Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Mislim da sam nailazio na ta dva tipa po raznim katalozima - 59 kW (80 KS) i 60 kW (82 KS) - mada sam ja to povezao kao da je 59 kW išao u Punto a 60 kW u Bravo/Brava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta znam, u zvaničnoj brošuri za Bravo (doduše za UK tržište) piše 60 kW - 82 hp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

? ne znam, ja bas pogledao kod mene u servisnoj, lepo pise 59 kw, 80 ps... i pominju se svi ostali modeli (1.4, 1.6, 1.8, 2.0 i 1.9 jtd) ali nema 1.2 motora sa 60 kw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upozoravam ljude koji gledaju da kupe aute marke Fiat/Lancia na ovog prodavca. Ako ga neko kojim slucajem zna licno, slobodno neka mu prenese moj pozdrav. Neka ljudi znaju i neka se klone njega jer prodaje podmladjivana kola koja dobije za jako malo para, carini (a posto tamo radi sumnjam da je za njega neka cifra) i prodaje za cinilo bi se malo para, ali opet dobro zaradi.

Evo primera trenutna 2 auta koja prodaje na sajtu polovniautomobili.com

Fiat Bravo

bravo.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas1617183/fiat_bravo_19_jtd_klima

Fiat Brava

brava.jpg

http://www.polovniautomobili.com/oglas1617129/fiat_brava_19_jtd_klima

Koga ne mrzi neka mu sibne poruku ili ga okrene da dobije broj sasije od njega za jedan ili oba auta pa nek' proveri preko eper-a, videce o cemu se radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e da znas da sam i ja primetio cesto u sremskoj mitrovici brave za manje od 2000e, sve 2002.godiste a po maski hladnjaka, kontrolnoj tabli, manuelnoj klimi se vidi da su u najboljem slucaju 1998. :veryangry:

kako uspe da ih ocarini kad su motori euro 2.. :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe,skinuo oglas vec :rolleyes:

Ta muljavina sa carinom je mnogim legalnim kupcima doska glave.NE samo sto su auta podmladjivana,nego oupste nije placena carina.Falsifikovane su uplatnice i svasta jos nesto.Ruma je bila centar svega.

NA "canonu" se jos vuce tema stara,cini mi se 3 godine.Nekima se vracena vozila,ali ne mogu da ih registriju,neki se jos nadaju.NEki su odustali od svojih :blink: vozila,koji i dalje came na nekom parkingu u Supu,ali ne odustaju od borbe sa birokratijom.

KOliko je potrebno pregledati auto prilikom kupovine,mislim da je bitnije pregledati i sve papire od auta.

Oduzimana su i vozila koja su redovno registrovana 2 puta.

Ovde sve moze.Oprez :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta dva oglasa konkretno nisu sumnjiva, jer automobili i izgledaju kao 2001..a prodavci često napišu 2002 da bi privukli kucpce pa onda: proizveden je u drugoj polovini 2001, registrovan je 2002... čuvajte se onih situacija, gde se vidi da je auto proizveden pre restajlinga.. :wallbash:

viđao sam po oglasima i 1,4 bravu a godište 2002.. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma cim ti vidis da je on okacio dve tri slike automobila, bez unutrasnjosti, sve ti je jasno... ovi mora da su iznutra izgazeni, izguljeni, raspadnuti..... a realna kilometraza je ko zna kolika

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav svima,imam mogucnost da za jeftine pare kupim fiat bravu 97 god.td74kw[oko 1300e],pa me zanima da libi to bila dobra investicija,auto lepo izgleda,pali dobro,lepo radi,ima neke sitne ogrebotine ali zanemarljivo,da lije skup za odrzavanje,kakav je to motor,potrosnja,trebao bih da radim veliki servis i to je sve,da lida ga pazarim ili ne?

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

To da li ces da ga pazaris ili ne zavisi samo od tebe, motor kao motor je OK, makar su moja iskustva sa njim takva, potrosnja otvoren put oko 5l, grad vise, odrzavanje, rekao bih kao I svaki drugi, malo vise u odnosu na benzince, ali ne preterano...auto je zahvalan, posebno Brava, puno prostora unutra i u gepeku, plus kupis ga za te pare koje si naveo, uradis veliki servis ,a imas dosta lufta da odradis million stvari ne bi li naknadno uvidjene nedostatke otklonio i doveo auto u tip-top stanje...

Edited by NED

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, mislim da zaista ima lufta da se ulozi u njega, mislim da cena bas i nije realna al izgleda da coveku trebaju hitno pare, pa kad se realno pogleda sta za to moze da se uzme. Ja sam prodao golfa 3 gti sa plinom za 2500e tako da mi dosta ostane od njega a mislim da bi se sa ovom bravom jeftinije vozio a i nekako mi je dizel zahvalniji nego benzinac sa plinom, stalno nesto mora da se steluje, podesava i sta sve ne a da ne pricam da i benzin mora stalno da se sipa i da se pali, tako da ako kazes to za bravu idem sada po nju dok je neko drugi ne pazari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupio sam auto,nadam se da sam dobro postupio,ide ko lud,cak mozda i bolje od prethodnog gti 3,sta da mu sipam,euro dizel ili d2?

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja je razlika izmedju motora 1.9td 100 i 1.9jtd,sem sto je ovaj drugi noviji,da lije bas toliko bolji,u cemu je tu fora,koji su nedostaci ovog mog 1.9td,moze li mi to neko pojasniti?

ne citiraj upis iznad

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo je bolji 1.9JTD. Ima bolju krivu obrtnog momenta, manje troši, i naravno mnogo je izdržljiviji, tj više prelazi. O dobitku snage posle čipovanja da ne pričam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok,a zanima koliko recimo td moze da predje uz redovno i kvalitetno odrzavanje,moj na satu ima 210000,jel to mnogo ili ne?

ne citiraj upis pre tvog

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako je moj bivsi uno, mali benzinac mogao da predje 300000 ne vidim zasto veliki dizelas ne bi mogao barem isto toliko :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam do sada vozio dizelase,sem audija 80 davne 97god,nisam imao dobro iskustvo,ova brava me za sada prijatno iznenadila,al mi je totalna nepoznanica,zato sam na ovome sajtu,da saznam sto vise o njoj,zato molim svakoga ko moze da mi pomogne da sto bolje upoznam ovaj auto i na sta bih trebao da obratim paznju

Edited by Woodoo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...