Jump to content
FAS Goran
Guest 8348

Limarski radovi - vakuum ili slično...

Recommended Posts

Guest 8348

...Neki idiot je uspeo da mi udari stila na parkingu, zadnje levo krilo, ulubio ga je, cini mi se da moja farba nije ostecena. Auto je metalik crne boje. Popizdeo sam, mislim da sam sada u stanju da ubijem nekog. Auto kad sam kupio je bio kao nov, kao iz salona, a sada ovo, uf... :rant:

Molim vas gde da odem da probam da mi isprave to po mogucstvu bez farbanja i gitovanja ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

...jel to puno ulubljeno?

Ako nije i ako nema nekih ostrih ivica mozda i moze da se ispegla pod uslovom da moze da se pridje sa unutrasnje strane krila!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8348

Pa ne znam, meni je puno, ali mi se cini da nema ostrih ivica... I valjda moze da se pridje sa unutrasnje strane, otkud znam.... :rant:

Kome da se javim da pogleda to i gde da sredim ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 7201

U Kragujevcu postoji covek koji to radi i naplacuje oko 50 evra, nema sanse da poznas da je auto bio ulubljen! Probacu da ti nadjem broj (izgubio sam ga negde).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8348

Ajde arso molim te, ako ima jos ko kakav broj nek da, po mogucstvu Beograd, ali nije problem ni otici van ako treba da se nesto dobro odradi. Dajte i brojeve limara nekih dobrih i farbara, moram biti spreman i na najgore. Sutra cu uslikati da vidite kako izgleda. Stvarno mi treba preporuka kod koga da odem jer mi je jako bitno da se posao dobro odradi, to mi je najvaznije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj lik iz kragujevca radio neke aute izlupane od grada,stvarno covek otkida. ako arsa ne nadje, pogledacu sutra u servisu treba da imam covekov broj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

za tog lika sam cuo i ja,kazu da je extra radi nekim sistemom toplo,hladno kazu da ulubljenja od grada izvlaci kao da nisu ni bila :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde i ja cu da se raspitam,isao sam kod njega! Pistoljem za topao vazduh zagreje boju da ne ispuca i onda odpozadi vraca nazad cukanjem. Sve skupi automobili i veika guzva.To su dva brata,jedan samo farba a oaj drugi radi ostalo. Nalaze se kod male vage,kad se krene prema vojsci i cim se predje pruga desno niz orugu 2 ili 3 ulicica levo,ako mislimo na istog tipa!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 7201

To je taj, samo da znas, ceka se i po mesec dana, mom drugu je ispravio krov posto mu je jedan rmpalija prosetao po krovu i ne poznaje se! Jos nisam nasao broj tako da ako neko moze neka napise da se ne mucim a ako nema niko, 'cu se pomucim! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8348

Molim vas nadjite mi broj, nije problem, cekacu koliko treba, ici cu gde treba, samo da mi se posao odradi kako treba. Strasno sam se iznervirao danas, strasno, imam auto tek nesto vise od 3 meseca i da bude ostecen i to ne mojom krivicom stvarno je tesko za podneti... Hvala svima na trudu, nadam se da ce i broj uskoro osvanuti pa da se cujem sa likom i da se dogovorim za odlazak. Chila jer je tebi nesto radio na kolima? Ako jeste sta i predpostavljam da si zadovoljan cim ga preporucujes. Joj samo da se odradi kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 7201

Ne sekiraj se, evo pomucicu se i iskopacu taj broj, samo strpljivo i sredice ti covek bez problema, to je za njega P D! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ti tel Duleta "masera" iz Zemuna... 0642027373

Meni je neko sutnuo/udario 5-a vrata i on mi ih je ispravio bez farbanja, naplatio 30 EUR

A evo ti telefon i tog tipa iz KG 064/1571-526 - Dejan

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8348

Hvala puno za brojeve... Uslikacu danas kako ovo izgleda, i kad zavrsim posao uslikacu kako je ispalo i javicu kod koga sam radio... Hvala svima na trudu... :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako je bilo kod mene, sada se primecuje samo iz nekih uglova i pod odredjenom svetloscu...

gx1MOVJ0.jpg

PqVPcLr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije nista radio,isao sam sa burazerom,onako usput.Tada je liku ispravljao krov,neki majmun mu skako po krovu.Ispravice ti to nemoj da brines,a i broj imas gore pa srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8348

Srećna Nova godina svima, sve najbolje da vam godina bude uspešna i da vam se ne dešavaju ovakve stvari... :) E sad bio sam ovih dana prezauzet oko organizacije dočeka (za 200 ljudi, ipak to treba organizovati) pa nisam imao vremena da uslikam oštećenje, a još manje vremena da odem do zemuna ili KG da vidim šta se može uraditi. Evo su slike kako ovo izgleda, planiram ovih dana da odem do zemuna da čovek samo pogleda i kaže šta se i kako može uraditi, ali neću ništa da radim dok malo ne popusti ova zima. Evo i slika:

03012009167fb6.th.jpg

03012009167ub0.th.jpg

03012009168di4.th.jpg

03012009169jf4.th.jpg

03012009171je1.th.jpg

Inače jel imate da mi preporučite nekog dobrog farbara sa kojim imate iskustva, koji ima komoru, kome bih mogao da se obratim ako budem morao ovo da farbam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecna nova i tebi i sve naj,naj u 2009-oj!

Znas kako,ja sam iz prethodnih postova stekao utisak da se radi o ulubljenju i da nema ostecenje boje.

Na slici se vidi da je boja a koliko mogu da vidim negde i zastitna boja ostrugana pa cak i na vratima i tu ide klasicna procedura: ispravljanje,kitiranje,spric kit ili kako ga ko vec zove i farbanje i najverovatnije ce morati da ti farba cela vrata i ceo zadnji deo da bi to izgledalo kako valja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 7201

Tacno ali farba se na "fleku" a lak ide na cela vrata i krilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8348

Ali ja mislim da ono nije moja farba skinuta, nego da je ono ostala bela boja od indijanca koji me je udario. Probaću na vratima da ispoliram pa cu videti, ako se skine znaci da nije oštećena farba. Inače najveći problem od svega mi je naći pravog i dobrog farbara. Svi mi kažete nadji dobrog farbara, ali gde i kako? Meni je zato i bila najveća frka da ne popuca farba pri ispravljanju. Nije mi problem da platim, samo da se ne poznaje i da bude dobro odrađeno, ali nemam ideju gde i kako da nadjem proverenog i dobrog farbara... :(:(:( :paleconfused: :glupan:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo ti tel Duleta "masera" iz Zemuna... 0642027373

Meni je neko sutnuo/udario 5-a vrata i on mi ih je ispravio bez farbanja, naplatio 30 EUR

A evo ti telefon i tog tipa iz KG 064/1571-526 - Dejan

Pozdrav

I Dule je koliko sam cuo bio u Kg ekipi, pa je jednog dana skupio stvari i dosao u Bg. Jeste nesto skuplji od ovih u Kg, ali to je i logicno - ko ce da se cima za Kg ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozes da obidjes ove koji su ti preporuceni,vidis sta imaju da ti kazu,uporedis cene i tako na kraju odlucs. Nemoj da te navataju na neke fore pa da odes kod nekog majstora koji nema komoru a ekstra je majstor,sad je zima i bez komore nista,takodje i priprema treba da se odradi kvalitetno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8348

Samo da kazem da ona bela boja definitivno nije moja, tj. nije ostecena moja farba. Uspeo sam da je skinem bez ostecenja i sa vrata i sa ulubljenja. Nadam se da cu ovih dana konacno stici da odem do zemuna da covek pogleda i da mi kaze da li moze da se odradi bez pucanja farbe ili ne. Srecom ako ista bude moralo da se farba morace samo taj zadnji deo. :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovo mi bas treba, 6 januara na badnje vece imao sam bliski susret sa jednim fiat tipo-m lik se zaleteo i paf u moje zadnje desno krilo, polomi mi branik, ulubi malo krilo, skine boju. jel valja taj u Zemunu nesto, posto sam svakog dana tamo jel zna neko gde se nalazi tacno, bio sam kod nekog lika sa smederevskog puta kaze 80E a kao dace mi brojeve nekih ljudi koji farbaju ali njegova procena za farbanje je isto 80E, a sta mi vi preporucujete za farbanje, a moracu da odem kod tog lika iz Zemuna definitivno da vidim sta on kaze pa da odem sa kretenom sto me udario da regulisemo i jedno i drugo.

Kakvi sve mentoli voze ovim nasim gradom, nedaj vam boze da ih sretnete kao ja...

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod Duleta iz Zemuna se ide ako je nesto sto moze da se resi bez farbanja. Koliko sam shvatio tebi treba klasican limar/farbar. Ja znam jednog dobrog, pa ako hoces dacu ti info. Lik nije jeftin (ako to trazis), ali radi mnogo dobro (kol'ko para tol'ko muzike).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 8348

Bio sam danas kod Duleta i kaze covek da moze da se vrati u fabricko stanje bez ostecenja farbe a kostace 30-40€, mozda i manje ali vise sigurno ne... Verovatno cu sledeci vikend otici da sredim to pa cu uslikati kako je ispalo. Hvala svima na pomoci... :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...