Jump to content
FAS Goran
Megahertz

YouTube Music / Šta slušate dok vozite?

Recommended Posts

Obrada jednog starog hita...u izvedbi hevi metal grupe.Ispalo je fantasticno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna...

A i ova mi je nekako prirasla za srce.. :)

Zanemarite spot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta slusamo dok vozimo ,,,,,narodnjaci su zakon ovo kod mene razbija kad pojacam samo narodnjaci i obavezno samo uzivo verzije 

Sve rane leci vremeeeeeeeeeeeeeeeeee al vreme zna i da slazeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo za baju :)

Realno najbolji narodni pevac svih vremena (a odlican i pesnik), kakav talenat.. mali covek, a velika ljudina!

Redovno pojacam do kraja dok vozim, ako bi neko krenuo rukom ka plejeru, mogao bi samo da izadje napolje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto me podseti da slucajno ne sednem da se vozimo negde zajedno!:o

Ali meni nije jasno kako covece ovo slusas dok vozis???

Trezan sigurno,tesko i pijan cak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nego cu da slusam TUC TUC PAF HU TUC TUC TUC TRRRLRLLRLE TUC TU OP OP PAF

covek je jebena legenda, dovoljno je poslusati npr bozic i shvatiti kakav dar ima covek.. ima i mnogo recitacija, stvarno je vrhunski pesnik, onda fristajl kad krene smisli bolje nego ajzak timbe i skaj zajedno ;) ne moze to svako da razume..

Najjace kad vidim da neko slusa tipa severinu, grandovce, rastu, djusa i te debile :laughing:

Ili kad nas covek kaze kako mozes da slusas narodno, krajisko itd, stide se nasih stvari.. to bi odmah proterao u albaniju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi,onaj moj post se odnosio na Dalibora,ti si uleteo izmedju.;)

Ali kao da sam i posle tvog napisao.:D

Super je sto imamo te rodoljube,tipa ti BI proterao,ali niti sam krajisnik niti tu muziku smatram NASOM!

Imamo MI mnogo lepsih pesama,mnogo boljih pevaca od gore pomenutih.:sleeping:

Nisam mislio da si u tom fazonu gledajuci i citajuci neke postove,ali eto ziv covek se zajebe!

Ne zelim da ulazim u raspravu o ukusima,samo cepaj sa svojim stilom (ne mislim na auto),mozda bih ti pozeleo da ga nikada ni ne promenis.

Ja jednostavno ovo ne razumem i ne zelim nikada,ali opet je to deo mog tereta.Sta cu ja...:unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusam ja dosta toga, i rock i rep, ali normalno samo, ne marka djurica il kako se vec zove :laughing:

Nije potrebno biti krajisnik, da bi razumeo neke stvari :) Imaju oni seljackih i pevaca, bendova i pesmi, svega.. kao sto imas rastu koji je umislio da je reper.. Ali da ima dosta talentovanih i dobrih pevaca, to stoji.. I sigurno od baje nema boljeg naseg pevaca ;)

Postujem, slusam, volim i jasara (ipceta) i mitra i mileta (jv samo, sad je retardiran covek) i sabana i sta ti ja znam koga sve, al niko kao mali ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa sad bitno menja stvari!

Nista,odoh ja...:welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih...malo da se normalizujemo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja slusam samo narodnu saban ceca itd ma sve,ove pesme sam dao cisto kao primer,a vi koji ne slusate takvu muziku tu se varate,jer kad odete negde na veselje takvi ljudi znaju bolje reci pesama nego mi koji slusamo stalno i posle kao ja to ne volim.......................A pesme samo sa tuc tuc tuc dum dum dum jok ja

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stvarno slusam i mogu da slusam sve, sto bi se reklo "od Silvane do Nirvane" :D ali ove krajianike....nebi mogo ni za pare. To mi tako para usi da ne mogu da objasnim

Share this post


Link to post
Share on other sites
37 minutes ago, MS PK said:

Ja stvarno slusam i mogu da slusam sve, sto bi se reklo "od Silvane do Nirvane" :D ali ove krajianike....nebi mogo ni za pare. To mi tako para usi da ne mogu da objasnim

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a beli ova ti je odlicna,jer sam ja rodjen ispod dinare skoro,iz tih krajeva sam,neki bi rekli krajisnik,haa,al ja ovakvu muziku skoro i neslusam,poneku pesmu,al baju znam i licno i covek je legenda,njega slusam ,imam njegove vhs kasete,a i ove obicne kasete,dok se to jos koristilo,par puta sam ga slusao uzivo

Ipak slusam neku drugu vrstu muzike,koja mi vise prija 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E o tome ja pricam :)

Jedino sto mu zameram je to sto ga cesto vidjam u grand kazinu :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...