Jump to content
FAS Goran
Dire

Za proveru pre kupovine Fiat/Lancia/Alfa automobila

Recommended Posts

Aha, OK... Dobronamerno htedoh da sugerisem da se uz malo strpljenja i neznatnu doplatu moze naci napucan Bravac, u odnosu na one sa pocetnim nivoima opreme kojih su puni oglasi.

PS: Izgleda da treba da otvorimo novu temu: "Za proveru posle kupovine FL automobila" :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/23/2018 at 2:06 PM, urke86 said:

Moze li provera, Zfa19800004019438

ePER kaže

 

Quote

 

3L - NUOVA BRAVO (2007-2009)rtm_new.jpg  
19854L001000 - 1.9-JTD-8V-120CV-CF4+EOBD-DYNAMIC-GS.5M-
Engine: 5485675   Vehicle:   04018837 Manuf. date: 17/4/2007

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, gile smederevo said:

Hvala, kolega. Je l tu moze da se vidi da li je menjac sa 6 brzina?

Nema na čemu :) 

 

Nešto sam kopao i našao ovo

image.thumb.png.d1c6a9dcbe727fa6f678780737c9269c.png

e sad, da l' je to tačno to ne mogu da tvrdim..

 

Možda ti i ovo nešto znači

image.thumb.png.ff0d9ab67984dfd1979a625dc095ea30.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vukaschin

 

Pretpostavljam da je u pitanju Nuova Bravo (oznaka modela 198, umesto napisanih 098):

 

d.thumb.jpg.08962b4aae37854bc6b12a8e51fbae05.jpg

 

Ako je tako, u pitanju je teretnjak sa 4 mesta za sedenje. Restyle varijanta, septembar 2011.

1.6 105 KS, slabija Active oprema - manuelna klima, celicare 16'', itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na brzom odgovoru, sve ste sami nasli i napisali :) nisam znao da je teretnjak bio... na oglasima deluje tip top jedino mi se ne svidja sto je teretni... da li se isplati takva kupovina ili da se preskace? Treba mi da kazemo porodicni auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih preskočio da sam na tvom mestu, ali to je samo moje mišljenje.  Ne može niko da kaže da taj teretni nije bolje održavan nego neki putnički, ali bi meni uvek bilo u glavi ko zna šta je taj sve preturio u sebi. Sa druge strane, teretni su registrovani za 4 sedišta, ne 5, je l' si gledao papire uopšte?

Na oglasima ima gomila Bravo-a i možeš sigurno da nađeš neki dobar a da je bio i ostao putnički :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako te zanima neki konkretan primerak, slobodno mozes da okacis link i PrintScreen oglasa da kolege prokomentarisu...

Naravno u odgovarajucoj temi za kupovinu:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko moze da provjeri servisnu istoriju za Sedici 1.9 Multijet, broj šasije TSMFYA61S00346039

Navodno je presao cca 90 000km. 

 

Untitledb5a7bfcf981faadd.jpg

Edited by Elra

Share this post


Link to post
Share on other sites

FCA Srbije nije umrežena sa centralnom Fiat bazom, tako da obzirom da je auto iz ITA, ne mogu da provjere servisnu istoriju osim da je auto predato kupcu 17.03.2009. Iz Fiata Hrvatske su mi odgovorili da je radjen servis u garanciji 05.03.2010. na 2480 km.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto ne verujem u to, meni su u Stojanovu rekli sve za Alfu, jedino je bilo da mogu da vide samo sta je u garantnom roku..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje sam dobio informaciju kod ovlascenih, po VIN u garantnom roku, za vise automobila za koje sam se detaljnije interesovao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Untitled636c3dcec72e1ea8.jpg

 

Ovo sam ja dobio. A Fassina SPA mi je odgovorila da ne daje podatke online, vec da moram doci kod njih u servis :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to su te oduvali online, pozovi telefonom Stojanov, traži glavnog majstora i onda zamoliš čoveka da ti izdiktira šta može. Naravno da će da te oduvaju ovako gde se ostavlja pisani trag jer to ne bi smeli da daju nikome osim lično vlasniku auta..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...