Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
icanik88nis

2001 Fiat Stilo Abarth

Recommended Posts

Evo nadjoh ovaj site pa rekoh da predstavim svoje vozilo :)

U pitanju je Stilo Abarth proizveden 11/2001 god sa fabricki ugradjenim sekvencijalnim plinom, koza, klima, navigacija, parking senzori, 17 felne, kn filter.

Evo i nekih slika i klipova da vidite o cemu se radi

E da i presao je blizu 134 000 a kod mene je od juna 2008. stigao sa 127 800.

slike

aV1I8tA9.jpg

gxR1Dur.jpg

aV1I8SwA.jpg

Pq1R2P00.jpg

klipovi

pozz iz nisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ihhhh nije žut :) ali je lep! I lepo se čuje :D šteta što je selespeed! Da je manuelni menjač bio bi još veća zverina! :) a felne su vr' brate! :D samo lagano i pun gas! :p koliko je registracija za njega? 2.4 sunceee ti pljubim, mnogo je to kubika!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' je srecom to jednom godisnje, a svo ostalo vreme je pesma i :animier:

Share this post


Link to post
Share on other sites

VBN? Da li si kod njih uzeo masinu? Stajala je dosta dugo kod njih. Par puta sam je gledao i jednom provozao. Sasvim korektno ocuvana masina.

Imala je slomljenu komandu na volanu, i malo poderanu kozu na vozacevom sedistu. Inace odlican auto! Nije mnogo ni kostao.

Nisam hteo da ga uzmem samo zbog registracije. Odlican izbor si napravio i neka te sluzi dobro.

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je extra, ali su omašili sa bojom (najružnija varijanta) :thumbdown:

P.S. I isteraj tu zver na cestu pa onda napravi neke klipove, a ne to turiranje u BAŠTI !!! :rofl:

P.S.S. Oseti li se razlika u izvlačenju kada ti je na plin i kada je na BMB

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da u VBN sam ga uzeo, a sto se tice razlike plin benzin ima je, ali ne nesto preterano recimo na plin sam otprilike izvuko nekih 0-100 za 9 sec sa 4 coveka u autu, a na benzin 8,6 sa iskljucenim ASR-om!! A veruj mi da je sjajno ocuvan sad sam sredjivao kozu pre neki dan i uslikacu je ovih dana da vidis maltene ko nova :) Vozacko je sa leve strane malo poderano inace nista strasno prosto se odusevim kolko je auto ocuvan :thumbup:

Mozda ce uskoro na prodaju, a ako bude iso na prodaju to je samo zbog registracije, inace nikad ne bi prodao ovo chudo :)

Zamislite koja razlika kad iz mecke 190 D sa snaznih 72 konja iz 85 sednes u ovo cudo :))

Cak je drug koji ima passata 2006 2.0 TDI bio odusevljen stilom i reko da ima mnogo bolju voznju od passata :)

pozz ljudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

može neka fotka tog čuvenog fabričkog plina - na šta to liči, -mislim gde je boca - gepek ili ??? :welcome:

extra makina !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa boca je umesto rezervnog tocka, rekli su mi da je fabricki plin, ja jedino znam da je plin ugradjen u italiji i da mi potrosi skoro u dl tacno kolko mi pokaze board comp i sipa se odma pored benzina . A slike kasnije malo, evo neke koje imam novije

51487263.jpg

99584959.jpg

64596593.jpg

23543764.jpg

60291596.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta bi s ovim čudom? Hoće li na prodaju...

Ja sam prvo mislio punta ali sad mi se mnogo sviđa stilo, mada bi ja radije 1.6 16V, ove abarte samo registracija kolje, jbg. i 300 e je mnogo a ne još 500.

Lepo izgleda iznutra, daj još slika :)

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je Stilo, a tek zvuk :thumbup: .... Cek da pitam, jel se svaki Abarth ovako cuje ili je radjeno nesto na ovom autu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam vise slika , ja sam ga uzeo ovakvog , stavio mu KN filter i nista drugo nije dirano ali sam 99% siguran da nije fabricki auspuh !!! auto je na prodaju, moji hoce da ga prodaju, ja necu pa cemo videti sta ce biti !!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autic ti je super. Samo neke gume da nabacis :) da bi mogo da iskoristis svu snagu te zverine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno, jes da je zuto zuto ali i ova boja je super! Nego bode mi oci ona crvena rucica menjaca :)....i da, nemoj da ga onako turiras hladnog(ako je hladan) leba ti :thumbsup: . Inace auto je perverzija!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Topic koji si postavio Posted 24 July 2009 - 08:16 sa onim slikama, e pa slika skroz dole gde se u pozadini vidi ona benzinska pumpa zanimljivo oblika, to je na auto-putu izmedju Smedereva i Beograda :))) Stalno prolazim pored nje kada idem za BG auto-putem...

A sto se tice auta, zlo je! Enterijer je vrh, krem koza, motor je ubica, steta samo sto nije zut :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste euro kuka, ali je uvek skinuta :thumbsup:

Izbegavam da turiram i da ga gazim kad je hladan, a rucica i meni nije bas prirasla za srce, al nikako da je zamenim :D

Danas se vozio malo, i ponovo upalim auto kad gle cuda, Alternator failure, servo se izgubi, morao sam da vezbam biceps i triceps do kuce.

Inace nemam sus pleh, pa da li je moguce da je voda napravila neko cudo s ovaj alternator ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nisi duže vozio auto i imaš ove probleme, akumulator ti je pri kraju. Treba videti i da li alternator puni kako treba.

Inače, Stilo Abarth ima problema sa el.servom, pa može da bude i to, ali je mnogo finansijski bolje da bude do akumulatora. Ako ostane taj problem i kada budeš stalno vozio auto...ili krene sve češće da se pojavljuje...onda je definitivno problem sa el.servom...

A, ovo tvoje pitanje ću prebaciti u Tehničke Probleme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...