Jump to content
FAS Goran
boki

Funny video / zanimljiv video

Recommended Posts

Ni meni nije jasno kako nigde ne udari a ide ovoliko brzo!? I kako auto nigde ne zagripuje, nego kliza konstantno, napravi po nekoliko krugova kada ne može da ga obuzda...

Nije normalan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidis da im je put neverovatno ravan, ne znam da li si gledao onaj klip kad otvore vrata i klizaju se po putu ... kod nas bi se pokidao samo tako, ne bi mogli nogu da ti nadju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni sa sevroletom em su majstori,em imaju uslove,siroke ulice ,sve ravno...i namerno voze sedan verziju auta.

A ovi sa ovim "laksative" sta reci,ne mogu da verujem,ahhaahahahahha hahahahahh :)

http://www.youtube.com/watch?v=JqeGQFtd8kI

evo ovo da nauce neki moji drugari sa foruma :p

pogledajte ovaj zadnji,sta mislite da li je namestaljka ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslednji je namestaljka 100%, ne mogu da pustim klip na ovom kompu da gledam, ali secam se da se negde raspravljalo o tom klipu, ima neke fore po kojima se poznaje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce da je ono kada par puta seku kadar,tj.kada ne prikazuju sve,da tada namestaju scenu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidis da im je put neverovatno ravan, ne znam da li si gledao onaj klip kad otvore vrata i klizaju se po putu ... kod nas bi se pokidao samo tako, ne bi mogli nogu da ti nadju

na ovog sam mislio, ima jos klipova verovatno ali ovog sam nasao malo pre

poslusajte zvuk na 0:15

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi jel moze neko da postavi klip prijema olimpijaca kod Tome Nikolica, gledao sam juce na vestima, cini mi se da je Udovicic umesto Panciceve omorike rekao Pancevacka omorika :rofl: , ali nisam bas siguran, video sam na tv-u, ali ne mogu da pronadjem klip i da postavim sa ovog kompa jer mi non stop blokira komp cim pustim neki klip :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ono sto je za prirodu pancevacka omorika.ahahahaha hahahah hahahah sada sam ja hteo da okacim ovak klip,ali vidim da ste to sredili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ovde smešnih, a ima i zajebanih padova, pre tri vikenda sam bio na moto trkama i samo što sam došao lik ispred mene pada i ostaje da ne mrda na zemlji, nije mi dobro bilo kad se setim samo, a skočio bih da mu pomognem, a ne smem jer će da me pokupi neko, a nisam ni stručan, uglavnom je trka bila prekinuta i hitna je za minut odreagovala... Uopšte ne znam na kraju kako je lik prošao, a živo me zanima, znam samo da se čovek zove Đorđe Jovanović i da je 90to godište iz Lazarevca... Čuo sam par verzija priče, jednu da kao nije ništa strašno, a drugu da se sve polomio... Evo i snimka kako se to desilo, ja sam bio baš tu par metara gde je motor leteo

http://www.youtube.com/watch?v=KD9uN1pKBYA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za razliku od predhodnih "smesnih", evo jedan zanimljiv snimak!

Gledam i prosto se odusevljavam.

Naravno, ima toga jos!

Edited by Mijailović P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...