Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

13 hours ago, stex_pb said:
Meni se žalio komšija što parkiram rikvercom do zgrade.

U CH je inače i zabranjeno tako parkirati, tamo gde samo trotoar deli parking mesto od stambene zgrade. Barem je bilo do pre neku godinu.
Meni bilo neverovatno, pa odem na Google mape... kad ono stvarno svi parkirani haubom ka fasadi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, totti said:

U CH je inače i zabranjeno tako parkirati, tamo gde samo trotoar deli parking mesto od stambene zgrade. Barem je bilo do pre neku godinu.
Meni bilo neverovatno, pa odem na Google mape... kad ono stvarno svi parkirani haubom ka fasadi emoji846.png

Meni su takodje domacini u Cirihu rekli da ne parkiram u rikverc iz tog razloga. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, totti said:
U CH je inače i zabranjeno tako parkirati, tamo gde samo trotoar deli parking mesto od stambene zgrade. Barem je bilo do pre neku godinu.
Meni bilo neverovatno, pa odem na Google mape... kad ono stvarno svi parkirani haubom ka fasadi

To se prenelo prilicno i na druge zemlje. Recimo meni se zali svastika koja zivi u D da se bune ako ti kola rade u leru, imaju bebu i nekad tako hoce da zagreju auto malo pre polaska i obavezno im se neko buni, kao zagadjuju... isprani mozgovi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbga vidis ni tamo ne cvetaju ruze , ali realno upravu su nece niko da trpi kao sto na dedinju zabranjena svirka u ulici i ima znak  to se zove kultura a ako nekom treba signalizacija sta znam ... ni ja iskreno nisam obratio paznju mada iako parkiram momentalno gasim auto da sto manje izbaci u zgradu

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, ortakov said:

Nisu oni isprani mozgovi, nego su normalni.

 

Meni ispod prozora, a živim na prvom spratu, komšija kreće u 6 ujutru na posao, parkiran kombi, upali i pola sata popunjava radne naloge. Leti, prvo što me probudi, jer čvaka dizel a drugo smrdi dim, podavi nas.

Dok mu nisam objasnio da to nije normalno. Onda se vadio pričom kako mu je neispravan šta ja znam protokomer pike materine ali više nije. 

A na poslu, stane mi ispred radnje, isto tako, dizel, ostavi upaljen i uđe u lokal pored. I tako stoji pola sata. Smrdi dim, nervira buka ... 

A osnovno pitanje je zašto bi to neko radio? Auto je mašina, koja služi tebi (nama) i kao takva radi dok radi. Ako razlog to što eto, njemu (autombilu) to manje škodi, neko da ga ugasiš i upališ, to je bolesno. Treba mene da otruješ da bi tvoj auto bio duže zdrav !? 

Upališ, kreneš, voziš, zagreje se za 2 minuta. Stoji u mestu, ima da se greje pola sata i da se ne zagreje kao kad ga voziš 5 minuta.

 

Kad imam tako drndavu masinu uvek zna se ispomera se na ulicu odma posle paljenja to je kultura jer znam da meni isto to smeta , 4 migavca pa ga grej popunjavaj naloge itd.  Ljudi su nekako ovde programski usemirani na stednju i onda to rade , bas ga briga za ovog ispod ni ne razmislja o njemu. Isto to sa radnjom sam ja imao u jednoj firmi gde ljudi voze i to im je posao - prvo ne zatvaraju vrata, parkiraju d*petom i ne gase kao brzo ce, a mi sto se gusimo nikom nista ... nije to samo bolesno vec i nekulturno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, totti said:

U CH je inače i zabranjeno tako parkirati, tamo gde samo trotoar deli parking mesto od stambene zgrade. Barem je bilo do pre neku godinu.
Meni bilo neverovatno, pa odem na Google mape... kad ono stvarno svi parkirani haubom ka fasadi emoji846.png

 

Verujem da je takođe zabranjeno da se prostor ispod zemlje namenjen garaži adaptira u stan i da tu dete živi. I da su mu ulazna vrata u stan na silaznoj rampi namenjena automobilima. A da se zgrada sa 30 stanova proda kao da ima garažu a zapravo nema. I svašta je još zabranjeno... ♥

 

Edited by stex_pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve stvar licnog vaspitanja, 

Meni se desilo da guram kolica sa malom bebom, trotoarom, a lik parkiran u rikverc u tom trenutku upali auto, raspadnuti dizel naravno, samo sam jurnuo iza auta, da pobegnem sto pre. I sta njemu covek da kaze... dzaba sve, sam na svetu, sve je njegovo, 10 sekundi ne moze da saceka...

 

Inace poceli su opasno da mi igraju po zivcima ti koje ja nazivam "sami na svetu", iskljuceni od ostalih ucesnika u saobracaju.

 

Mada, ja uvek gledam da parkiram u rikverc, parkiram se na prometnoj ulici (ko zna Zemunsku kod IMT-a zna o cemu pisem) i u 17h je nemoguce se ukljuciti ako je dupe do ulice, a ispred zgrade gde zivim je nemoguce smotati nosom napred, parking mesta su sirine za peglice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje d*petom ka ulici ako te ovaj udari 100% je kriv , ako nabijes gas ima da nabode kocnicu ili kupi nov auto ;) ima to svoje dobre prednosti samo treba malo znanja i cocky style , ljudi skupili jedva za nov auto pa ga stede, uzmes krntiju od soma evra registrovanu i da vidis kako je opusteno ma ne razmisljas ;) samo razmisljas da ispostujes zakon prostije mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pored moje kuče prolazi pruga i vozovi stalno prolaze,smeta mi samo uveče od 22h dok ne zaspem,nema ko da spusti rampu posle 22h pa voz mora da stane i trubi dok se saobraćaj ne zaustavi da može da prođe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene u ulici je neki ludak koji rastura automobile i to na strani gde mi je spavaca soba. Kad dodjem iz nocne i zaspim sanjam zvuk brusilice. Traje to godinama, razmisljam da ga prijavim nekoj inspekciji, ali mislim da ne bi nista promenio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo vec sam napisao na temi kuda ide ovaj svet, ne znam to sto taj tebi radi je uzasno, stanglu u sumrak i u glavu x puta dok mu ne resetujes cip jedino to ja ne znam kako drugacije ... ludim od istih kretena, nije mu to pilana da moze tako ? ovaj moj svaki dan , trimeri, kosilice, kokoske, svinje, koze, hilti , uvek nesto... dokle vise ??? Jel si dosao u grad da zivis e pa onda ako ti smeta gradska mirna sredina mars na selo ili industrijsku zonu pa se bavi industrijskim i ostalim radovima. Ja sam to resio ovako , on je pobedio , ja sve rasprodao i sad trosim u drugoj zemlji ovde se vodim samo preko vpn-a jbga drugacije nemoze.

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...