Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Punto Abarth

Punto mk.2 HGT/Sporting - zvučnici

Recommended Posts

Ja imam 6+1, dva sam dodao sam :D ti twiteri su mi kod retrovizora, ne u rupama table.

A malo mi je glupo poređenje tipa manje zvučnika više zvučnika, HU dža bu, ovde je poenta bila fabričko ozvučenje i upgrade za 300 kinti koji daje rezultat a ne za 500 evra :D Svi smo toliko valjda pametni da za 300 kinti sigurno nisam zeznuo Alpine tako što sam ubo idealnu poziciju za zvučnike... :)

Al savet kao savet šta kupiti za te silne pare poštujem.

Edited by Oktopod

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kako izgleda ta akcija za 300 kinti...bio je mrak i blic al vidi se :D

p.s. našrafljeni su na poklopce šrafova petih vrata, a kabl ide između neba i krova pa kroz rupu donju za šraf koji drži štopaljke izađe

aVHVMRr.jpg

aVHVUkS.jpg

gx1DR0Di.jpg

Edited by Oktopod

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ igors, kao sto ti rekoh, to je jedini HU koji valja od pioneera (na nasem trzistu i naravno u poredjenju sa Alpine-om)

@Oktopod, totalno nepotrebna stvar sa tim tweererima. Prvo, nazad nisu ni potrebni zvucnici, drugo, visokotonci trebaju da budu usmereni propisno, u visini usiju i taj efekat "s ledja" ume da bude jako gadan... Na svu srecu dao si malu kintu, ali ja bih na tvom mestu skinuo to i prodao jer samo kvari zvucnu sliku.

@evribadinalivadi, ipak imam i ja taj prostor na tabli hehehe... Ali nisam primetio ni jedan punto sa zvucnicima na tom mestu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se sretnemo na skupu, sedi unutra pa ću ti demonstrirati sa i bez njih, veruj mi da je razlika velika.

Visina je takođe taman, tačno je iznad ušiju u blago na dole bije.

A efekat je da nekako prostor oživi sa njima, čuješ sve one zvukove sitne koje do tad nisi, stereo te prošara malo više, al slažem se da to nije neki kvalitet i da to treba prvo raditi u smislu sređivanja ozvučenja kola, čisto mi je bilo dosadno jedan letnji dan, bio na buvljaku, 300 kinti... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twiter je visoko frekventni zvucnik koji ako naidje na bilo koju prepreku gubi pentu....a kamoli da ti bije u ledja...

Najcesce stoje u predelu retrovizora presnjih vrata ili u a stubu,i u velikom broju slucaja samo u prenjim vratima,tj u prednjem delu kola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa meni je dobra muzika u kolima, ne znam o čemu pričate :):lol: Opustite se i vidjamo se na skupu pa cete da pricate.

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

misterija se nastavlja :)

verujte, ima fabricki 8+1 :) jedino ako se lik nije trudio da izlije plastiku iste teksture kao i tabla i da u to ubudzuje tvitere sam :) Video na Najlonu, lik prodavao crnog jtd-a mk2a u sporting opremi, cini mi se RU tablica.

Pa taj ubogi pionir nema usb port! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...