Jump to content
FAS Goran
obelix

ALARM da/ne, koji, gde, koliko ?

Recommended Posts

@nesha79 komsija stavljaj alarm,drugaru koji stanuje kod hotela N' u B(ileckoj su pre mesec dana razbili staklo i odneli sve iz gepeka(plocicu je poneo a i nju bi verovatno odneli)auto nema alarm a i sinoc sam video ostatke ecijeg stakla

Edited by bucko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradi alarm još danas, i sklanjaj auto neko vrema na druga razna mesta. Ne izazivaj budale. Izračunaj koliko si štete do sada imao? A, nerviranje - koliko to košta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ovi dripci su sad toliko bezobrazni, cukaju kola na 10 metara od vojvode stepe gde svako toliko prodje murija. Sto se tice stete i sam kapiram da mi je alarm kao jos jedno staklo, i radije cu da dam pare za njega.

Imas sada metu alarm,original fiatov,nije skup!

jel mozes na private kolika je kinta u pitanju (obzirom da je original )?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš ovde:

ss6.jpg

Spy

Ne mogu da dam preporuku jer nemam lično iskustvo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo ovaj prvi sa linka sto je postavio Togo je 25eur na Bubnju i imas barem jos 10 modela daljinaca (svi su SPY alarmi), jos samo da nadjes da neko ugradi :thumbup:

Imas i excalibur 500 na bubnju za 35-40eur. Meni je Gile alarm iz Zemuna bas za taj excalibur trazio 110eur sa ugradnjom pre nekih 1.5 god. Jedino nema SPY alarme ;)

ss7.jpg

http://www.alarmservisgile.rs/autoalarmi.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laki, jel si uspeo da rešiš problem čekanja prilikom "naoružavanja" alarma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sam ubacio smd umesto sijalice u plafonjeri i ne moram da cekam da bi upalio alarm. Nisam one trakice, nego bas plocicu sa 16smd koja na krajevima ima kontakte kao i obicna sijalica. Sad je sve regulare :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

video sam u ams electronic neki spy sa daljinskim startovanjem motora 95 jura kosta komplet,sta mislite o tome?

zima stize bilo bi lepo upaliti ga sa terase pre odlaska na posao ujutru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima . imam punto 2002 godiste ,dvoja vrata. kupio sam alarm ,pa bih da ga ugradim.

ako je neko raspolozen , da mi kaze na onim dzekovima u prostoru za osigurace,na kom dzeku i koje zice su za :

svetlo u kabini , svetlo u gepeku . da bih mogao da povezem.

da ne bockam bezveze :)

hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo svima.

Pitanje,

da li neko zna gde odraditi centralnu i alarm u Bg? Koju opremu savetujete, i da li je cena od oko 60eur sa ugradnjom za centarlu ili alarm realna.

Samo da nisu servisi sa google-a. Znači, treba mi pouzdan servis gde je bio neko od vas i imao dobro iskustvo.

Ps na forumu nisam uspeo ništa konkretno da nađem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene zanima bas taj alarm jer ovaj fabricki META sto imam vise ne reaguje uopste na daljinac. Inace imas ga na kupindu za 25e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nude ugradnju ako doplatis ;) manje vise ti alarmi su svi isti, ja bi se odlucio za onaj koji ima najlepsi daljinac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugar ima taj na audiu i sljaka bez problema vec neko vreme a i sami smo ugradjivali i nije nesto preterano komplikovano :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno je da imas semu za ugradnju,ali to moraju da ti daju.Meta je ipak originalan,tako da opet je daleko bolji,ali i skuplji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači, moglo bi to da se ugradi!!!??

Licno, nisam siguran da li sam ugrađivati ili servis (ili neko sa iskustvom).

ne znam kako izgledaju te šeme, nisam se raspitivao ali procitah da može da nastane

nekoliko problema nestručnim ugrađivanjem.

E sad, šta valja činiti,...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ljudi imam jedno pitanje, da li se nekome desilo da izgubi daljinski od alarma?? :D gde mogu da nabavim drugi daljinski, i da li je to moguce?? :)

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Aleksandar SP: ako imas metu, mozes da napravis drugi po kod kartici. Ako imas kineza, postoje velike sanse da ti se programira drugi daljinac na tvoju centralu (pozovi Vitez i raspitaj se za detalje).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imas meta alarm,,a imas daljinac koji nije u sklopu kljuca,ne mozes nista da uradis,ako imas meta alarm i kljuc je ujedno daljinac,mozes da uzmes u ovlascenom servisu,poruci se po tvom autu(sasiji) i onda se kodira....kineze necu da spominjem......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...