Jump to content
FAS Goran
Dire

Za proveru pre kupovine Fiat/Lancia/Alfa automobila

Recommended Posts

Steta, posto je spisak poprilican :) , bas lep paket opreme. Evo pokusao sam da ti upakujem sve na 1 stranu.

Ukratko - Mito, proizveden polovinom oktobra 2008. Klasican turbak od 155KS, oznaka menjaca je C544 sto je Fiatova oznaka za "cuveni" M32 sestobrzinac (mada u zagradi stoji M20, M28).

Oprema je Distincitive, a spisak je interesantan: digitalna klima, tempomat, fabricki ksenon farovi sa prskalicama, veci MF displej na instrument tabli, lumbalno podesavanje sedista i za vozaca i za suvozaca, parking senzori, 17'' felne, diskovi pozadi, "specificna" kociona klesta, "specifican" kraj izduva, spojleri, tamna stakla pozadi, klasicno VDC, DNA, itd.:

 

a.thumb.jpg.ca88992af3b56d68f3131a390949365a.jpg

 

Moram priznati da bih i ja rado vrteo ovakvu zujalicu po gradu ;) .

A najjaci deo opreme - Alcohol Test Kit :D .

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što je najjače, nije zajebancija :D

 

"Alfa Romeo MiTo customers will be able to order a kit with three Alfa Romeo branded alcohol testers to raise public awareness - and particularly the awareness of young people - of the strategic importance that safety, accident-prevention and road safety education must hold in any progressive society today. Our brand is therefore to the forefront of campaigns to achieve this ambitious social aim. For example, last July, Alfa Romeo launched a communication campaign about the risks of drinking alcohol before driving a car. In particular, the campaign used the image of a bottle opener standing in an anthropomorphic way, with a red stain nearby. This deliberately strong and direct visual was complemented by the pay-off: ‘The satisfaction of a nice drink. The satisfaction of driving. Alfa Romeo supports them both. But never at the same time’. Alfa Romeo’s appeal for responsible driving was circulated in Italy and in Europe through free press newspapers and the Promocard circuit. It went out during the summer, which is the time of the highest number of incidents related to alcohol consumption by young people"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uff bas dobra oprema, privukla me je odma i izgledom i opremom. Samo ne znam bas da li je km prava ali unutra mi izgleda sasvim korektno. Idem za vikend do Valjeva pa mozda svrati do Loznice da ga pogledam. Evo linka, jedino sto sam ja video da branik malo odskace i da je auto malo zut?? Verovatno od sunca.


http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/13105944/alfa-romeo-mito-14-turbo-xenon

 

252e31710a1c-1920x1080.thumb.jpg.1659aca402a7266a0d8fc84d85daa658.jpg ab5a2e23a5b0-1920x1080.thumb.jpg.c68fff45b0b553ffa9da96ff6b5ba6a8.jpg 96a59ec290d7-1920x1080.thumb.jpg.ec6f9e97366fe1e8c2fc9ac4985b5248.jpg 1115263cd5e1-1920x1080.thumb.jpg.dcbecbb97c416f0e1ac97f6aead9de8a.jpg 569e6f543f7a-1920x1080.thumb.jpg.24925d82109e97f013fba1d3a549ec0e.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, to je onaj komplet od 3 testera.

Obavezno da se pita dolazi li uz auto - ako ne, cena odma' dole :D .

PS: Ako si ozbiljan kupac, auto se odmah grabi. Dok ti ovde razglabas sa nama i delis linkove, "mozda svratim", itd... - ako valja ode on odmah ;) .

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne smem da otvaram oglase više, uvek vidim nešto što mi se sviđa a rekao sam da neću drugi atuo... :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pluto

Pa za Stila sam se nakanio posle jedno 6 godina, tako da imam fore :D ... Ima ih jos ohoho pre mene, tek sam pazario - predstavio sam auto i castio na skupu radi uroka :), za pocetak dosta.

Salu na stranu, Alfica je bar ovako sa slika i opremom bas autentican i smekerski autic za po gradu. Drajvao bih ovo samo tako kao drugi auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@shomispc znas koliko imam oglasa koje pratim, od SUVa do Lancera Evo :D

@Ivan super je auto, kvalitetniji Grande Punto koliko sam shvatio, to ja i hocu. Stvarno je dizajnerski lep i smekerskog izgleda. Samo bi ja jurio 1.4tb od 155 ili 1.6mjet, sta bolje naidje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja držim samo Đulijete u filteru, evo sad sam pogledao i iznervirao se što sam odustao od kupovine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima par bas lepih komada 2014.-2015., od 10 do 12 soma (Sprint, QV line), sve crvene :rolleyes:, bas pre neki dan posle duze vremena od kupovine bacih pogled sta se nudi...

26 minutes ago, Pluto said:

Samo bi ja jurio 1.4tb od 155 ili 1.6mjet, sta bolje naidje.

Pa ovaj ti je TB 155 ?

E sad, ako pratis toliko oglasa rekreativno, reci pa da se ne cimamo svaki cas :D . 

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

To prati cisto bezveze da vidim cene kako idu i koliko se spusta cena dok se ne proda, ali jurim ta sva motora pa eto cisto da kazem, idem sad za vikend najverovatnije pa cemo da vidimo
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo.

Da li može provera?

ZFA19800004379730

 

 

5bf9c2349e972_Screenshot_20181124-221821_PolovniAutomobili.jpg.4e1771089b94929b3205c0dbe293c7f3.jpg

Edited by IDzO
Dodata slika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Godiste proizvodnje je 2013o, a paket opreme je Easy s tim da je verovatno taj Easy paket opreme u poslednjem godistu prosiren jer ima vise opreme nego stariji Easy..

Screenshot_20181125-112143_Chrome.jpg

Screenshot_20181125-112211_Chrome.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drustvo, da li bi neko ko se vise razume mogao da mi proveri kilometrazu na poslednjem tehničkom pregledu ? Bio sam na tom sajtu ali je na italijanskom i izgleda da nije nesto dostaupan, bar trenutno.

Evo i slike iz oglasa, a registracija je ako se ne vidi DG-719 WV

 

 

fiat bravo italija.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel ima app za nemačke aute?

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je za proveru automobila poreklom iz Italije, za Nemačku ne znam ima li nešto slično. Nasao sam na Play Store-u app za proveru iz UK ali to sumnjam da nekome treba ovde

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za UK znam,ali za DE nisam našao ni sajt- policijski ili od osuguranja...

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...