Jump to content
FAS Goran
Dire

Za proveru pre kupovine Fiat/Lancia/Alfa automobila

Recommended Posts

upisao sam 0 umesto P i dobio ovo cupe 2000 16v aspir.base,enterijer crni,model 1994-97,proizveden 07.94,zadnji brojevi motora 1574567.gadja li se ovo sa tvojim autom?jel ti je i na autu i saobracajnoj upisano P?

Edited by mikisxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo klikni na GO ukoliko ti je već sve podešeno da bude na Engleskom jeziku. Nakon toga ti se otvara ono spare parts... :thumbup:

60760617.th.jpg

Godište 07/1998.

Broj motora 1175065

Naravno, pre ovih brojeva ide ono 182A3000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle ubacivanja broja šasije izbacuje mi ovo

gx24m3Ci.jpg

jel moze pomala pomoć,broj šasije je:ZFA18200005138756

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to me i buni,ima dva modela:

182.306.1(0) BRAVO 1600 16V CF3 SX "SS.STEEL/TROFEO 2000" 182B6.000

182.306.1(1) BRAVO 1600 16V CF3 SX "SS.STEEL/TROFEO 2001" 182B6.000

predpostavljam da 2000,i 2001 predstavljaju godište automobila, a ja sam baš to hteo da proverim,da lije podmlađivan ili ne,jer je moj navodno 2001 godište.

Edited by Bugi

Share this post


Link to post
Share on other sites

...''oba'' su isto godište...02/2001.

Tvoj auto je napravljen februara 2001. godine. Kažeš da to godište piše i u saobraćajnoj, što znači da nije podmlađivan.

Trofeo je samo paket opreme...i godište pored njega ne znači ništa.

Godište dobiješ nakon što klikneš.

Nisu to dva auta, jer vidiš da imaju iste brojeve motora, iste brojeve šasije. Nikako nije moguće napraviti dva auta, a staviti im motore sa istim brojem i ukucati im iste brojeve šasije. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ili nađi neku online verziju koja pokriva posle tog datuma...ili u neki od ovlašćenih servisa...ili u neki od specijalizovanih servisa...ili pošalji broj šasije na moj PP, pa ćemo proveriti... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ja zadnju ediciju e pera znaci zakljucno sa ovom godinom.kome treba moze i ovde da pise ili na PP ako nece javno da kuca broj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodjem dovde

WhbWr.jpg

I onda mi dobijem poruku da me je neki drugi user izbacio. Inace moram da refresujem stranicu, jer mi prvo izbaci praznu pa tek CTRL+F5 mi otvori.

Broj sasije je ZFA18800002418047, pa ako mozete da mi proverite...

Edited by radoznali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proveravao sam na ePER stila jtd 2005. i nasao sam ga medjutim ne znam kako da provalim da li je bio van tj. teretni.Po cemu mogu to da vidim na ePER. :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je Van, to bi pisalo u podacima.

Plus, mislim da Stilo Van ima slovo u broju šasije...tipa ZFA192B00..i onda ostali brojevi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da je Van, to bi pisalo u podacima.

Plus, mislim da Stilo Van ima slovo u broju šasije...tipa ZFA192B00..i onda ostali brojevi...

Po ovome nije bio van al sam siguran da je bio sluzbeni,05 god,metalik je sivi,nasao sam ostatke folije na krovu(bele),na zadnjoj klupi niko nije sedeo,na sofersajbni iznutra tragovi od nosaca za neki ogromni blok(i na desnoj strani table),fantomske rupice ispod volana(drzaci verovatno)na rez.kljucu neki brojevi itd..jbg al radi ok posle 1.5godinu na taksiju samo veliki servis i set kvacila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam juče da si imao problem sa mogućnošću da pregledaš podatke...Skidam neki ePER, pa kada to bude gotovo i bude radilo ok, imaćeš rezultat...večeras ili sutra... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...