Jump to content
FAS Goran
miki_ns

Fiat Stilo JTD - zamena viljuške

Recommended Posts

Momci,treba mi pomoc. Kupio sam Stila pre par dana. Trebao bih zameniti desnu viljusku. Porucio sam remontovanu od MIlutina jer sam skroz skoro dekint :) Covek me pita da li je 12-ica ili 14-ica viljuska. Da li mozda neko zna odgovor. Elem radi se o stilu 3v 2003 1.6 16v. Hvala na pomoci ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

tejovic viljuske

covek je iz kg,a viljuske su reparirane duplo jeftinije i duplo bolje od raznih u ap sportu,kitu i sl.

sve pohvale za coveka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam i ja zvao Milutina Tejovica u vezi viljuska da narucim za fiat stilo,pre mesec dana sam narucio spone od njega i sve je  bilo ok,poslao mi i ugradio sam,usput tada pitao sam koliko su ramena tj viljuske za fiat stila on je rekao 2600 rsd,proslo je mesec dana od tada zvao ga danas da mi posalje viljuske i pitam ga koliko para ce biti on mi kaze 2800 po tocku,ja mu kazem pa rekao si 2600 prosli mesec kad si mi poslao spone,on kaze e onda je 3000 nije 2800,ma covek se ponasa debilasto zato i necu uzeti iz principa od njega,udarile ga pare u glavu,nekulturna s....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreca pa ga nisi pitao dva puta bila bi 3500din :D 

Ja sam uzimao od Trifunovica iz KG-a 064 18 62 933 ugradio sam dosta komada na razne automobile,odlican kvalitet i sto je jako bitno covek je skroz korektan i poslovan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kragujevcani se specijalizovali za reparaciju :) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...pitam ga koliko para ce biti on mi kaze 2800 po tocku,ja mu kazem pa rekao si 2600 prosli mesec kad si mi poslao spone...

 

Nije valjda da nema pravo da promeni cenu... :D

Ne pravdam kako se posle ponašao, ali jednostavno je to u kapitalizmu...pitaš za cenu, ako ti odgovora uzimaš, ako ti ne odgovara ne ''popuješ'' onome koji je dao tu cenu, nego odeš i kupiš kod drugoga.

To će njega mnogo više da ''boli'' nego bilo kakva priča preko telefona. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ima on pravo da promeni cenu taman posla nego sto mi je reko jednu cenu 2600 rsd posle mesec dana prica drugu 2800,ja mu reko zar nisu vise 2600 kako si mi rekao,on kaze ne sad su 3000 Ma bezobrazan je samo tako,da sam znao da je takav covek nebih ga ni zvao,ponasa se kao s...a,maltene sto ne kaze koji me k...c zoves,tako se neradi sa musterijama,ali hvala bogu nasao sam na drugo mesto u kragujevcu i covek je jeftiniji...

 

 

Sreca pa ga nisi pitao dva puta bila bi 3500din :D

Ja sam uzimao od Trifunovica iz KG-a 064 18 62 933 ugradio sam dosta komada na razne automobile,odlican kvalitet i sto je jako bitno covek je skroz korektan i poslovan. 

,ma mani molim te,taj Tejovic lupeta neke cene a najgore sto mi rekao 2600 din posle mi kaze 2800,verovatno kad bi mi stiglo na kucnu dostavu bila bi ko zna koja cifra..I ja sam nasao druze broj od Trifunovica,Hvala,zvao sam danas,covek je dosta jeftiniji i ljubazan je,narucio sam obe viljuske za stila 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li postoji mogucnost da se poruci samo prednji silen blok ili mora cela viljuska da se uzme kod tog coveka iz KG?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imalo je da se kupi i na komad. Oba silen bloka - i "pastetica" i valjkasti, secam se samo da su bili "Birth".

Share this post


Link to post
Share on other sites

da iskomentarisem "Tejovica":

dva puta uzimao komplet viljuske kod njega(za deltu)50000km presle do sada(losih puteva),sileni,kugle sve super. Pre nekih 5000 za stila.Cena je bila 2800 po viljusci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li postoji mogucnost da se poruci samo prednji silen blok

 

Imalo je da se kupi i na komad. Oba silen bloka - i "pastetica" i valjkasti, secam se samo da su bili "Birth".

 

Evo posto je bilo zainteresovanih, natrcah na Euroauto temi, silen blokovi prednje viljuske na komad (Monroe i Delphi), oko 900 kinti komad:

 

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=59751&p=915673

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima, samo treba iskopati. Na viljusci su 2 silena ("pastetica" i valjkasti) + reparacija kugle, ovakva varijanta izadje oko 2500 din po viljusci.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamenio sam viljuske pre dva dana. Narucio sam preko strica koji drzi vulkanizersku radnju i centriranje trapa. On nabavlja remontovane viljuske(inace bolje i kvalitetnije od novih)od nekog coveka iz Sabca valjda.35 e po viljusci. i uzeo mi je 3000 din da mi zameni obe i da mi centrira trap. Ja mislim da me nije odrao :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.800 din je ta remontovana viljuška za Stila kod Tejovića u Kragujevcu.

Za zamenu si dobro prošao, obično uzimaju 1.200 po viljušci za zamenu i 1.500 za centriranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

JA na mom Bravu novom imam problem sa kuglom ima malo lufta, pa mi je majstor preporucio Milutina i sledece nedelje idem za kg da vidim da li moze samo kugla da se zameni. Pa ne interesuje da li je neko menjao samo kuglu ili to mora komplet viljuska?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...