Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

4 minutes ago, nemanja84bg said:

 Ja sam to resio ovako , on je pobedio , ja sve rasprodao i sad trosim u drugoj zemlji ovde se vodim samo preko vpn-a jbga drugacije nemoze.

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda kad bi prestao da menjaš komentare, kad ti neko skrene pažnju da čas kucaš jedno, čas drugo, možda bi idalje trošio svoje vreme. Ovako, isključujem se iz dalje diskusije!

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, nemanja84bg said:

ovaj moj svaki dan , trimeri, kosilice, kokoske, svinje, koze, hilti , uvek nesto... dokle vise ???

Ja imam snimak gde mi bebac spava pored zida koji komsija "obradjuje" hiltijem sa druge strane! A bebac spava i bas ga briga i za hilti i sto mu se trese krevet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bane1321 nebitno , zaboravi ima sve to svoje i pise bas onako kako treba ako hoces iskreno ja se ni ne zovem ovako kako pise.

 

@milan-jtd to ti nije ni komsija, nije ni prijatelj, nije nista niti si ti duzan da trpis njegovo nedolicno ponasanje pogotovu sto ti je dete tu i to sve utice na kvalitet vaseg zivota i to je vrlo ozbiljna stvar , da ga lepo zamolis pa da vidis reakciju ako ne onda sluzbe raznorazne kako to funkcionise iskreno ne znam ali nezgodna situacija u svakom slucaju. Nadam se da ces resiti , a mozda i podeliti iskustva kako je proslo.

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kod mene u ulici je neki ludak koji rastura automobile i to na strani gde mi je spavaca soba. Kad dodjem iz nocne i zaspim sanjam zvuk brusilice. Traje to godinama, razmisljam da ga prijavim nekoj inspekciji, ali mislim da ne bi nista promenio.
Ako je lik u svom dvorištu, teško da mu može i sekcija bilo šta, ali ako je na javnoj površini, e tu je već druga priča.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vidi, moja situacija sa komsijama nije tako ozbiljna kao sto se ovde pise.

Jbg, covek renovirao stan, ima pravo to da radi, okacio obavestenje, svi smo znali za radove, pridrzavao se nekog normalnog vremena, u principu kada bi i izvodio radove?

Moj bebac jos uvek ima dnevno spavanje, jedino da covek ceka da porastemo.

 

A kada je prvi put "zahiltisao", klinja se malo uplasio, ja okrenuo na salu, blesavio se kada se cuo hilti i gotovo, resen problem, klinja prestao da se plasi i nije regovao na radove.

Komsija me pitao kako bebac reaguje, moj odgovor je bio udri punom parom, pre ces da zavrsis...

 

Zivot u zgradi zahteva veoma velike kompromise

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, knezevic76 said:
3 hours ago, rocket said:
Kod mene u ulici je neki ludak koji rastura automobile i to na strani gde mi je spavaca soba. Kad dodjem iz nocne i zaspim sanjam zvuk brusilice. Traje to godinama, razmisljam da ga prijavim nekoj inspekciji, ali mislim da ne bi nista promenio.

Ako je lik u svom dvorištu, teško da mu može i sekcija bilo šta, ali ako je na javnoj površini, e tu je već druga priča.

U mom naselju su kuce spojene i nemas ispred dvoriste, vec odmah ulicu. Da je i u dvoristu, nije u industrijskoj zoni vec u stambenoj.

Edited by rocket

Share this post


Link to post
Share on other sites

@rocket Tako je! zna se valjda ako neko hoce zemljoradnjom da se bavi nek ide na zonu selo, ako hoce da stricka metal ili da kreci svog ljubimca pravac u industrijsku , eno placeva na rentu kolko hoces ne nego uzbudili se ovi vredni marljivi sto drljaju limcinu u dvoristu ko gospoda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...