Jump to content
FAS Goran
rstefan88

Chip Tuning (čipovanje)

Recommended Posts

Baš tako, odeš lepo sutra i remapiraš ga, a ne da godinama razglabaš.

Kupljen je da se vozi.

Ne, sto se mene tice on uopste ne mora da se cipuje zato sto je to porodican auto, to sto ga ja vozim kad god mi trrba auto to je drugo, sada trrebam da uzmem nesto za sebe, ali vidim da bi mu legao lepo jedan cip, mada ipak bih voleo sto kvalitetniji da stavim jer ipak vozim porodicu u njemu, necu da mi sutra stane zbog toga, ako je 200e, dacu 200e ali da budem 100% siguran da je to original i da me nece zezati. Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isključivo Nike čipove stavljaj  :laughing:

 

Šta je po tebi original? Originalni softver je samo onaj koji je fabrika napravila i to je to. Svaka druga izmena je naknadna, bila dobra ili loša. 

I po čemu se proceni da bi autu legao čip?

I juče si rekao da ne bi dao 200e za čipovanje, kako to može zajedno? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Curcica mi je 100e (inace je 230 za moj), samo da oteram kola. Original, ne mislim na neke univerzalne, da mi ubrzava od 2000-3000 onda da se vuce od 3200-3500 pa da mi od jednom od 3500 nabije u 5000, to sam lupio, mislio sam na te chipove da kao sto radi Curcic, H&S, RS i ne znam ko nis radi, za njih sam 100% siguran da rade odlicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma 5 :D sinoc sam rekao da ne bih dao, ali kad se zapitam malo, nije za dzabe kod nekoga 50,150,250, bolje platiti vise i proci bez glavobolja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Curcica mi je 100e (inace je 230 za moj), samo da oteram kola. Original, ne mislim na neke univerzalne, da mi ubrzava od 2000-3000 onda da se vuce od 3200-3500 pa da mi od jednom od 3500 nabije u 5000, to sam lupio

 

Grešiš mnogo. Loš čip će da ti kida sa 1000 obrtaja i razvali ceo auto. Poenta je tek na punom gasu i u visokim obrtajima da krene da kida, a do tada da ima blaga ili nikakva poboljšanja tako da će baš dobar čip da ti kida od 3000 obrtaja kada se prosečan dizel zadiše.

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to vise nije bitno, mnogo smo daleko otsili, trenutno trazim najpovoljnije. Sto se mene tice ni ne mora na cip.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tomas ne pratiš, ja na ovoj stranici već četvoricu našao(ili dvojicu sa po dva stava)  :laughing:

 

Hm... kao da ima 2-3 Cileta :D

 

 

 trenutno trazim najpovoljnije.

 

 

ako je 200e, dacu 200e ali da budem 100% siguran da je to original i da me nece zezati.

 

 

Sto se mene tice ni ne mora na cip.

 

 

 ali vidim da bi mu legao lepo jedan cip, 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sam citirao tvoje postove, nemaš razloga da se ljutiš. I lepo sam ti rekao šta treba za čip da bi bio dobar i kako da se ponaša.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi, ne ljutim se, kazem ti da si uspeo samo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Tomas ne pratiš, ja na ovoj stranici već četvoricu našao(ili dvojicu sa po dva stava)  :laughing:

 

 

Jbg ne mogu sve da postignem, pratim lajnu na twitteru, tekmu na tv-u, citam forum, pratim kako je totti prosao sa bankarkom..... Overload :D :D

Edited by Tomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas neki ultra-mega-giga cip :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji posebna tema za iskustva oko čipovanja. Ova:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/50828-chip-tuning-iskustva-sa-raznim-firmama-pojedincima/

 

Tu se pišu iskustva. Ali, napiše se jednom, eventualno dva puta oko istog iskustva i fajront. Nema 100 puta ponavljanja istog iskustva (bez obzira da li je dobro ili loše) o nekoj firmi i/ili pojedincu.

Ne može to da se zaobiđe tako što će se iskustva pisati po drugim temama, kao što je ova na kojoj smo.

Pa, još kao...evo na PP ću ti poslati kao da ovde ne sme da se napiše gde je ko radio čipovanje. Sme da se napiše. Ima i posebna tema za to. Ali, ne može da se vodi kampanja i da se 100 puta ponavlja isto. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešo,iskustvo se odnosi na totalno drugi auto.

Ako u nekoliko godina odradim remap na nekoliko različitih automobila, onda je to nekoliko različitih iskustava.

Nije mi baš jasno zbog čega si mi sklonio post,ali dobro, može ti se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvoj post je bio iskustvo sa nekom firmom i/ili pojedincem, a to ide ovako:

 

Postoji posebna tema za iskustva oko čipovanja. Ova:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/50828-chip-tuning-iskustva-sa-raznim-firmama-pojedincima/

 

Tu se pišu iskustva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako dizeli mogu da se cipuju,onda mogu i turbo benzinci,tad pocinje igranka :) inace grande punto abarth ss ide do 190ks :)

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...