Jump to content
FAS Goran
Guest 8348

Limarski radovi - vakuum ili slično...

Recommended Posts

Nije mnogo ulubljeno, ali se vidi malo kada se pogleda sa strane. Sto se tice lajsne, nije pukla, samo su popucale zabice. Vidi se ispod lajsne tacka, i tu je mala pukotina, ali po recima ovog coveka, dovoljno je samo malo naneti tu boje da se ne siri pukotina. Ali opet, i meni je to mnogo, zato sam hteo da cujem i sta drugi misle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko govedo,djubre stoka mi je udarila na parkingu Coupe-a. Ovo je strasno... Da li neko moze da mi preporuci gde bih moglo da se izgituje i ofarba u Beogradu povoljno? Problem je u tome sto je farbano metalik crvena, pa preko pearl metalik baza i lak na kraju. Treba to uklopiti..

 

zza4800.jpgzza4801.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam gde da trazim pa reko ajde da pitam ovde.skidao sam prednji branik sa petovratnog stila i onaj zvezdasti sraf sto je drugi po redu ispod one zastite blatobrana je naravno zapeko da nema sanse da se odvrne.uspeo sam da ga lepo skinem a da neostetim branik niti taj gornji deo u kom je bio.pa me interesuje gde mogu da nadjem taj da kazem ulozak da stavim a sraf cu svakako stavljati neki obican da mogu lakse da uvrnem a ne da mi treba pet vrsta alata kako bi skinuo branik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SrdjanNS86

Nije mi najjasnije šta ti treba.

Ali ako je u pitanju tipla imaš ih u Temerinskoj ulici u one tri radnje sa desne strane kad ideš od centra, baš veliki izbor.

A pošto si, vidim, iz N. Sada, blizu ti je...

 

Pozdrav!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jos jedan problem vezan za limariju.Otisla mi trepna-sajtna kako je vec neko zove,ali spoljna ova srednja i unutrasnja su dobre.Porucuo sam kod Pedje jer nisam nigde nasao drugde alli cekam subotu tek da se on odsece.E sad u tome i jeste problem sto je on presece do stuba i zahvati sva tri dela,a meni je potrebna samo ta prednja i moram je raspunktovati ili odvojiti.Moj limat kaze da je tu ptoblem jer se skoro 80 posto iskrivi tu kad se skida pa mezanima sta vi kazete ili preporucite sta da radim jer moj limar nece da radi to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav Stojanov, mislim na nasu malu privredu. Ja sam uvek tako uzimao, zimus za oba kombija, extra odradjeni a jeftino bas bas

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK

Nema za Stila prag iz male privrede.

 

@SrdjanNS86

Samo otpad, a Peđi možeš kazati kako ti treba da iseče. Oni imaju ''šablone'' po kojima seku aute, ali baš da ne bi isekao po njima, vidi da im objasniš kako ti treba, i tako će ti biti isečeno. Ili još bolje, neka tvoj majstor skokne do njih, taman da mu iseče kako mu bude rekao, plus da je odmah i ponese u radionicu. :thumbup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema vremena majstor moj da skokne do indjije,a pedja je rekao da ce da isece skroz a ja sam ili majstor da raspunktuje iliti odvaja taj prednji deo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kojeg malera jutros zakaci me neki sa traktorom dok je stajao auto.E sad je problem sto je na nezgodnom mestu.Kako bi ovo moglo da se uradi

20171019_140037.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostecenje na libri je sanirano flekovanjem.Inace danas sam bio u Dellen Technik u Kg,Mostarska 87.Cena vrlo jeftina,a covek koji radi vidi se da ima iskustva.Znaci sve 10.Evo i br telefona : 0693453444

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusali smo to drugar i ja na seicentu.U sustini,ulubljenja koja nisu ostra i na ravnoj povrsini mogu da se isprave,ali kod njega nije bilo 100 uspesno.Boljitka je bilo ali nije ipak to to :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo fotografija mog ljubimca!

 

Moze li ovaj krov da se izvuce na normalu?

I hauba?

 

Sta mislite?

 

Da li onaj covek iz Zemuna jos radi?

Ima li neki u Novom Sadu, Zrenjaninu?

 

IMG_20181223_190014.jpgIMG_20181223_190024.jpgIMG_20181223_190031.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebačeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo da moze da se izvuce!

I  krov i hauba.

 

Koliko bi ovo moglo da kosta?

Imate li bar pribliznu ideju?

 

Hvala sto se javljate!

 

PS Moze li telefon i grad tih majstora?

Edited by hadrijan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih pa ovo ti je "dobro" :) .
Nije nigde zaštita pukla, bar koliko se vidi.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, nije.

Koliko ja mogu da vidim nije.

 

Pa se nadam da ce moci da se izvuce bez farbanja.

Nadam se.

 

Samo me interesuje bar orijentaciona cena.

Da ne bude to "izvlacenje" skuplje od farbanja...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...