Jump to content
FAS Goran
rstefan88

Chip Tuning (čipovanje)

Recommended Posts

On 6/15/2018 at 8:40 AM, dekirs said:
Pa nije taj lik znao koliko ima on KS

Da je znao mozda bi i drugu nastavio lagano, kao prvu
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/15/2018 at 8:40 AM, dekirs said:

Pa nije taj lik znao koliko ima on KS :D

Ne kažem da je znao, već da mu je čestitao "na uspehu" kada mu je ovaj rekao da ima 178ks. Čemu čestitka?

On 6/15/2018 at 8:40 AM, vagenovac said:

Bez cipa nije ni blizu, grande 9.5s, a oktavija 8.4s.

To je upravo ta razlika koju sam spomenuo "SKORO rame uz rame", znači nisam napisao da je Grande brži. Bio sam vrlo jasan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tako moze da govori neko ko nema nikakva iskustva u tim stvarima. Dzaba i GP da je imao 250 ks ako ne znas da saltas, ako promasis brzinu ako...

Kad god sam i protiv koga sam probao uvek bude "bravo, svaka cast, ide samo tako itd" ... nebitno ko sta i koliko ima ispod haube...

O cemu se ovde prica uopste. OH BOZE! :mellow: Ne mislim na pocetni post nego na sve posle toga. OH BOZE!

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

@DezurniAko se ovo odnosilo kojim slučajem na mene, mogu ti reći da sam itekako ljubomoran, a još na tih 178ks...Šalu na stranu, kapiram da zaista postoje modeli koji iz nekih opravdanih razloga imaju manjak konja ispod haube, ili su karavani, pa kad Balkanac napuni gepek do vrha, onda i standardna konjaža bude nedovoljna. I, eto čipa da pripomogne. Ali, ti na Grande kome je i 100ks "taman", ali ajde napraviše taj sa 131ks baš zbog onih kojima uvek nešto fali, i malo bi da stanu na crtu sa Bembarama, DODAJEŠ još 50ks?! Čemu? OK, svako nešto voli, ali ovo, mislim...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/15/2018 at 9:29 AM, vagenovac said:

Napusti objekat!

Izvini, ja upao ovde, nisam skapirao da je potrebna neka ulaznica? Možda dozvola admina? Nisam razumeo da je ovo neka zatvorena grupa, u svom objektu, gde ostali nemaju pristup! Ako je tako, plus si mi ti skrenuo pažnju, razlog više da te "poslušam"...

On 6/15/2018 at 9:30 AM, dekirs said:

Wtf Ljube..

Ako si već nekulturan, onda barem budi mangup, pa to napiši na srpskom. OK?

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, vagenovac said:

Napusti objekat!

 

 

ODMAH SADA MOMENTALNO!

 

ps - Zaista vota fak iz diz?

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, krećem iz momenta, da ne bi morali da plačete kod Neše admina da me izbacuje, hahahahahahaha...

Edited by LjubeVG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji bre ljudi? Šačica onih koji bi da uguše demokratiju. Priznajem samo referendum, pa onda napuštam temu! PS. ovo je već mnogo bolje, samo bez psovki i vulgarnosti.

Edited by LjubeVG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narode, ja vam nisam Dule 021. Moj vam je savet da malo smanjite doživljaj, jer posle može da vas spase samo Neša direktor! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, Milutinac said:

Nesa pa Nesa, zapeo ko mutav na telefon...

Pusti ti Nešu, nego ispravi ono DIZ, jer se izgovara DIS.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Dezurni said:

A ko je Neša? Nebojša iz Beograda?

Elem, da se mi vratimo na temu, beše neko čipovanje u njenom naslovu?! Ja možda nisam baš toliki stručnjak kao ti i pojedinci, ali dajte da nešto naučim od vas, ako grešim. OK?

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, LjubeVG said:

Pusti ti Nešu, nego ispravi ono DIZ, jer se izgovara DIS.

 

DIS je ovaj market, ja volim da kazem Srbski walmart, a DIZ se izgovara -This-, odnosno -This- se izgovara DIZ, jer ako je DIS onda je to market.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/15/2018 at 10:16 AM, LjubeVG said:

Elem, da se mi vratimo na temu, beše neko čipovanje u njenom naslovu?! Ja možda nisam baš toliki stručnjak kao ti i pojedinci, ali dajte da nešto naučim od vas, ako grešim. OK?

 

Imas 124 strana pa pocni polako...i tako mi delujes da si neki dokon lik...

On 6/15/2018 at 10:17 AM, dekirs said:

A zar nije Tempo market a ne DIS ?

 

post-3139-13361106735771.thumb.jpg.845d8862fcdf44e62ccf2f8b96fc396b.jpg

 

TEmpo je ovo, ja ne znam sta ti pricas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...