Jump to content
FAS Goran
Dire

Za proveru pre kupovine Fiat/Lancia/Alfa automobila

Recommended Posts

Odlicna je ova, Totti. Jel ocarinjena, ili je jos uvek u procesu carinjenja? Poznajes coveka?
Nema veze sto je motor 8v, moze i on.

Edited by bravo_suite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edicione Colezione....retke u pm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio danas da pogledam ovu bordo 147. Ne znam na osnovu cega ova cena od 4600e. Cela strana lose ofarbana, branici farbani, far menjan, kokpit oko menjaca unistem i oguljen, poklopac od zvucnika izvaljen, volan oguljen, el podizaci su bili poluizbaceni... ne mogu svega da se setim, uglavom, auto ne vredi ni 3500e.

No, ipak sam vlasnik jedne lepe 147ice ;)

EDIT: Plocice ne postoje koliko su izlizane, diskovi uzasni, da sam je uzeo, ne bih smeo da poteram to za KG.

Edited by bravo_suite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne. Siva nije ni bila na autoplacu. Uzeo sam auto od privatnog lica, vlasnik je godinu i po dana, bolesno pedantan, auto kao casa, ocuvaniju nisam video - 1.9 16v bolesno dobro ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu gle gle, obecava!! Opet me lozis sa ovim tablicama. :D Svaka cast, drago mi je. Jedva cekam da je vidim uzivo!! Aj ovde da kazem nek' je sa srecom. Radujem se kad neko kupi kola kao da sam ja uzeo.

 

Pozuri,nestrpljivi smo da vidimo ;)

Ahah, Dante, kad me vec vuces za jezik, sta je sa tvojom makinom, hoces li se smilovati da nam je pokazes sa onim lepim felnama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nece nikako da prihvati broj, ne znam u cemu je problem ranije sam probavao al sad nece

U cemu je fora gde tacno treba da ukucam :question:

Nisam izbudalio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naleteh na ovaj servis danas - http://uk.vin-info.com

 

Ne znam da li je neko možda koristio... Kada unesete broj šasije izbaci one osnovne informacije koje daju manje-više svi slični sajtovi ali i informacije o tome da li ima podataka o pređenoj kilometraži odnosno servisima, opremi, čak i slike ima.

Na osnovu broja dostupnih podataka se formira i cena. Ja sam unosio broj šasije Corse D, pisalo je da ima 4 zapisa o servisima i cena je bila oko 12€. Posle sam unosio brojeve od 2-3 Alfe i ni za jednu nije bilo servisnih informacija :D Cena za njih je oko 2€ bila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super... Po ovome, moj auto se traži u 13 zemalja zbog krađe, a jedini check u servisu ima iz 1999. godine... Inače je 2004.

Share this post


Link to post
Share on other sites

13 checks ne znači da se traži već suprotno, stoji ti otkačeno pored Stolen Databases :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Pežo brate, tu ni oni što su ga sklapali nisu sigurni šta su sklopili :p

 

Btw ja za 4-5 auta koje sam proveravao je sve bilo ok, od ovih besplatnih informacija, kao i na ostalim sajtovima istog tipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da proverim ovaj auto u EPER-u dobio sam broj šasije, zanima me godina + enterijer koji je bio uz nju fabrički, da li je to moguće?

 

cxcv548.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...