Jump to content
FAS Goran
bolens

Ugradnja tempomata u Punto/Stila/Multiplu/Nouva Bravo/Alfa 147/Alfa 156

Recommended Posts

Probao tu drugu semu ali opet nista na dijagnostici, morace da saceka par dana mozda i radi, ne mogu u test voznju, volan poslat na tapaciranje, ali videh da na mom stilu ima onaj braon dzek, tako da uskoro brisem prasinu sa moje rucice :) da bih je stavio da u kola skuplja prasinu :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki elektronicar moze to da ti ugradi, ali nije nista tesko i sam da to uradis . Sve zavisi dokle imas izvuceno fabricki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I rucica :) ja sam sebi sam ugradio. Samo fabricku rucicu sto sam imao sve ostalo sam sam i za dzek pinove pravio i razvuko kabli  povezao sa rucicom . Nista posebno tesko. 

Stvarno je lepo objasnjeno na pocetku teme. Samo ako imas vremena i volje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno da da. Ja sam sam naso neki stari dzoistik za komp. uzeo kablove, tanki su taman ima cetiri ili pet ali uglavnom tacno. Oni i ne trebaju biti debeli, jer cini mi se da ne rade na principu struje vec impulsa. Tako da je meni dovoljno toliko bilo.

Edited by Lazar357

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna velika pohvala za Lazar357 koji mi je danas ugradio tempomat. Svaka čast. Ako nekome treba iz okoline Niša ili šire neka se javi čoveku pravi profesionalac. 

Edited by alzex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Ugradio sam ručicu tempomata, ali nije izvedena instalacija do volana.

Da li znate nekog (ili servis) koji može da mi to uradi?

Bilo bi lepo da je u Beogradu ili bližoj okolini.

P.S. Isprobao bih ga za Novu godinu za put u Bugarsku.

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala @neshtry

 

Nemojte da me shvatite pogrešno, ali mi je Goranov servis na drugoj strani grada.

Svakako ću ga pozvati ukoliko nema neki bliži servis - poželjno Banovo brdo, Rakovica...

 

U svakom slučaju, hvala još jednom na informaciji.

 

 

Edited by neshaoct
dodao tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je što se ja baš nešto mnogo ne razumem u elektroniku-elektriku da bi se sam upustio u ovaj posao. Da je samo da se utaknu džekovi ne bi bilo problema, ali kod mog stila ne postoji priprema.

Sa druge strane, ako već plaćam ugradnju, mislio sam da to platim nekom sa foruma, bolje njemu nego nekom električaru.

 

Poziv stoji, ako se niko ne javi moraću ipak kod Gorana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros sam obišao sve električare u kraju, uključujući i Chip tuning servis, ali niko ne radi pripremu.

Zvao sam i Gorana i zakazao ugradnju. Ovo sam napisao, ako nekom iz ovog kraja treba ova usluga, da ne gubi vreme.

 

Hvala @neshtry  još jednom na korisnoj informaciji.

 

Pozz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/13/2019 at 6:48 PM, brankoz said:

Jutros sam obišao sve električare u kraju, uključujući i Chip tuning servis, ali niko ne radi pripremu.

Zvao sam i Gorana i zakazao ugradnju. Ovo sam napisao, ako nekom iz ovog kraja treba ova usluga, da ne gubi vreme.

 

Hvala @neshtry  još jednom na korisnoj informaciji.

 

Pozz.

Imao si i blize :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tempomat Srbija

 

A, na Ledinama imaju ukupno tri kuće, pa će ljudi već nekako pogoditi tu jednu koja im treba :D:D 

 

Nema razloga ''tajiti'' punu informaciju. :thumbup: 

Dakle, napiši lepo šta sve radiš, gde, po kojoj ceni. Onda se sve to iskopira, postavi u odgovarajući deo Foruma (gde idu sve komercijalne stvari), i to je to. Ne plaćaš ništa za to.

 

 

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je to onaj ko mislim da jeste ( tempomat srbija na fejsu) onda sve pohvale za coveka. 

Ugradjivao sam na Bravu i pedantnijeg coveka nisam video. Drugara sam isto poslao da ugradi na A3 tempomat i takodje je prezadovoljan. 

Sve pohvale. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sve mislim da sam i bio kod čoveka jednom na Ledinama, da ima i nalog na Forumu od pre...al' videćemo. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Tempomat Srbija said:

Novi Beograd Ledine 

 

Hvala, ali nedostaje adresa ili broj telefona...

Ovako mi ništa ne znači.

Ipak ću u ponedeljak ići kod Gorana gde sam već zakazao, a i cena mi odgovara.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/23/2019 at 5:46 PM, Flex said:

Slobodno kod Gorana, zavrsice ti bez greske.

 

Baš tako, tempomat ugrađen i radi bez greške.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni sumnjao. Sve sto treba odradim kod Gorana i ne razmisljam. Retko korektan i posten covek.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ugradio sam rucicu tempomata na stilu i nije bilo potrebe ni sraf da stavljam, jer je rucica cvrsto sela u predvidjeni prostor. Sada je problem kako vratiti donju plastiku ispod volana. Nekako sam je skinuo, a smracilo se, pa slabo vidim sta gde ide. Problem je rucica za polozaj volana.  Moze li neko uputstvo vracanja plastike, da sutra ne lutam? Hvala.

Edited by sibonios

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...