Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
loodilo

Predstavnici kluba na takmičenjima ?

Recommended Posts

Da li imamo još nekog predstavnika našeg kluba na auto-moto takmičenjima osim Čelića na DRAG-u?

Smatram da imamo dosta potencijala kako u smislu automobila tako i vozača. Evo meni padaju na pamet reaper_HGT koji kad bi SABIJAO drag sa ugrađenim nitrom! Zatim Marko sa Lančijom HF Turbo, pa zatim Tipo Turbo 4x4 kojeg takođe Mare priprema... Sigurno bi se našao i neki Coupe turbać da objasni neke stvari. Za stajling imamo potencijala, takođe i za dB drag. Jedino ne znam kakva bi bila situacija vezana za drift...

Koje je vaše mišljenje o svemu ovome? Takođe smatram da je jako bitno da podržavamo naše članove koji se takmiče i da budemo maltene TIM a ne samo club. Pravi primer je ovogodišnji DRAG na kome je Čela imao odličnu podršku! Ne mislim samo na podršku u moralnom smislu već i u svakom drugom, shodno mogućnostima.

p.s. moramo pod hitno da odštampamo flajere i da vrbujemo još članova! Primera radi sinoć sam u gradu na semaforu startovao lika sa Fiat Puntom GT turbo, porazgovarali malo o automobilima i ja mu spomenem forum, klub i okupljanje, a on me bledo gleda. Otvorio se semafor i svako na svoju stranu. Da sam imao flajer da mu dam sigurno bi imao bolje informacije o celoj ovoj priči. Znam da to sa flajerima praktikuju kolege iz Opel Club-a Srbija. skroz je dobar fazon!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...letak će uskoro... :cool:

Marko je, kao i Čelić, učestvovao na trkama ubrzanja...

Reaper ne radi uzalud sve ono oko svog auta, tako daaa... :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za slikove kontam da neće biti problem, samo da ih izreklamiraš na trci. Ali je nitro problem, skupa je to investicija da bi te neko sponzorisao mada nikad se ne zna :) s obzirom kakvog pravnika imamo za podpredsednika ništa nije isključeno i da se nađe neki sponzor za NOS ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel neko ima neke informacije o sampionatu oldtimera? cuo sam neku pricu na tu temu krajem leta ali od tada nista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm šampionat old timera ? Da budem iskren, prvi put čujem da se to održava kod nas.... oćeš da se prijaviš Đape ? :) eto ti možeš da budeš predstavnik kluba u toj disciplini :mrgreen: otvoiće se kluba za jedan karton Bavarije! :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pricu sam cuo od jednog od nasih starih relista, vozi covek vec 20 godina.

bilo bi veoma zanimljivo... eto sanse da se za relativno sitne pare trkamo.

svakako bi se prijavio. vozio sam nekad davno reli akademac, bila je dobra ideja, steta sto nije zazivela ta ideja...

sredjujem jedan f132, bas sam se nameracio da napravim trkalicu od njega, samo zato sto se niko nikad i nigde nije trkao sa 132 koliko ja znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa zamisao u svakom slučaju. Baš bi bilo gotivno da se to sprovede u delo! Pa kad se pojavi neki Fića Abart sa vratima koja se otvaraju na kontra stranu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...