Jump to content
FAS Goran
Megahertz

YouTube Music / Šta slušate dok vozite?

Recommended Posts

E ovako...vec neko vreme pecam jednu pesmu....znam je...ali ne znam kako se zove... :roll: I zapazio sam da je cesto pustaju na FTV u 3 ujutru (dok slikaju neku curu) ...i ovog puta sam je snimio mikrofonom....

Snimak je dosta los..ali moze da posluzi za indetifikaciju pesme...

Skinite je (samo 2mb) i poslusajte.... Molim vas...ako neko zna samo naziv ove pesme neka kaze..bicu mnogo zahvalan!

Sa ovog linka mozete skinuti pesmu.

http://depositfiles....files/on61dchj1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 7894

Stvarno lepa pesma. Ali ja ne bih smeo da je slusam u kolima. Nekako mi dize adrenalin. Ali ako neko zna kako se zove izvodjac i pesma neka postavi. Rado bih je imao u svojoj kolekciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji jedan mnogo dobar softver za mobilne - Shazam i Midomi - koji jako dobro i brzo prepoznaje pesme (naravno preko baze na net-u), ali na zalost ne mogu da skinem ovaj tvoj sample)

Znam da na ajfonu radi sjajno, a cuo sam da ga ima i za symbian

Share this post


Link to post
Share on other sites

ViP član je objasnio neke stvari! Svaka čast Stef, opravdao si status ViP člana u potpunosti! :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi stvarno vam hvala! Vidi se da je ovde na forumu extra ekipa koja zeli druzenje, ali ste takodje spremni i na pomoc...

chikavili cuo sam za takav tip programa, cak mislim da ga ima moj drugar na svom SonyEricson-u K800i ...Tako da ako mi ne bi vi ovde pomogli, cimao bih njega da mi proveri pesmu...

stefan148 samo cu reci HVALA CARE ;)

chikavili pa kako ;) kad je dobra pesma..mora da ima i spot koji joj pristaje :lool:

E sad ....fora je sto je svima nama ova pesma bila jako poznata, svi smo je culi na tv recimo u nekim filmskim najavama...al retko ko od nas zna kako se zove stvar... eto sad smo prosvetljeni!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 6

Ovo je matoro kolko i matrix ;) ima tamo jos dobrih pesama (na soundtrack-u )

Share this post


Link to post
Share on other sites

...prvo malo starijih pesama...i, baš starijih kao što je nekoliko prvih...

I, malo novijih pesama...

Ponovo obrada stare pesme...

:cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije dobro za slucaj da sam prvi na semaforu, ili u guzvi...

posto nemam zatamnjena stakla, ovo ne pustam u kolima (jesam jednom, svi su me zagledali :question: )

ovo odvrnem do daske sa spustenim staklima i opet me zagledaju :question:

ovo slusam kad treba da oladim malo dzivce i popravim raspolozenje, naravno, odvrnuto... :thumbsup:

a ovo (drugi deo) kad sam vec totalno relax :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne zaboravim i ovaj favorit, uz ovo nika ne vozim brzo:

zao mi je sto ne mogu da nadjem original snimak, ili su live, ili ovako...

i kad smo vec kod takvog raspolozenja:

Edited by Punto Abarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja za voznju izbegavam svu muzku koja "ima el. gitaru" jer me tera na zlo :) uglavnom idu neki housitji ili neki komercijali hop.. da ne umara mozak

ali kad hocu da izludujem:

White Zombie - Devil Man

SOAD - Sreamline/ Toxicity

Iron Maiden - Fear of the dark/ Two minutes to midnight

btw Punto abarth.. jesi trazio na aresu The Guess Who? ja naso tamo par verzija.. proveri koja ti odgovara (ovo sto sam skinuo nije live, bar mi ne deluje tako)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ bio sam ja to nasao i na youtube, pa linkovao na svoj fb nalog, medjutim... Nema me vise na fb, a na youtube ne mogu da nadjem. Ares mi je onomogucen. Ako ti nije mrsko, uploaduj to na youtube i linkuj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko kaže da se nije primio na pesmu, i ko se na istu ložio duže od jedne večeri :thumbdown:

stihovi ove pesme su priča za sebe...

a ovo kad čujem, a tek kad vidim spot, svaki skenj prolazi... :) +, evo i bolji snimak, sa neponovljivim videom:

:smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...