Jump to content
FAS Goran
Megahertz

YouTube Music / Šta slušate dok vozite?

Recommended Posts

Guest maliomladinac

Za divno chudo kad slusam neku brzu muziku, uopste me ne dotice, ali ako krene nesto sto me pogodi i sto me vezuje za odredjene trenutke u zivotu, ginem kao dobar dan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad sto se tice mene...tu se svashta neshto nalazi... zavisi u kakvom sam raspolozenju...imam svoju kolekciju tzv."komanskih" za lagani kruzing... pa preko neke alternative do HC-a i slicno... znaci sve zavisi od raspolozenja i trenutka.. :thumbsup::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušam uglavnom muziku sa lokalnih radio stanica kraja kroz koji prolazim. Obično sa najjače stanice (TRAVEL STORE dugme na radiju)i to mi daje dodatni utisak i šmek o ljudima koji tamo žive dok blejim kroz prozor i posmatram njihove kuće, polja, crkve... Vesti, "pozdrave i želje" takođe... U gradu (džungli) ne slušam radio već su mi sva čula skoncentrisana na izbegavanje sertifikovanih budala za volanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskljucivo brzu muziku. Znaci metal, punk-rock, hc-punk, hc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za neku laganiju voznju obicno slusam pop muziku, ali posto najcesce slusam hip hop ziku, pa jos ako me pogodi neka pesma, onda potrosnja goriva naglo raste. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Pojacas muziku tako da bas iz vufera pocne da ti masira ledja.

2. Od te masaze, automatski pocinje da raste nivo adrenalina.

3. Sa porastom adrenalina, desna noga instiktivno reauguje i pritiska papucicu gasa do poda.

4. Kako papucica gasa sve vise dodiruje pod, potrosnja goriva naglo raste.

Mislim da je sad malo jasnije. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

slusa se iskljucivo muzika koja dolazi ispod haube i ispod zadnjeg branika uz gudacki oktet rasklimanih elemenata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, koja muzika ispod haube tebi Čeliću može da se čuje sa onim traktorom sa 226 raznih creva, šelni i ostalih instrumenata... :harhar::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Pojacas muziku tako da bas iz vufera pocne da ti masira ledja.

2. Od te masaze, automatski pocinje da raste nivo adrenalina.

3. Sa porastom adrenalina, desna noga instiktivno reauguje i pritiska papucicu gasa do poda.

4. Kako papucica gasa sve vise dodiruje pod, potrosnja goriva naglo raste.

Mislim da je sad malo jasnije. :p

pa mislila sam da podelis sa nama da i mi cujemo :lol: al hvala na objasnjenju , ne bi znali inace odakle se cuju svi ti zvuci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam par CD-ova u autu sa mojom muzikom,tj. house i stranom muzikom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo Radio INDEX :band: :band:

Share this post


Link to post
Share on other sites

S , AS , ROUDSTAR ...

Rock, PoP, Tehno,

Zbog mira u kuci :thumbup: , sa gospodjom moram slusati ove neke zabavnjake , tipa srceparajucih melodija... :whistle:

Nesto sto ja volim.

Edited by zulurbr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas slusao Lilly Allen jer me zanimalo kakav je album. Morao da islkljucim posle 6-7 minuta. Odmah potom ukljucio Kalmah, album The Black Waltz. Ako nekoga interesuje od cega adrenalin krece da izlazi kroz pljuvacne zlezde, eto odgovora. Nije preporucljivo u uskim ulicama :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...