Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ja sam bio klinac ali dobro pamtim jogurt iz veselih 90 - tih. Secam se jogurt, kifle i deda me vodi ceo dan na Kalemegdan, visim po onim tenkovima dok ne padne mrak, posle idemo kuci, nije bilo mnogo para ali mi je bilo lepse nego danas ... Mozda su ga neki zaboravili, evo da se podsetite svi

874e0cd45fa0_640x480.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je taj oblik i boja, ali koliko mene sećanje služi, kao da je nešto drugo bilo naštampano. Nisam siguran. Bilo je i ono trajno mleko u većim "piramidama", valjda od pola litra, i jogurt u pakovanju od 1/4 litra.

A što se tiče Kalemegdana, tenkova i topova, kad sam pre desetak godina vodio klince poslednji put da se pentraju (sad su već veliki) priđe meni neki livrejisani majmun iz muzeja i kaže "Gospodine ovo su muzejski eksponati i nije dozvoljeno da se deca tu igraju !" Alo, bre majmune, pa ja bre i svi moji drugari celo detinjstvo preveli bre pentrajući se !

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije mesto al mora da napisem!

bas smo surokoumni nasim postupcima (namerno pisem NASIM).

sutra kad neko od nas bude isao u HR treba da razmislja sta ce da mu se desi sa kolima a i da ne preterujem

zivotom zbog sacice kretena koji ne vide dalje od nosa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto mislis da ne vide dalje od nosa, secas se scena sa hrvatskog primorja i polupanih dzipova sa nasim tablicama. To se desavalo citavog leta i niko nije odgovarao za to, a sad smo samokriticni kad se nesto desi kod nas. Po hrvatskoj nas pljuje i bije i staro i mlado. Toliko da znate vi sto ne vidite dalje od nosa. Ja se izvinjavam svima koje sam uvredio svojim postom, nikad nikog nisam dirao zato sto je drugaciji, drugacije govori ili se drugacije ponasa, ali ne vidim razlog zasto su njihove zrtve vrednije od nasih. Ako post nije na mestu uklonite ga, ali budite realni, jer ne mogu samo ludi Srbi da budu dezurni krivci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bre, na nasilje je najbolje odgovoriti nasiljem. Tako se to radi!

Pa ce onda nasa deca jednog dana da nas pitaju "A zasto nas ceo svet mrzi?", a mi cemo da im odgovorimo... :thumbdown:

Druze beli_punto, kada se vodio rat na prostoriu bivse Jugoslavije, ti si imao 4 godine, a ja 20 i bio sam pripadnik JNA, kao i vecina mojih drugova i vrsnjaka, pa mi nije jasno odakle kod tebe takvo osecanje!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bre, na nasilje je najbolje odgovoriti nasiljem. Tako se to radi!

Pa ce onda nasa deca jednog dana da nas pitaju "A zasto nas ceo svet mrzi?", a mi cemo da im odgovorimo... :thumbdown:

Druze beli_punto, kada se vodio rat na prostoriu bivse Jugoslavije, ti si imao 4 godine, a ja 20 i bio sam pripadnik JNA, kao i vecina mojih drugova i vrsnjaka, pa mi nije jasno odakle kod tebe takvo osecanje!?

To sto si rekao za godine je tacno, a to sto je kod mene takvo raspolozenje prema tome je zbog sledeceg, nasi ljudi kao da ne vide kad se nasim sunarodnicima desi nesto, mnogi kazu ko ih je terao da idu tamo, a kad se nesto kod nas desi, onda sami sebi pljujemo u usta i sami sebe sutiramo u dupe, to me nervira i boli, ovi nasi koji trce da se dodvoravaju hrvatima bez razloga. Sjebao sam temu nacisto sa mojom ideologijom, ali oprosticete mi nadam se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kažu, "iz dobro obaveštenih krugova" da je sve ovo odgovor na provokaciju. Dok su navijali pošteno, niko ih nije dirao. Onda su "gosti" počeli sa provokacijama tipa: "Ko ne skače taj je pravoslavac", pa su isticali "BBB" zastave i slično. Onda su ovi naši ragovali.

E sad, da su reagovali prema onima koji su provocirali, ni po jada.

Najveće njesra je što u 99% nisu reagovali "navijači na navijače" ili "navijačka grupa na navijačku grupu" ili "huligani na huligane" već ispade da su lomili kola, šoferšajbne i glave običnim navijačima, ženama i slično.

Edited by Mihailovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

430819_225601720862111_172467582842192_494416_84.jpg

U slicnoj poziciji se nasao moj poznanik pre godinu dana u R.hrvatskoj. Neki indijanci koj umesto perja na glavi nose neko sahovsko polje mu skinuli obe tablice sa auta na parkingu pa mu se povratak kuci oduzio 10 dana iz cega je proisteklo mnogo drugih problema . Morao je da plati dodatno smestaj iz svog dzepa, da se pravda u firmi zbog nestanka tablica sa sluzbenog auta i jos gomilu problema.....

Sto kaze nas narod NARAVOUCENIJE ili P.S.

Nemoj da radis drugom ono sto tebi nije dobro.

Divljaka medju svima nama je na sve strane, ali u sustini obican svet, odnosno RAJA uvek na kraju ispasta zbog pojedinaca..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...