Jump to content
FAS Goran
boki

Vicevi 120%

Recommended Posts

Prvi razred ... skola u Podgorici:


Uciteljica rece djacima da je ona Crnogorka. I zatrazi da svi koji su
Crnogorci dignu ruku.
Ne znajuci bas šta su i šta znaci to Crnogorac", ali u zelji da budu
kao i uciteljica, svi djaci podigose ruku.
Svi sem malog Perice. Uciteljica ga upita:


-Zašto ti Perice nisi nisi digao ruku?
-Zato sto nisam Crnogorac.
-A šta si onda?
-Ja sam Srbin.
Malo naljucena uciteljica upita:
-Zašto si Srbin?
-Moj otac je Srbin, majka mi je Srpkinja, tako da sam i ja Srbin.
Vidljivo ljuta uciteljica rece:
-To nije razlog. Recimo da su ti otac i majka idioti, šta bi ti onda bio?
Perica malo razmisli i odgovori sa osmjehom:
-E onda bih bio Crnogorac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbog širenja korana virusa, stepen pripravnosti u Srbiji je promenjen sa " ne daj bože" na "pomeri se s mesta".

Ako bude potrbno ,biće primenjen i  najviši stepen" e jebi ga"!

Share this post


Link to post
Share on other sites



Ulazi čovek u bar i sedne za šank. Nakon nekoliko minuta dođe konobar i upita ga da li želi piće.
Čovek odgovori: “Ne, hvala. Ne pijem. Jednom sam probao, ali nije mi se svidelo.”
Zatim ga konobar upita: “Pa, želite li cigaretu?”
Ali čovek odgovori: “Ne hvala. Ne pušim. Jednom sam probao, ali nije mi se svidelo.”

Nakon toga konobar ga upita da li želi igrati bilijar, a čovek opet odgovori: “Ne, hvala. Ne volim bilijar. Jednom sam probao, ali nije mi se svidelo.”
Zapravo, uopšte ne bih sedeo ovde, ali čekam sina.
Konobar kaže: “Sina jedinca, pretpostavljam!?”

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mujo se natjecao u "Kolu sreće" a kada je okrenuo polje sa nagradnim pitanjem Oliver mu kaže:
- "Što je to za 500 kuna; ima volan, ima pedale, lanac, dva kotača i sjedalo na koje sjedneš, pedaliraš i voziš?"
Mujo:
- "Pa to je bicikl!"
Oliver:
- "Neće baš biti tako. Vidim da se Maja smješka što znači da je odgovor nepotpun. Točan bi odgovor glasio da je to bicikl BMX."

Igra se nastavila, Mujo je bio nezadovoljan ali mu se nova šansa otvorila nakon nekoliko minuta. Kolo se ponovo zaustavilo na njemu a nagrada je bila 1000 kuna.
Oliver:
- "Evo prilike za popravak, gospodine Mujo. Za 1000 kuna recite nam što je to: Ima motor, 4 kotača, volan, ispušni lonac, hladnjak, karoseriju i ostalo."
Mujo:
- "Pa to je osobni automobil."
Oliver:
- "Ehh, vidim da se Maja ponovno smješka što znači da ni ovaj put odgovor nije potpun. Točan bi odgovor glasio da je to osobni automobil marke Volkswagen."
Mujo totalno popizdio pa postavi protupitanje:
- "Evo za vas jedno nagradno pitanje, gospodine Oliver, za 50000 kuna. Što je to: ima je svaka žena, smjestena je između nogu i obrasla je dlakama. Počinje na slovo P i služi za spolne odnose."
Oliver sav rumen u licu razmišlja hoće li se osramotiti i uzeti 50000 kuna ili će dostojanstveno odbiti odgovoriti. I kada je novac (dakako) prevagnuo Oliver veli:
- "Ja mislim da je to pi*ka."
Mujo:
- "Uhh, vidim da se Maja smjeska što znači da odgovor nije potpun. Točan bi odgovor glasio PI*KA TI MATERINA!"

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...