Jump to content
FAS Goran
boki

Vicevi 120%

Recommended Posts

Došao novi general na dužnost u tvrđavu Legije stranaca u pustinji. Krenuo već prvi dan u obilazak utvrde. Dok je obilazio ugleda mazgu svezanu za stup. Upita on najbližeg stražara čemu služi ta mazga.
– Gospodine generale, mazga je za zabavu vojnika! Znate kako je, dugo smo tu bez žena, pa...
– Pa onda joj sredite malo to mjesto, napravite joj nadstrešnicu i slično!, naredi general i ode dalje.
Nakon mjesec dana u pustinji ni generalu nije bilo lako, pa što će, kuda će, odluči se i on malo zabaviti s mazgom. Naredi stražaru da je drži, a on obavi posao. Dok se oblačio, olakšan i zadovoljan, upita stražara:
– Reci mi junače, rade li obični vojnici to ovako kao mi generali?
– Pa ima razlike, gospodine generale.
Obični vojnici uglavnom zajašu mazgu i odjašu do obližnjeg sela u kojem ima javna kuća.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šeta Mujo sa drugarom crncem kroz čaršiju, kad sve žene pozdravljaju crnca. Pita ga Mujo:
– Bolan što ti se ovolike žene javljaju, šta im radiš?
– E Mujo brate, sa ženama treba znati, malo miluješ, malo maziš, malo ljubiš…
Reši Mujo da to proba i sa Fatom, legne on uveče sa njom i počne sve po redu. Mazi, miluje, ljubi, kad će Fata:
– Bolan Mujo, mani se te crnačke fore!

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi školski dan u jednoj američkoj školi. Učiteljica predstavlja novog učenika Hakira Suzukija iz Japana.

Počinje čas i učiteljica kreće da ispituje: "Sada ćemo videti koliko poznajete američku istoriju...”

Ko je rekao: "Sloboda ili smrt"?"

Tišina. Samo Suzuki digne ruku i kaže: "Patrik Henri, Filadelfija, 1775. "

"Vrlo dobro Suzuki.

A ko je rekao: "Država je narod! ...I kao takva ne sme nikada da umre!“

Opet se javi samo Suzuki:"Abraham Linkoln, Vašington,1863."

Nastavnica se ljtitim glasom obraća razredu: "Treba da vas je sramota. Suzuki je Japanac a poznaje američku istoriju bolje od vas!"

Jedan glas tiho reče: "Jebite se, usrani Japanci!"

"Ko je to rekao?!", vikene učiteljica.

Suzuki digne ruku i kaže: "General Mek Artur, Gvadalkanal, Pacifik, 1942. i Li Ajakoka, Detroit, 1982. na skupštini deoničara Krajslera"

Muk u učionici. Iz pozadine neko dobaci: "Puši biiip".

Učiteljica van sebe povišenim tonom opominje razred: "Sad je dosta! Ko je to rekao?!"

Suzuki: "Bil Klintom Moniki Levinski, Ovani kabinet, Vašington 1997 ".

U očajanju jedan učenik se prodere: "Suzuki je govno!"

Učiteljica čupajući kosu pita: "Ko je to rekao“

Suzuki: "Valentino Rosi, Rio de Žaneiro, Velika nagrada Brazila, 2002".

Razred u histeriji učiteljica pada u nesvest kad na vrata ulazi direktor škole: "U pičku lepu materinu, sve je izmaklo kontroli! Ja ću to sada da rešim"

Suzuki, iako ga niko ne pita:
„Željko Mitrović doktoru Konu, Tv Pink, Beograd, 2020.“



Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dedi je 18-godišnji unuk koji stalno sedi pred kompjuterom počeo pošteno da ide na živce pa mu priđe i reče:
E, kad sam bio tvojih godina, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, isprobali sve kurve, konobaru popišali šank i otišli bez plaćanja!
Malom se ta ideja jako dopala. Vrati se on za dve nedelje sav modar i pretučen, zamotane glave, pa ga deda upita: 
Kog si vraga to radio?
Tja, isto kao ti, išao sam s prijateljima u Trst, upali smo u prvi bordel, sve im pojeli, sve popili, isprobali sve kurve, konobaru popišali šank i kad smo hteli da odemo bez plaćanja, došli odnekud tri gorile i ubili boga u nama!
Pa dobro, s kim si to išao u Trst? - upita deda.
S Kon-Tikijem - odgovori dečko - a ti?
Pa s partizanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...