Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Guest 10967

Pozdrav kolege :) - bellamacchina

Recommended Posts

Guest 10967

Da vam ne duljim zovem se Saša iz Sarajeva sam....vozim neko talijansko truhlo smece sto puno trosi a nista ne ide i stalno se kvari :mrgreen: :mrgreen: lancia delta hf turbo sa integrale karoserijom :twisted: :twisted:

Tek sam sad primjetio da postoji ovaj podforum :oops: a znate i sami koliko se mi talijani usrecimo kad nadjemo "bracu po autima" pogotovo mi lancisti koji smo nacionalna manjina....malo nas je al smo mnoogo jaki :twisted: :twisted:

Naime.....član sam BH kluba ljubitelja talijanskih vozila http://www.bellamacchina.net pa vas kao srodan klub pozivam da nam se pridruzite.....kako i u diskusijama tako i u druzenju.....

evo o cemu je rijec......

igman_petak_13.jpg

zasad toliko a za sve detaljnije informacije cu vas blagovremeno obavijestiti.....

ovo sam vam sad postavio da se mozete isplanirati fino da ne kazete da sam vam kasno javio za ovaj meet....dosta se ljudi vec javilo iz cro slo i iz srbije......

P.S. Lancisti braco moja javite mi se....znate da za nasa auta nikad rezervnih dijelova dosta :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa po lokaciji to je pre skup za Lade Nive i ajd po neku Integrale sa ispravnim pogonom i gumama :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdav saletu i ostalim komsijama.

Povremeno svracam na vas forum (a verujem i jos neki odavde), ali nisam registrovan.

Zahvaljujem na pozivu, vidimo se na http://www.bellamacchina.net a mozda i na Igmanu ;)

E da, obidjite ponekad http://www.fiat-lancia.org.rs , bice novosti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 10967

izgleda bokija da ti nikad nisi bio na igmanu heheh.....nista se ne brini....sve je asfaltirano....jedino ako oces po skijaskoj stazi da se vozas :mrgreen: :mrgreen: tu ti je malo makadam hahahaha

nista ljudi....mi vas ocekujemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene je asocijacija na Igman,smrznuti Bata Zivojinovic.Znas ono kad su saveznici bacili sanduk viskija pa ih Tile poslao po led?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 10967

hahahahahahahah.....pa mozda je to tako tada izgledalo fakat heheheheh

ma sve je to sada u betonu...mozda cak i previse....gubi se čar planine....prave gore po bjelasnici naselja vikendica....kompleksi ....moras putovati do staze i snijega koliko je sad to sve asfaltirano heheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene samo čudi da ste izabrali mart za taj događaj... Tada još uvek može biti snega, a i ako ga ne bude još ništa nije olistalo i ozelenilo... nekako mi maj zvuči mnogo lepše za taj događaj :) Inače, i ja sam s tih krajeva pa se može lako dogoditi da se nađem tamo u to vreme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
izgleda bokija da ti nikad nisi bio na igmanu heheh.....nista se ne brini....sve je asfaltirano....jedino ako oces po skijaskoj stazi da se vozas :mrgreen: :mrgreen: tu ti je malo makadam hahahaha

nista ljudi....mi vas ocekujemo

ma bokija je mislio da sa svojim bravom proba let sa skakaonice! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i ja i chikavili bi se obradovali kad bi se vratili malo u Sarajevo

da se podsetimo kako je bilo lepo u tom gradu u kom smo ziveli! :p;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 10967

ko sto nas narod kaze bujrum....cevapa i luka vazda ima hahah

Share this post


Link to post
Share on other sites
i ja koristim avast i to na maksimumu provera ali nisam imao takav slucaj

provera, takođe, na maksimumu, ali mi se Avast žalio. Isto je kukao i na Operi i na exploreru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...