Jump to content
FAS Euroauto Goran
rstefan88

Chip Tuning (čipovanje)

Recommended Posts

@PremieRacing Auto jos uvek nije nikakav projekat, jer sam ocekivao da ce troskovi svega biti malo manji nego sto su ispali, pa sam iz tog razloga hteo za sada samo obican Stage1, iako bi ovaj auto podneo i Stage2 bez ikakvih mehanickih prepravki. Takodje iz tog razloga nisam nista ni pisao o autu, tj. jesam samo kad je auto preuzet posle generalne i okacio sam nekoliko slika, pa s obzirom na sve to nisam video neku potrebu da nesto preterano i jos dodatno pisem o autu. 

@bingo Zbog ovoga sto sam napisao gore nisam hteo nikoga da smaram i opterecujem, a i usput sam saznao koje bi to mehanicke prepravke bile potrebne da se dotera na oko 400ks recimo.

@horvat Slike i neku opstu pricu o tom autu sam vec postavio u tom potforumu. Generalno namena svakog mog prethodnog, ovog, a i buduceg auta ce biti samo za licno zadovoljstvo. To licno zadovoljstvo u automobilu je obicna limuzina koja izgleda kao spor auto, a u stvari je brza od "svakoga", a jedine trke koje volim su Rally, ali ne ocekujem da cu se ikada baviti time :D 

Nuovi, sve jasno - mi samo volimo predstavljanja i slike a meni je taj Saab super interesantan. Što se čipa tiče, stvarno je najbolji predlog da cimneš Boost-a, ili onog blesavog 206 sa CBC za predlog. Nadam se da će ti odg. 

A što se tiče relija, ako voliš i treba da probaš. Lifetime experience. Jeste skupo ali ne baš nepodnošljivo u našem nacionalnom šampionatu. Tu je još uvek i dobro druženje, zezanje, dok u ostalim disciplinama preovlađuje sujeta i pokvarenost. 

@PremieRacing U Saaba sam ulozio dosta i tek ce se ulagati, a on nije bas auto za rally, a opet tesko da pored svih tih dosadasnjih i buducih ulaganja uspem da uzmem auto za to :D 

Ali da bih voleo...da...izuzetno...