Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
STILISTA

Kradja Stila

Recommended Posts

Guest 277

To ne bi pomoglo u slucaju RANK-ovog poznanika.

Strasno kao da smo u siciliji, prosto da ne poverujes da toga jos ima, otimacina na sred ulice i to brava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da ce ovo sad ispasti smesno, ali da je taj u Bravu imo obican mikorprekidac od 30 evra, ne bi mogli da mu ga tako otmu.

Za Stila stvarno ne znam sta da kazem, ako nije pauk...

Share this post


Link to post
Share on other sites

^koliko sam ja razumeo to je novi bravo,sto znaci da je uzet u delti pod garancijom i bilo kakvo budzenje GUBI GARANCIJU,drugar na novoj hondi akord nije smeo da ugradi zeder da ne bi izgubio garanciju nedozvoljavaju nikako busenje,seckanje zica,prespajanje.... :cool

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 4846
koliko sam ja razumeo to je novi bravo,sto znaci da je uzet u delti pod garancijom i bilo kakvo budzenje GUBI GARANCIJU,drugar na novoj hondi akord nije smeo da ugradi zeder da ne bi izgubio garanciju nedozvoljavaju nikako busenje,seckanje zica,prespajanje.... :cool

tako je, 6meseci star, na lizing,pushing i dobrovoljno duznicko ropstvo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plašim se kad bi sekli ruke za krađu da bi prodaja rukavica dramatično opala u našim krajevima... A sem toga ovde krađa automobila uopšte nije neko ozbiljno krivično delo... Zakonodavac to tretira više kao pozajmljivanje iz dosade i radoznalosti, pa su i kazne u tom fazonu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubacis Prekidac u automobil, kosta 100din, i sat vremena posla, i resio si problem, ko da ce ovi iz servisa da ga prrovale, ako dodje stani pani za garanciju, izvadis ga napolje....

Sve se resi, a;o svaka zackoljica, je novo gubljenje vremena, par planiranih, i po koja neplanirana prekpreka, i auto ostaje sa vama....

Bar raste sansa da ga sacuvate.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 536

Ajd za stila ali:

Renault Megan 1.9DCI sa dvoja vrata, ukraden je nocas oko 3h ipred zgrade kod hotela Hyatt. Kradja je snimljena kamerom, lepo se vidi kako dva lika otvaraju auto, guraju ga iz parkinga i niz ulicu.

Megan je 2003 ili mladji.

E bre ljudi da mi neko ispirico da je ukraden Reno u Beogradu nebih mu verovao, ali ovo imam na traci. Ako je vrate iz SUP-a objavicu snimak... :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites
mom prijatelju su prekljuce oteli nov (6 meseci) Bravo 19 multi-jet, trula visnja metalik. napali ga kad je izlazio iz auta, kod arene na nbgd-u.

Verovatno su mislili da kradu Golf 7

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 3658
Ajd za stila ali:

Renault Megan 1.9DCI sa dvoja vrata, ukraden je nocas oko 3h ipred zgrade kod hotela Hyatt. Kradja je snimljena kamerom, lepo se vidi kako dva lika otvaraju auto, guraju ga iz parkinga i niz ulicu.

Megan je 2003 ili mladji.

E bre ljudi da mi neko ispirico da je ukraden Reno u Beogradu nebih mu verovao, ali ovo imam na traci. Ako je vrate iz SUP-a objavicu snimak... :shock:

Koja zgrada kod hotela Hyatt? (živim u blizini pa zato pitam)

Znaš šta mi nije jasno... Aj da otvore vrata, ok... Ali, KAKO su otključali volan?

Share this post


Link to post
Share on other sites
mom prijatelju su prekljuce oteli nov (6 meseci) Bravo 19 multi-jet, trula visnja metalik. napali ga kad je izlazio iz auta, kod arene na nbgd-u.

Verovatno su mislili da kradu Golf 7

verovatno! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo za brava sam procitao u novinama, nisam mogao da verujem.

jel imao kasko?

a evo i Mirko_NS-u su pokusali da obiju stila pre neki dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 536

Set kaplara, direkt s parkinga izguran i odguran niz ulicu. E sad auto se pali s karticom...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 3658

Da, auto se pali na karticu, ali su mogli da imaju spreman kamion i da ga odnesu... Nije mi jasno jedino to kako su otključali volan, jer se i on otključava na karticu. Jedino ako su ga bukvalno odgurali ravno niz ulicu... tu ima nekoliko mesta gde ljudi bukvalno parkiraju tako da auto može da izađe bez pomeranja volana. Ja sam u lameli, inače...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 536

ne ne ovi su ga isparkirali na gurku, znaci da su volan otkljucali nekako ali ga nisu upalili ili nisu hteli da pokusavaju da neprobude komsije. Inace parking se snima sa tri kamere tako da se prilicno jasno vidi momenat kada su ga obili...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 3658

Nadam se da ćeš dobiti snimak... a još više se nadam da će snimak pomoći da lopovi budu uhvaćeni! Da li poznaješ vlasnika? Zanimljivo je pitanje da li su lopovi imali kloniranu karticu (legalno ili ilegalno, pri čemu ne znam da je moguć ovaj drugi metod) ili postoji neki do sada nepoznat metod za otključavanje renoovog volana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što bi ga gurali da su imali karticu? Ko bi sa ko zna kog sprata nekog od 6 kaplara čuo auto koji se pali, a pale se automobili i odlaze sa parkinga na svaki minut.

To je natovareno na nešto i odšlepano.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 3658

Teorija zavere - recimo da je auto kupljen polovan i da je prodavac sačuvao jednu karticu. Recimo da bi njemu odgovaralo da ne bude očigledno da je auto upaljen karticom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...