Jump to content
FAS Goran
Dragon

Spojleri za Stila

Recommended Posts

Danas sam zvao Var-plast iz Mladenovca, firmu koja se bavi izradom plasticnih delova za automobile. Kod njih recimo kacketic za Punta kosta 30 evra.

Za Stila nemaju nista jer, kaze covek, potreban mu je originalni primerak kako bi skinuo kalup. Mozda bi kao klub mogli da se organizujemo, da nekakao, bar na otpadu nabavimo taj kacketic, pa da pocne sa proizvodnjom. Jer ne verujem da se nekom daje 14.000 za Deltin original.

Ili mozda ima neka druga firma koja je vec pocela da se bavi time?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da upozorim sve koji misle da ima da se kupi dobar spojler za 30€ - nema!

Taj spojler od 30€ je bas takav, kao da kosta 30€, znaci nemojte da ocekujete neki kvalitet.

Ovo ja iz iskustva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se...

Koliko para, toliko muzike. Mada ovaj Deltin bi za te pare trebalo da ima ugradjen bluetooth i GPS - :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recimo u shark street custom taj kacketic je oko 50E. Jel ima neko iskustvo sa njihovim proizvodima ili je kvalitet isti kao gore pomenuti a samo je cena veca.

U sustini pitanje je da li neko pravi kvalitetan kacketic za punta (ili naravno za bilo koji drugi auto) a da cena nije kao u Delti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznajem vlasnika var-plasta iz Mladenovca tako da, ukoliko klub ima nekih indicija prema njima, možemo inicijalno zakazati neki sastanak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovla, ne ocekuj previse. Meni je Brka priznao da mu je cimanje i nezgodno da pravi te krovne spojlere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ja predlazem da se nabavimo abarth branike za punta! usplatice nam se sigurno! a i proizvodjacu, ako ima vise interesenata da udjemo u neku ozbiljniju pricu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i neki lik u Obrenovcu ili Bariču da se bavi proizvodnjom spojlera,ali ako nema neki,isto mu treba primerak da bih napravio kalup.Ja sam kod njega kupio sve spojlere za moj auto.Mislim da mu je sve bilo po 2000 din.Ako nekog interesuje mogao bih da potrazim vizitku,a mozda ga i neko zna,prodavao je delove na bubanj potoku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da znate za Šivu iz Zemun Polja, rade isti fazon samo sam ja nestručan da vam kažem o kvalitetu i ceni nešto, pogledajte na www.shiva-automotive.net pa pod stajling, oni rade branike i tako plastikaneriju, a štopaljke i slično mislim da samo preprodaju...

Ortaku su na primer sredili za Rovera 200 prednji branik koji je bio za neki deseti auto pa ga isekli na pola i dodali parče, znači produžili ga, drugim rečima rade mnoge radnje sem kalupa koje imaju ako znate šta da pitate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad se setih, načuo sam da Fanđo uzima kod njih, verovatno je za njega i druga cena, al to je pokazatelj da su OK...ako je priča tačna uopšte :D

Uglavnom, možete se prošeteti do radnje i videti sve lično a ne samo preko sajta.

I meni se čini skupo, pogotovo jer nema primer i treba i ofarbati.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Slazem se...

Koliko para, toliko muzike. Mada ovaj Deltin bi za te pare trebalo da ima ugradjen bluetooth i GPS - :D

veruj mi vredi tih para sto se tice kvaliteta.

ovi iz male privrede su od staklo plastike a originalni je nesto sasvim drugo.

Jest da kosta al je razlika ogromna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, ali samo ukoliko je u pitanju deo koji trpi velika opterecenja ili se moze naci pod uticajem udaraca i slicno. Ovako, za krovni spojler i nema mnogo smisla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treba mi informacija ko izradjuje spojlere za Fiat Stla karavan , prednji i zadnji branik i pragove?

Npr nesto ovako ali na karavan :)

galerie_Fiat_Stilo_Abarth_As_Ze.jpg galerie_Fiat_Stilo_Abarth_K6j7.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Član Heloween (Nemanja). Meni je napravio spojler baš pre 15ak dana i prezadovoljan sam. Inače, drugarski savet, nemoj da stavljaš te need for speed spojlere, malo neukusno izgleda, barem meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na info .

ma ovog sam prvog nasao na netu :D

inace mi se od abartha svidjaju spojeri.aj sad cu videti na nadjem heloween-a pa cu mu poslati PM :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na čemu :) Bićeš zadovoljan sa Nemanjom, ok su cene i odlično radi. Moj spojler je takav da mu špric git ni ne treba, bukvalno mu samo malo šmirglanja fali i preko će moći farba koliko je dobro odrađen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nema na čemu :) Bićeš zadovoljan sa Nemanjom, ok su cene i odlično radi. Moj spojler je takav da mu špric git ni ne treba, bukvalno mu samo malo šmirglanja fali i preko će moći farba koliko je dobro odrađen.

...bolje ti poprskaj spric git...nije to mnogo skupo a puno znaci...posle ces se samo nervirati kada pocne da se ljusti boja!!! Moj savet a ti kako hoces :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...