Jump to content
FAS Goran
jevtic_ognjen

Šta ste vozili pre Fiata?

Recommended Posts

Jedno kratko vreme Juga Koral In, pa Clia I phase 3 i sad ovo smece italijansko :p

Evo par slika Clia:

th_Image2205.jpgth_3-6.jpgth_7-3.jpgth_Image532-002.jpgth_Distanc.jpgth_05102007121.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. YUGO 55, amerikanac

2. Alfa 75 V6 2.5

3. Alfa 164 V6 3.0 QV

4. Fiat Tipo 2.0 GT

5. Citroen Berlingo 1.9D

6. Lancia Delta II HPE 1.6

7. Alfa 156 1.6 TS

8. Fiat Stilo 1.9JTD

9. Fiat Stilo 2.4 abarth :crybaby:

10. Fiat Seicento Abarth

11. Lancia Y 1.2 16V unica

12. Yamaha YBR125

13. Lancia Y Elefantino Rosso 1.2 16V

Aktuelno

14. Aprilia Pegaso Strada

15. Fiat Stilo 1.9 JTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objasnio sam joj gde se mecu noge... oko kukova :D (Sto je najcrnje imam i tu sliku ali nije na ovom kompu hahahahha)

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAhahahahaha! :)

Jbt Abarh-e, jel ima neki auto a da ga nisi vozio? :) covek napravio listu od celih 15. prevoznih sredstava! Jujuju!

Ja sam pre Punta vozio Astru G (tj josh uvek je imam i josh uvek je vozim) :) a pre Astre Ladu 1200 Aggressive - benzin braon boje, kao stvorena za kamuflazu u pojasu Gaze :) imala je full opremu (plin, opasnu muziku i srafciger koji je drzao zadnji prozor), isla je kao nevreme i trosila je boga oca. Samo mi je cev falila na krovu i gusenice umesto tockova i to je to :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vozio. tj. imao.

1. Yugo 45 GVE '85.g. (1999-2002), ćaletov kupljen '89.g. raspao se u sastavne delove pre 2 godine.

2. Yugo 55 '91.g. (2002-2005), isao ko munja, motor mu bio perfektan.

3. Punto mk1 1.2 75KS '98.g. (2005-2008), kupljen od prvog i jedinog vlasnika, što bi rekli "ko čaša".

4. Stilo 1.9 JTD 140KS '04.g. (2008-pa videcemo dokle), za sada sve radi :rofl: :rofl:

Edited by etibor

Share this post


Link to post
Share on other sites
HAhahahahaha! :)

Jbt Abarh-e, jel ima neki auto a da ga nisi vozio? :) covek napravio listu od celih 15. prevoznih sredstava! Jujuju!

To je lista šta je bilo moje, a lista šta sam sve vozio je poduža :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja vozio. tj. imao.

1. Yugo 45 GVE '85.g. (1999-2002), ćaletov kupljen '89.g. raspao se u sastavne delove pre 2 godine.

2. Yugo 55 '91.g. (2002-2005), isao ko munja, motor mu bio perfektan.

3. Punto mk1 1.2 75KS '98.g. (2005-2008), kupljen od prvog i jedinog vlasnika, što bi rekli "ko čaša".

4. Stilo 1.9 JTD 140KS '04.g. (2008-pa videcemo dokle), za sada sve radi :rofl: :rofl:

Vodeći se prethodnicima, Stilo ne bi trebalo da traje dalje od 2011. god. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pu, pu. Pregrizo jezik... :rofl: :rofl:

Mislis da ga ja vozim najduze od 2011.g, a onda uzmem neki novi auto. Pa nadam se... :)

Edited by etibor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to... sve kojer si nabrojao su bili kod tebe po 3 godine pa po tome Stilo ide do 2011 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Epa da i ja kazem sta sam posedovao u mom vlasnistvu

1. Golf 2 1.8gti 2god uvezao mi cale 2000 za 16 rodjendan na poklon licno moj

2. Clio Williams 2.0 1994 god uvezao sam sam licno iz ciriha 2002

3. Tojota Celica 1.6sti 1993god amerikanca

4. Fiat tipo 1.7d 1993god

5. Fiat Tipo 2.0 16v 1995god

6. Fiat Tempra 1.6 ie sx 1993god

7. Suzuki Swift GTI 1996god

8. Alfa Romeo 33 1.7 16v 1994god

9. Fiat Tempra 2.0 8v ie sx 1996god

to su moj kola koja sam vozio i posedovao a danas pored tempre imam i kevinog punta 1.9ds kupljenog novog 2004 i stila caletovog isto kupljen nov 2004

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa druze iskreno, 2. je bilo nesto najbolje na ovom spisku, ubedljivo.... Sve ostalo posle i pre toga - buranija ( U poredjenju sa tim naravno :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sta da ti kazem ide kao zmaj ja sam sa cliom iz centra Uzica do poste u Cacku stigao za 28min 56sec u autu je bilo nas dvojica , prodao sam ga drugaru u Beograd krajem 2004

Share this post


Link to post
Share on other sites

e brate nisi svestan kako to ide tipo16v i golf 3gti 16v su za njega pi.... dim moj nije imao blokadu , posto je moja keva iz okoline leskovca i tamo imam vikendic isao sam sa njim jednom sam ga izvukao da vidim koliko ide stao je da ubzava na 245km/h ja nisam verovao i pored svega kada neko kaze da sportska kola malo prelaze ja se iznerviram ,

ja na svim kolima radim redovan servis na 6000 do 7000 hiljada i to u ovlascenom servisu za tu marku koju vozim , tako da njega kada sam prodao na satu je bilo 368.000hiljada i sto ga moj drugar i dan danas vozi .

mene kola sluze super posto sam sofer kod oca u firmi vozim kamion navikao da neizvlacim kao ostali ja to ubacim u najvisu i onda gas tako da nisam do sada imao problema sa kolima i pretezno sva kola prodam drugarima jer znaju kako su vozena i odrzavana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav golf tipo i ostali bakraci, zna se sta je sportisha kad renault napravi... SVI ostali su bulje u toj prici. Bas ti zavidim :)

Aj ako imas neke slike okaci ih, bilo bi lepo! Pozz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam slike samo moram da ih ubacim na komp posto su sa obicnog aparata sacas sa onih sto ubacis film

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha secam se... ajd ako te ne mrzi, bio bih ti zahvalan!

Eh taj klio... Sto rece Gru, smrt za maloletnice, kad krstari kroz grad linijski za sretnice...

Untitled-2copy.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...