Mislio sam da srce i rubove odradim u crno,a kraci da ostanu ovakvi kakvi su sad....Ili neki drugi dobar predlog....Hvala unapred...

photo0094.th.jpg

photo0095.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo,mnooogo mi se svidela ona prva kombinacija sa crnim felnama,jer dok nisam otvorio sliku bio sam ubedjen da su 17"-ice sa STILO-a Abarth,ali...

A,sto se tice ovih 17"-ica, mislim da bi im fino leglo jedno spricanje u neku GUN METAL boju...

Toliko od mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doslo lepo vreme pa se jos malo radilo...

Legle su neke ruzne 17 felne...

photo0160q.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ovako izgledaju na kolima...

photo0159.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

I ,konacno,dugo trazeni spojler....Nisam ga mogao ovde naci pa sam ga narucio iz Poljske....

photo0157m.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

photo0158s.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Klik na sliku da bude veca....Sad je konacno sve kako sam hteo i preostaje mi samo da menjam felne...hehe...Toliko za sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovoj varijanti da mi se uradi,sa gumama je izaslo oko 460€...A treba jos i niklovane srafove da stavim,posto su originalni zardjali..Jedino sam malo poludeo kad sam video boju felni...Trebalo je biti u boji auta,ali sta sad da radim...Sledeci put ce biti bolje,nadam se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam jos nesto za moju Marelicu...Slucajno sam kod kolege naleteo na ovo i odma smo se dogovorili o otkupu :thumbsup::thumbsup::thumbsup: ...Stojalo mu sa strane,skinuo nekom tipu kome je bilo jako tvrdo...

sdc10760l.jpg

Uploaded with ImageShack.us

sdc10762s.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Ja ih donesem kuci,odem na net,kad one bas za moj auto..Danas sam uspeo samo nazad da promenim,a za koji dan idu i napred..Malo me slobodno vreme zeza...Slikacu auto kad sve zavrsim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brendirani nema sta ;)

Napisi utiske kad ih stavis,koliko daju u voznji :w00t: a koliko uzimaju :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohoo,nove felne :thumbsup: a sad jos "idemo dole" :unworthy: !

Bitje :devil: !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konacno sam nasao vremena da postavim slike od Operacije SPARCO..Odma da kazem,na udobnosti sam izgubio,ne nesto strasno,ali ja volim tako pa se ne sekiram puno...Jedino malo zena negoduje,ali...Ali zato lezanje po putu je ZLO..Posto je zahladilo,samo malo otkliza na gumama po krivinama i to je to..Nema nekog zanosenja i krivljenja po krivinama...Kao pegla lezi...Odma sam isao na Venac da probam ponasanje u krivinama...Evo i slika...

mEpPi.jpg mEsjr.jpg

mEuOA.jpg mExiJ.jpg mEzNS.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf uf uf :) hebe kevu mardza :)

nego nesto gledam, da l' bi bilo mozda lepse da su joj i one plastike oko stopaljki sive. da prate ove krovne nosace (da ih tako nazovem)

ili da su recimo rucke i lajsne sive da se malo razbije ovo crnilo :) bila bi lepsa bezbroj puta (po nekom mom misljenju)

a felne, njih necu da komentarisem, sta da kazem... .... ... :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pogledas slike kad sam je uzeo videces da su te plastike oko stopaljki i bile sive,ali sam ih zamenio za ove crne...Meni se ovako vise svidja...Ali,znas kako se kaze,ukusi su razliciti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast ti bre menjas felne ko carape xD A prvo supstanje kako si odradio? Isto sa nekim oprugama ili nesto drugacje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako pogledas slike kad sam je uzeo videces da su te plastike oko stopaljki i bile sive,ali sam ih zamenio za ove crne...Meni se ovako vise svidja...Ali,znas kako se kaze,ukusi su razliciti....

jos ja gledam i sve mi se cini da su bile sive... pogledam na drugoj strani, vidim i tu su crne... nije mi dao djavo da pogledam prvu stranu :thumbsup:

u svakom slucaju, mardza je vr' :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...