Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
uros86

Tunirani fiat 500, obavezno pogledati

Recommended Posts

Neću ništa da kažem drugo sem da sami pogledate i prosudite sami...

i drugi neki klipovi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se opako sviđa! Baš su ga extra uradili. Doduše možda bi mi bio lepši da je recimo u jednoj boji, malo kvare utisak ovi šareni retrovizori u bojama Italijanske zastave i crna hauba.... mogli su i krov da odrade u crno kad su već hteli da kombinuju crvenu i crnu... felne su boleština, a tek motor !!! jujujuu! ne bih se bunio da mi poklone jednog! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

motor veshanje i kocnice bolest, vidi se da ljudi znaju sta rade, body kit treba zapaliti koliko je odvratan zajedno sa ovim tjuning smajling plastik fantastik felnama, a dijamantski enterijer pocupati i pokloniti seki aleksic za rodjendan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako... ziveo HARD CORE TUNING! Branike, plastike i felne bik poklonio, a kw, tarox, turbo i ostale mocne stvarcice bih zadrzao samo za sebe, pa makar se vozio i bez branika na chelichnim tochkovima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ove felne su biiip! Nemojte zajebavati... koja crna plastika... i sami ste rekli da ljudi znaju shta rade, najjakije da bi stavili neke divcha felne... a shto se enterijera i dijamanata tiche to je no comment :D to je zhesce biiip (zaboravih da prokomentarisem). Spojleri i branici jbg sta da se radi, meni se iskreno dopadaju. Pogotovo to sto je recimo izduv pomeren na sredinu. skorz je najs!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije mislio da su stvarno plasticne. Verovatno jesu dobre, ali se ni meni ne svidjaju, suvise su shmensi :)

A o ovim staklicima po enterijeru ne bih - mislim, strpali su ih i na papucice!!!!! Pa to ni djogani nebi uradio!!!

Inace, body-kit i nije bas toliko los, samo malcice preteran.

Za sve "ispod haube" svaka cas', ali mi se to jos uvek ne cuje kako valja. Mozda izduv nije bas nesto.

Doduse, mozda i ja ocekujem da se cuje kao V8 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, o ukusima ne treba raspravljati, jednostavno je tako!

Sto se tice ovoga od gore, meni se svidja, veoma prfesionalno odradjeno a takodje i ovo ispod haube. Sve u svemu ovaj veoma skupi sport mi se svidja jako :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ruku na srce, kvalitetno je odradjen, ono sto je meni gadno biiip su ove felne koje su kurton, i ove gume koje su u klasi trayala... I naravno malo vise plastike fantastike za moj ukus. Toliko od mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

boja rinspida mi nije neshto, podseca me na zensko rumenilo... bzvz, samo da je dodato josh malo crvene bila bi brooka, inace sem te boje, auto odlichan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...