Jump to content
FAS Goran
obelix

Auto tapetar / reparacija sedišta - jel' neko zna nekog?

Recommended Posts

AUTO TAPETAR - jel neko zna nekog?

Konkretno čuo sam da auto tapetari rade (ne znam kako) pretvaranje - obaranje sedišta (od vanova) koja su fiksna u obarajući položaj - a da to liči na nešto ...

vrteo halo i druge oglase nigde niko da se oglasi tim povodom ....

jel neko zna nekog ko dobro radi?

ps: auto mi je još uvek u originalnoj van fazi - osim što sam skinuo rešetku iza sedišta ...

verovatno ću ubaciti zadnju original klupu čim je nađem za 100e, jer svi traže za ceo enterijer 400 e

- što mi je suviše mnogo pogotovo što rapidno padaju cene punta polovnjaka pa će to pojesti investiciju ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cena od 400e za kompletan enterijer je vec duze vreme,a to sto padaju cene polovnjaka mislim da nece mnogo uticati na cene u sapcu,i ostalim otpadima.ako je enterijer dobar i ocuvan onda vredi dati te pare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da uzmes samo zadnju klupu ,a da ti ti neko radi prednja sedista, pa policu, pa da jos sve to uklopis u istoj boji, pa da sve to bude u nekom pristojnom roku,.....hmm. :whistle: Video sam par EX VAN-ova , polica rucno pravljena pa presvucena eko kozom , prednja sedista u jednoj , zadnja u drugoj boji, a stranice naravno u trecoj, haos zivi. Mozda je bolje da ipak uzmes komplet enterijer, prebolis 400e i znas sta si uradio, na kraju krajeva, vreme i nerviranje niko ne moze da ti plati!!!

Edited by NED

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ljudi tražeći autotapetara ( jer nijedan servis neće da se bakće sa tim) našao sam jednog dobrog i povoljnog:

autobutik AJKULA Zoran - 063/ 1817-560

zrenjaninski put 5A, Krnjača - kad se ide iz Borče poslednji semafor pre mosta ili prvi iz grada pa polukružno i tu je ....

popravka sedišta, tapaciranje, uređivanje enterijera .... :respect::respect::cool::thumbup:

Edited by KGB

Share this post


Link to post
Share on other sites

iz borce sa leve ili desne strane?

Share this post


Link to post
Share on other sites
zrenjaninski put 5A, Krnjača - kad se ide iz Borče poslednji semafor pre mosta ili prvi iz grada pa polukružno i tu je ....

jednostavnije je reci:kada se ide iz pravca grada prodjes most,i posle prvog semafora sa desne strane

Share this post


Link to post
Share on other sites

iz grada sa LEVE , a iz borče sa DESNE strane, ali prođeš semafor i tu je niz nekih raznih auto radnjica ima i restoran, tu se popneš na trotoar , pređeš preko nekog prašnjavog dela jedno 7-10 m i tu mu je radionica -malo uvučena ...

koliko sam ga razumeo spreman je i da odobri neki popust, ali mora da se dogovori sa upravom ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta si ti sve radio kod njega i koliko te kostalo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ništa naročito, ali dosta iritantno:

1. vozačko sedište mi je leglo skroz i ja ga izbacio iz kola, razmontirao i ništa mi nije bilo jasno šta tu ima koju funkciju

i Zoki je prosto pogledao - konstatovao da je jedan deo viška i sedište od tada šljaka odlično...

2. kao što možeš videti na donjoj slici tapacir sa leve strane pored kvačila je bio iscepan i ružno je izgledalo kao da je

auto prešao milijardu km ... i naravno odbijalo je kupce samo tako ...

sve je to sredio i cena je zajedno bila 1 crvena .... :lol::whistle::cool:

Ts1Iqz29.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bih da presvucem sva sedista potpuno, jer nisu u nekom stanju ali ne zbog prodaje nego je meni ruzno. A vozacko sediste je nesto polomljeno, onaj mehanizam za podesavanje po visini, vadio sam ga nekoliko puta i nisam provalio sta je tu sta, sto ti kazes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ulica je Skopljanska 24, paralelna je sa Cara Dusana, negde izmedju vise unutrasnjih poslova i saobracajne skole treba da skrenes levo pa tu negde :blink: ustvari ne znam tacno kako da ti objasnim da stignes al pitaj cika googla i sve ce ti objasniti :)

http://maps.google.rs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Društvo, da li neko zna gde u Beogradu može da se uradi reparacija sedišta, krpljenje, ušivanje ili lepljenje? Pogledajte ovaj video

Da li možda u BG-u ili ngde drugde u Srbiji neko radi ovo? Potrebno je sređivanje sedišta za novog Brava 2008. god. sport oprema. Sedišta su crna sa crvenim detaljima.

Vozačevo sedište je oštećeno. Levi rub sedišta koji je najviše na udaru. Na jednom delu se odšilo i verovatno će da krene dalje da se rašiva.

Edited by neshaoct
spojeno - by MilanLaki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam lika koji je meni na mom auto odradio sediste, a koji ceo zivot radi u zastavinoj tapacirnici, pa ako hoces poslacu ti broj preko pp, ili ako modovi dozvole da okacim ovde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

065/3999553 Goran Cirkovic. Kada budete zvali recite da vam je broj dao Dusicin zet.

Edited by Dusan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolege i ja se bavim tapaciranjem sedista i radim sve vrste prepravki. Nalazim se u Sokobanji. jeste malo dalje. ali tu je Daily, Bex itd. tvorio sam i temu, gde su izlozeni neki moji radovi. tel 069/149-66-22 Milan

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=53880&hl=&fromsearch=1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko Jankovicu, nema to u Delmaxu. Jedan majstor u NS mi je trazio 3000 da mi sredi celo sediste. Skroz nov sundjer i ta resetka pozadi. Nisam pristao posto mislim da je mnogo. 

Edited by gile smederevo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...