Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
JTD-Power

Fiat Stilo 1.9JTD 2002god

Recommended Posts

Fiat Stilo 1.9JTD 115ks 2002.god

Uzet na placu... presao BOGA OCA, 207k, uzet na 185k, mada ko zna dal je i to tacno

auto ide super, zadovoljan sam, isao sam letos do Grcke i odlicno se pokazao :cool

aV2p2kxi.jpg

Pq2hgpu0.jpg

evo i testa sa B92, http://www.b92.net/automobili/polovnjak.php?nav_id=255441

sredjene su sitnice iz testa i stavljena je pioneer-ova muzika ;)

nadam se da nisam ugusio... :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosao :)

Boja na tvojim fotkama izgleda mnogo bolje nego na b92 stanama. Nadam se da je to boja koja bolje odgovara stvarnosti.

Inace dobra fora sto je bas tvoj konkretan primerak opisan na b92 :mrgreen:

Uzivaj i neka te lepo sluzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ugusio? dao si cak i malo informacija :D salim se, extra da te sluzi, i bas je zanimljivo sto si uzeo bas taj stilo, o njemu sam citao kad se pojavio na b92 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesantno...nego, jesi li ga kupio bas na placu, posto je recenzija na b92 radjena u julu 2007? Ne verujem da je stajao na placu sve vreme, posto je registrovan.

Tamo pise da je prosecna potrosnja u gradu 9 litara, znaci u letnjem periodu. Koliko ti trosi sada?

Steta sto felne nisu 16", svidjaju mi se.

Dodji na skup kod Interkonttija u nedelju, pa da ga vidimo uzivo, bas me zanima kako izgleda bez originalne muzike i koliko je bolji kvalitet zvuka sa Pioneerom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ga i uzeo 2007. u tom nekom periodu... ;)

Sto se tice potrosnje, sad u zadnje vreme i negledam...leti sa klimom oko 9 po bordu. U sustini vozim dosta lagano...

Felne sam razmisljao da uzmem, ali tesko je naci dobru polovnu, mada trenutno i nemam pare :(

Pa videcu da svratim, mada ne obecavam... a sto se tice muzike, meni je u sustini isto, jer su mi ostali isti zvucnici, pa kad ga odvrnem do kraja hoce malo i da krci...inace model je DEH-4000UB, uzeo sam ga jer ima usb pa nemoram non stop da rezem cd-ove :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 10734

Boja je odlicna, retko se na nasim ulicama moze videti takva boja Stila.

Lepo da te sluzi, i malo da ti trosi! :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je u redu sa autom. Pise da je presao 107.000, ali verujem da ima jos toliko. Moracu da ga malo ukljucim na komp, mozda MAF ili MAP senzori zezaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li laze bord ali mi ovih dana stoji 6.5 po gradu :shock:

Nerealno mi je.... pre 7.2 otprilike a sad 6.5....

p.s. izgleda se ovaj moj auto prilagodjava svetskoj ekonomskoj krizi... :lool:

evo i slika muzike:

aVkDwpJ.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bord kompovi su vrlo precizne stvari. Pitanje je samo da li ste ga uključili na sekvencijalni mod, ili na ukupno predjeni (a predhodno resetovani) mod. Inače na dugačkoj nizbrdici u "leru", može u sekvencijalnom modu da vam pokaže i 3,8.... a ako imate sreću da živite i da se vozite po Novom Beogradu, ne bi trebalo da vam prelazi 7. Inače, kad dodjete u centar, predjete Brankov most, pa se kojim slučajem zadesite u vremenu izmedju 15-17h, ode stvar preko 10. Sve u svemu, sekvencijalni mod se upotrebljava za slučajeve kad putujete na duža putovanja, a za proveru svakodnevne potrošnje uključite ukupno predjeni mod (od momenta točenja) i ne bi trebalo da vam predje 8,5, maksimalno 9! (govorim o gradskoj potrošnji)

Edited by Damjanović

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maska za muziku extra izgleda,mozda kad bi ce presvukla jos nekom folijom,karbon recimo ili slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, fake carbon je bzvz. Ja imam srednju konzolu boje carbona i strasno me nervira ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je vozilo koje sam ja meračio da pazarim, ali mi se u međuvremenu desila Lybra. Izuzetno lep i proporcionalan auto, noćna mora za dizajnere golfova. Naročito varijanta sa dvoja vrata. prelepo. I felne su mu izvanredne (vrlo poštujem rukopis dizajnera), a to koliko je prešao, da li 107 ili 207 možda i nije toliko važno ukoliko motor ne troši ulje i cilindri dihtuju kako treba. Neko reče da je prošle godine na DOBLO-u radjena generalna u DELTI na 700.000 .... Teraj i uživaj. Što se potrošnje tiče meni Libra troši od 4,5 na otvorenom (ibarska magistrala, ništa preko 120), do 9.5 centar grada, na svakih 50 metara semafor u 3 sata u podne. U principu ispadne neka srednja potrošnja oko 7.5. Ako strogo gledam samo gradsku potrošnju, onda ukoliko jedne nedelje vozim po N.Beogradu, ne prelazi 8, ako sam po centru eto 9! Mnogo li je na tolike konje!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...