Jump to content
FAS Goran
Dire

Za proveru pre kupovine Fiat/Lancia/Alfa automobila

Recommended Posts

Može li se izvući koji je paket opreme jel stvarno Intensa ili nešta drugo? po oglasu i slikama je kombinacija štof+koža

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da nije fabricka intensa, mada su se dosta potrudili, sve sto je moglo su zamenili. Felne, sedista, tanke lajsne u branicima su od intense mada nema sta, dosta lepo i ocuvano izgleda. Ono sto vidim da nisu zamenili su siroke lajsne sa obe strane koje idu od stop svetala preko krova (kod mene su u tamno sivoj nijansi kao i felne i ostali detalji), kvake na vratima, drvena lajsna na centralnoj konzoli, kod mene je isto siva kao i enterijer. Mozda ima jos nesto ali izgleda da je ipak privatni tuning :)

Edited by mjevtic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam neku ideju zašto bi to radili, ne razumem, vidim ima i navigacija, u LX mislim da to nema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zašto se odmah misli da je neko od preprodavaca to radio, čak šta više siguran sam da nije jer nema ni razlog ni računicu. Možda je jednostavno neki entuziasta dodavao i menjao jedno po jedno kao što i na našem forumu ima xy primera!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, što može dalje da ukaže da je čovek sigurno i dobro održavao auto kad je već sve to ulagao. 

E, sad...ostaje samo pitanje koliko je vremenski bila na tako dobrom tretmanu u odnosu na ukupnu starost auta....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doduše auto je registrovano na SRB table, ako je nešta menjano oko instrument table razmišljam da tu ne bude nekog škripanja plastike po ovim našim "džadama" Vidim ima navigaciju sad šta se tu menja da se ona ubaci da li samo taj panel ili nešta više. U svakom slučaju dobra diskusija :) 

Edited by siera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači da spremam pare :) nisam se setio u svoj toj zbrci da li je ta navigacija kompletna, vidim Bose ne znam jel to ide sve u paru sa vuferom i cd šaržerom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, manje više on mi i nije ključna stvar sad su me malo presekli praznici oko toga to bi mi bilo prvo u utorak da idem da vidim auto i eventualno pazarim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odmah sam ti rekao da su pakovane sitnice od Intense. Isto mislim da je neko to radio da je ulepša jer nema logike nijedan drugi razlog.

Znam još davno da je bila jedna Intensa u delovima u Čačku pa moguće da je odatle prepakovao.

Svakako je treba celu dobro ispregledati.

 

Navigacija je mogla u bilo koji paket uz doplatu. Ionako nemaš vajdu od nje jer ne radi kod nas. Jedino je ICS sa navi dosta brži od običnog koji je neverovatno spor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad taj ICS do k...ca sve mi jasno u p.m. znaš da sa načisto slab s tom materijom :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze neko da mi proveri ovaj broj sasije ZFA18800000814548


znam smo da je auto 2005

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZFA188 je Punto, ali nije dobar broj sasije, kao sto kolega rece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije dobar broj sasije.Koji auto je u pitanju?

 

ZFA188 je Punto, ali nije dobar broj sasije, kao sto kolega rece

 

Broj je dobar, evo sta meni izlazi na ovom sajtu

 

cxcv1006.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moze provera da li je auto teretno Van vozilo? Nijedan eper mi ne radi, a na eper pl kao da ne radi strelica..

ZFA19900001467187

Edited by Sava92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala

Samo ja nigde ne vidim dal je VAN ili putnicki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam ni ja, al to mi manje bitno svakako, bitnije mi da vidim jel teretno ili nije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...