Jump to content
FAS Goran
bolens

Ugradnja tempomata u Punto/Stila/Multiplu/Nouva Bravo/Alfa 147/Alfa 156

Recommended Posts

Da li je neko u Nišu voljan i ima opremu da mi upali lampicu za tempomat?

 

Moj vag/kkl kabl ne pristupa body sekciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega, ne treba uraditi samo proxy, nego prvo imas da aktiviras lampicu, ENABLE/DISABLE, pa tek onda proxy, evo za tebe sam uradio PS, da vidis gde je sta, dole oznacenim crvenim kvadratom ti je gde sve treba da udjes da bi dotle dosao, a gore strelica da vidis gde se aktivira lampica, pa se onda otvori onaj prozor gde treba da izaberes Enabled. Takodje ako nemas ELM, mozes i na mene da racunas pa ko ti bude blize.

 

cruize_control.jpg

 

edit: mislim da proxy sada ni ne moras da radis, posto je vec odradjen, tako da je CC prijavljen bodiu, mislim da je dovoljno samo ovo sa slike odraditi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imas elm probaj ponovo samo da aktiviras indikator, bez testova i bez proxy-a, pa iskljuci fes, pa skini sa kontakta, onda upali auto i probaj, mora da se negde nesto zabagovalo pa zato nije aktiviralo diodu. Ako nemas elm, kad budes u prolazu javi se da se dogovorimo ili sa Ivanom, ko ti bude blizi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zarkusi-tempomat radi sve kako treba vec par meseci, samo lapica ne svetli

@kuvalja-pokusacu opet, imam elm, uradicu sve opet pa da vidim. Ako sam uspeo na tabli od Punta benzinca da upalim sijalicu za grejace.......majku mu......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam takodje sam ugradio tempomat na stilu (nije neka nauka jer vec je imao konektor kod volana), sve lepo sredio, vratio masku (donju), probao i tempomat radi ko suza. Al problem mi se pojavio kad sam hteo da dam levi zmigavac rucica zmigavca se sama vrati nazad, ona guma oko rucice je vraca nazad, cim ti guumu podignem tj izvadim iz lezista rucica zmigavca radi ok (kad dam desni zmigavac nema taj problem).

 

E sada ja bih hteo da  isecem malo tu gumu al ne znam kako, a ne bi voleo da je isecem pa nesto ukakim.

 

Jel imao neko takav problem i ako jeste kako je resio.

 

Unapred sse zahvaljujem svima na odgovoru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam skoro ručicu tempomata od Alfe 147, vidim ljudi ugrađuju bez problema tu istu ručicu i u novog Fiata Bravo! Međutim ja ne mogu da pronađem konektor, predpostavljam da ga i nema... Šta da radim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...