Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ako nekog zanima, koji su programi, šta se sve radi i sl. Najskuplji program pranja na OMV četkama je 475 din. a sadrži sve dole nabrojano. Nova cena (već neko vreme) žetona za ručno pranje je 95 din.

aV1mUY59.jpg

aV1mV24r.jpg

Pq1ska1J.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

...poslednji put sam, gore kod tebe na partizancu, platio neko full pranje oko 450din. i kao posto je full onda dobijes i neku tecnost za brisace koja inace kosta oko 600din ( gistro ), posto na njoj pise do -70c .

Iscimas se, a u stvari nista ne operes, a tek ne usisas jer ono crevo smara. Lepo perionica za 600din ga \olizu (ovo je moj stav ne zelim raspravu) :shuriken:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se takođe slažem za perionicu, al nekad su pretrpane kad je lepo vreme, vikend, ili noću ti treba kad ne rade, baš za te stvari dobro dođu četke samo ja nikad nisam ni video te četke ni na jednoj pumpi, ne znam de to ima, jel to radnik dovuče sa sobom neku četku ili šta :D

Pandan ovome, kod Bobana je poskupelo na četke, sa 300 na 350, vosak i sušenje 380, super vosak 400...znači super vosak na kraju uzmeš, a dok te puškira prvo gledaš onaj cenovnik i vidiš 100 kinti tabane da ti opere pa se odlučiš i za to i na kraju avaj, 500 kinti a i dalje sediš u smetlištu sa muljavom šoferkom :D to je ono što ti Boki reče

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da su osim bubaca jos neki organi u pitanju :rofl: :rofl: :doc:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja iskreno ne volim ta automatic pranja. nisu mi bas kako treba. za samo spoljasnje pranje odem na Mol i za 75din po zetonu.. operem auto za medalju.

ovde (u Nisu) je pranje izgleda dosta jeftinije (ali i standard jbg nizi).. za 350 kinti meni operu auto spolja/unutra, podignu na dizalicu pa operu odozdo, malo voska i za kraj naprskaju one silikone na tablu i plastike. jos buraz radi pa uredno zakazem kad mi odgovara.. i xtra :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje pranje je automatske cetke,sa rucnim glancom.Ne znam ima li u gradu negde linija za pranje putnickih auta,al nista ga ne opra kao dobra i ispravna linija za pranje.Nevolja je sto su jako skupe za nabavku pa nasi robovlasnici radije upotrebljavaju roblje nego da pruze kvalitetnu uslugu. :thumbdown::pirate:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to pranje u licnoj reziji na pumpama ti je samo ako pokupis neku trocevku da je ispuskaras na brzaka pre Kosutnjak Trophy-ja :nuke::laser: da je dekontaminiras.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najbolje pranje je automatske cetke,sa rucnim glancom.Ne znam ima li u gradu negde linija za pranje putnickih auta,al nista ga ne opra kao dobra i ispravna linija za pranje.Nevolja je sto su jako skupe za nabavku pa nasi robovlasnici radije upotrebljavaju roblje nego da pruze kvalitetnu uslugu. :thumbdown::pirate:

Ima u Višnjičkoj ulici na Karaburmi, na onoj gasnoj pumpi... ne mogu da se setim kako se tačno zove. I znam da ima u novom Merkatoru! dole gde je parking garaža!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam prilikeda odrzavam jednu Italijansku liniju za pranje na Glavnoj autobuskoj stanici.Mocna stvar i ako nije bila u 100% funkciji.A danasnje moderne linije su jos bolje,al je skupo odrzavanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je li neko isprobao ovaj program na OMV-u što se sad reklamira, vredi li to posle zime?

* * *

OMV Top Wash Sensation: baš na vreme za prolećno čišćenje!

Svi vozači koji žele da oslobode svoje automobile od poslednjih preostalih zimskih ostataka soli sa puta, mogu testirati tri nova OMV Top Wash programa na četiri OMV benzinske stanice sa perionicama automobila u Srbiji, počev od 1. marta 2011.

OMV potrošači mogu da odaberu pravo pranje za njihov automobil između tri različita programa u ponudi. Ovi programi su osmišljeni da vode računa o različitim potrebama za čišćenjem – počev od standardnog Top Wash pranja za lako čišćenje pa sve do Top Wash Sensation programa pranja za posebnu intenzivnu negu automobila.

Za osam minuta, novi Top Wash Sensation program za pranje isprska dva puta vaš automobil aktivnom penom za čišćenje, zatim visokim pritiskom vrši predpranje pre nego što temeljno opere – točkove i felne, kao i donji deo automobila - sledi TOPWAX masaža i, kao završni potez, dobro poliranje kako bi auto sijao kao nov.

Tokom promocije u martu, OMV potrošači koji kupe OMV Top Wash Sensation program dobijaju besplatni set za negu automobila:

- Caramba Magic Wonder sprej za čišćenje

- Caramba mikrofiber krpu

- OMV Top Wash osveživač za vazduh.

Edited by Bolens

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isprobao ja, super. Još za neku sitnu lovu (red veličine 100 dingera) čovek ti usisa i prebriše auto iznutra. Miris za kola koji dobiješ na poklon je stvarno odličan, a i ove ostale stvari dobro dođu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Automatsko pranje na masinama izbegavam iz sledecih razloga:

cetke su cesto neodrzavane i istrosene :thumbdown:

a znaju dobro i da ostete lak :X ,samo kad to primetite vec je kasno :wallbash:

meni je na proslom automobilu Fiat Marea :rolleyes: ,masina na OMV-u :thumbdown: polomila radio antenu :realmad: .

Licno sam pristalica bezkontaktnog pranja aktivnom penom :thumbsup: ,dobro se skida prlljavstina,a nema sundjera i kofa punih peska i ostalog djubreta,koje ce vam "osmirglati" auto :vava: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promotivna Top Wash akcija aktuelna je na sledećim OMV pumpama:

- BS Krnjača 1(Zrenjaninski put bb, Beograd),

- BS Ada Ciganlija (Radnička bb, Beograd),

- BS Novi Beograd (Jurija Gagarina bb, Beograd) i

- BS Novi Sad (Partizanska bb, Novi Sad).

http://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2011&mm=03&nav_id=498436

Share this post


Link to post
Share on other sites

mik, antena se odšrafi pre ulaska međ' četke. Slažem se za lak. Da vozim bilo koji drugi auto (ili druge boje) sigurno bih izbegavao četke. Ovako, em nemam vremena, em vozim beli auto na kome se te stvari ni ne vide. Nemam izbor, s obzirom da ne volim prljav auto, pogotovo prljav unutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao ja nije lose, bolje je nego drugi automati po gradu, e sad da grebu grebu svi i kad rucno peru i suse izgrebu ko koale kandzama da su susile... To je tako i malo sta tu moze da se uradi :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene najviše isprovocira što mi nikad nisu prednji branik oprali kako treba. Prosto četke nisu u stanju da prodru u sve ivice i prosto ne želim da plaćam polovično pranje auta. :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mik, antena se odšrafi pre ulaska međ' četke. Slažem se za lak. Da vozim bilo koji drugi auto (ili druge boje) sigurno bih izbegavao četke. Ovako, em nemam vremena, em vozim beli auto na kome se te stvari ni ne vide. Nemam izbor, s obzirom da ne volim prljav auto, pogotovo prljav unutra.

Sad znam i ja :rofl:

Salu na stranu na toj OMV masini sam tad bio prvi put :X

i nije izricito pisalo upozorenje da treba skinuti antenu :geek: ,vec samo da nisu odgovorni za ostecenja na vozilu :rtfm:

takodje momak koji radi tamo i koji je ubacio zeton mi to nije rekao a mogao je :thumbdown:

i na kraju ne kidaju sve masine antene :no

problem kod ove OMV-eove je sushach-fen :wallbash: ,

koji jednom predje preko auta u pravcu ka nazad a onda se jos jednom vraca ka napred i tu je lomi :realmad: ,

a kazem kod 90% masina sve se to odvija u jednom prolazu i samo u pravcu unazad-o haube ka gepeku

tako da u zurbi ne morate da misli te da li ce vam se nesto slomiti na kolima ili ne :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Antena se obavezno skida! Na proslom autu nisam mogao da je skinem (zapekla) i naravno ostane na autu, a cetke su odradile ono sto je mik vec opisao ^ :)

edit: OMV Cukarica

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ranije redovno prao auto na OMV cetkama na Novom Beogradu. Kad su instalirali onu novu masinu, odem ja da isprobam ono cudo i pri susenju uspe da mi iscupa tablicu iz prednjeg rama, prevuce je preko haube praveci ogrebotinu na istoj. I odem do lika koji radi da mi vrati tablicu iz tunela a on na svu muku mi jos duhovito kaze "Daj 50e da ti vratim tablicu". :vava:

Od tad vise tamo ne kupam mog mezimca, samim tim ne sipam vise ni gorivo kod njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...