Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
STILISTA

Kradja Stila

Recommended Posts

Danas sam prvi put do sada cuo da su nekom ukrali Stila.

I to bio karavan a ukraden u bul.Kralja Aleksandra.Vlasnik se parkirao

otisao i vratio se za 15 min kad ono nema kola.

Dal je jos neko cuo da su poceli da ih kradu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostalo ne bi ni imalo smisla krasti, posebno što je karavan :cool:

Zaključan bio regularno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj ko bi dirao Stila karavana... prvo što ne može tek tako da se zvekne (treba ti bar malo opreme i znanja a to imaju profesionalci) a oni se ne bi zamarali Stilom.... mada ko zna, ovde kod nas u Srbiji je sve moguće, možda su ga zveknuli za delove :mrgreen: mada pre će nešto od one 3 stvari gore navedene... 90% tipujem na pauk! :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 4846

mom prijatelju su prekljuce oteli nov (6 meseci) Bravo 19 multi-jet, trula visnja metalik. napali ga kad je izlazio iz auta, kod arene na nbgd-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 202

Mora da su ovi divlji uvoznici resili da "uzmu" neregularna auta koja su prodali nazad sebi, na ovaj ili onaj nacin, kako ne bi postojao nikakav dokaz da ih dalje gone ako ih "nagaze" za muljanje pri uvozu, a vidim da su Policija i Tuzilastvo malo ozbiljnije krenuli u tu akciju.

Polu-zezancija, ali nije nemoguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mom prijatelju su prekljuce oteli nov (6 meseci) Bravo 19 multi-jet, trula visnja metalik. napali ga kad je izlazio iz auta, kod arene na nbgd-u.

Citao sam u novinama...strasno. Povratak u 90-te.

Kradu svasta, ovde na formu je prijavljen slucaj kradje Mini morisa starog...

Ali svakako da je Stilo veoma nepopularan kod lopova.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 904

Nema te "robe" koja je nepopularna kod lopova... Samo je pitanje momenta i situacije, pa ako im se ukazhe prilika nece da oklevaju. Naravno da preferiraju recimo VW iz razloga brzhe i lakshe prodaje, ali daleko od toga da ce od nechega da okrenu glavu, ako im se ukazhe prilika. Ovo je delo amatera, jer oni "jachi" se ne bi bavili Fiat-om ili bilo kojim autom tog cenovnog ranga i to u sred bela dana. Toliko da rizikuju profi ne mogu da dozvole sebi, to rade samo amateri... A oni ne biraju puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam se bio sablaznuo kad sam cuo isto kao i vi!

sve je bilo regularno.covek zakljucao auto bez greske i oterase mu ga za 15

min.(toliko je bio odsutan)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A što nije nemoguće da su imali kopiju ključa? To se sad bar lako napravi, ako je ostavljao auto na pranju/servisu.

Pretpostavljam da nije imao nikakvu sekundarnu zaštitu, bar sudeći po tome koliko retko ljudi stavljaju alarme na stila. Neshvatljivo mi je da se uzdaju samo u kod ključ, ne samo zbog krađe vozila, nego da im svako može ući u kola i čeprkati na miru čitavu noć.

Ko zna šta je epilog priče, ali fakat grad malo stagnira po pitanju bezbednosti svake vrste, krađe su još smešna stvar šta se sve događa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja znam ljude koji nisu dobili 2 ključa kad su kupili auto - mislite o tome, naročito što trgovci automobilima nisu baš cvećke od ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nem sanse za 15min tj ne za 15 min nego nikako ne postoji alat za kradju. prvo, ne moze da se ttkljuca lomacem, tako je napravljen ulozak da se lomi i ne moze da se otkljuca. drugo sto se elektronike tice nema sanse, nema alat, ne postoji, nije napravljen. ovo je neko imao kljuc. i to opet sto nidza rece da se uradi na pranje, malo tesko tj kopiranje kljuca nije tako prosto, traje. skida se BSI pa se odlemljuje chip pa na programator itd itd... dakle, otimacina klasicna kako i na koju foru... pitanje je. ovo sto 206 kaze ima smisla mada , informacija vrlo stura... "nestao auto" :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek mogu da ti ga navuku na prikolicu ili kamionče.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma taj je ostavio upaljen auto,pa sad prica price(da ne bude da je ispao glup),niko ne krade auto na sred bulevara klasicno i to u sred bela dana, to je sve na trkaca :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma taj je ostavio upaljen auto,pa sad prica price(da ne bude da je ispao glup),niko ne krade auto na sred bulevara klasicno i to u sred bela dana, to je sve na trkaca :lool:

ti ko da poznajes coveka !!

lepo vam rekoh da je covek zakljucao auto!

a sto kaze 206 ima smisla

sto se tice Zverka stvarno nisam upucen da mogu da dajem sud dal moze ili nemoze da se mazne.

pre bih rekao da su ga natovarili na slep!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 277

Daj, bre ko ga tovario? Pa vidi ga ceo bulevar. Jesi ostao do kraja pa da znas da ga nije pokupio neki parking servis.

A kopijom kljuca najbezbolnije u cemu je problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 4055

možda je auto ostavio upaljen a samo kaže da ga je zaključao zbog osiguranja da bi mogao da naplati štetu. možda mu je i pauk odneo ako je parkirao na sred bul. k. aleksandra.

hiljadu mogućnosti i iz tog razloga ne treba davati priči mnogo na značaju jer nije ni proverena niti se zna puna priča nego sve nešto "znam nekog ko zna nekog". čak i da mu je ukraden auto nije ni prvi ni poslednji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bulevarom u zadnje vreme krstare pauci... ali ne postizavaju... ljudi ostavljaju kola gde im padne na pamet pa ulica u suštini ima samo dve trake... a oko kafića na lionu je kao u Strahinjića Bana, mali sajam čobanskih vozila...

Dok vlasnici automobila proizvedenih u Italiji svoja kola pretežno parkiraju na trotoaru, nemački proizvodi su uglavnom na sred ulice... što bi ga neko i kupovao ako ga svi ne vide...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 4846

samo se vi zajebavajte, ali moj prijatelj se krvavo branio i nazalost dobio batine i ostao bez brava.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest 4846

pa nema mnogo detalja. u okolini arene u popodnevnim satima, sumrak, parkirao auto, izasao sa kljucevima u rukama i tu ga zaskocio jedan od razbojnika, drugi oteo kljuceve i usao u auto. ovaj krupniji ga valjda drzao, dok je sitniji pokusavao da ubaci u rikverc. prijatelj se istrgao i premda je dosta sitniji, uspeo ovog krupnog da vise puta opali po glavi, dok ga sitniji nije otpozadi udario necim tvrdim u glavu. . . i ode bravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...