Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Punto Abarth

Moj prevoz...

Recommended Posts

Onda u redu ;) Ja koristim komad filca koji se možda i zove "profi špahtla", a da ja to nisam znao :lool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima se, moze se... :)

Iz dva razloga, ove celicane koje imam imaju samo jedan par guma sa dobrom sarom (i to letnjih), a zbog oblika te iste sare, bolju prohodnost imam sa yokohamama, verovao ili ne...

samo jednom su vozene po snegu, vidis kak'i je cist, ne izlazi iz garaze sobe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo lepo... bas lepo :)

Zato moj ne ulazi nikako u garazu, juce sam ga konacno pocastio pranjem posle mesec ipo dana. Al' evo ga opet je k'o prase ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

uz brdo uz koje se prosle zime nisam mogao popeti sa BFGoodrich profiler2 165/70 R14, popeo sam se ove godine sa yokohamama C Drive 195/50 R15. Ukupan precnik tocka se razlikuje za nekih 4mm, ako sam dobro sracunao. BFG imaju onu V saru, i stvarno su dosta lose za zimu, a yokohame iako sire, imaju asimetricnu obicnu saru i bolje kopaju. Naravno, lose su obe jer su letnje, ali meni zimska guma realno treba jednom, dva put godisnje.

Posto je posle te veceri auto bio sav biiiip!, da ga ne bih takvog uvozio u garazu sobu :lool: , prepuskirao sam ga u povratku kuci... Bilo pola 2 ujutru. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad mogu drugi da se igraju photoshop-om, a što ne bih mogao i ja...

R17 umesto R15, i jedno diskretno spuštanje :lool: bio mi je prevelik cim da zatamnjujem stakla...

puntohdr17lowereddebadgqx4.jpg

@ chikavili: još samo pragovi da čučnu... :badteeth1:

btw, ubodeni nightbreaker-i na kratka, daj Bože da ne vrisnu odmah... Fino svetle, po nekoj mojoj proceni, cca 10% jače i isto toliko belje (u odnosu na Narvu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, meni nightbreakeri na kolima vec jedno pola godine i nisu uginuli.

Inace, sto se tamnjenja stakala u PS tice, to je jedna od najlaksih radnji, uopste nije cim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma cepi Xenone i da te bog vidi! Odlično izgleda puntić, najs foto-šop ali kad si već radio mogao si debadge da mu odradiš čisto da vidiš kako bolje izgleda auto. Felne su extra, još u toj veličini... jujuju! Crn krov obavezno, tamna stakla i ništa ne diraj! Ovo na Mišeluku a ? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ loodilo: skupi mi henoni, da ga grebes... Krov bas i ne bih crnio, cisto vrucine radi, a znak mi ne smeta. Jes, vala, na miseluku...

@ chikavili: ma kupujem pragove, nemas frke :lool: A tamnjenje stakala... Pa mozda mi jos nije sinulo kako da to odradim onako kako ja zamisljam, znaci neprimetno. Imam sasvim solidno iskustva u photoshop-u, ali eto, ne javlja mi se kako da perfektno zatamnjujem... Ako imas neki ultrazajebat savet, rad sam da te poslusam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta se ti smucas po novobeogradskim garazama,hoces da te pojede mrak pa da te nadju posle dve godine u nekoj garazi :rofl:

Edited by boki

Share this post


Link to post
Share on other sites

manfrede, kuco jedna... Stavio si uporedne slike sa kojih sa najmanje primeti razlika...

btw, bilo sniženje, a ja slab na sniženja...

@ boki: o kom mraku pričaš, čoveče, pa to ne postoji više... :)

@ svi ostali: ne dajte manfu blizu kola sa aparatom, taj slika sve živo, i što treba i što ne treba... Pa onda to postavlja na videlo drugima, ccccc... Ne bi me čudilo ni da me klokovao iz vazduha kako teram preko 2 glave na E75 kad sam se vraćao kući... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ neki se pitaju, a neki znaju da je Punto Abarth stealth automobil kad se kreće preko stotke, a ispod toga izgleda kao najobičniji 8v, radi zavaravanja neprijatelja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah

lepo si nam formulisao da nikad nisi presao stotku :D

a ja se josh pitao zasto si mi stalno u retrovizoru :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebga, kad ne vozim zondu kao ti... Pa da tresem i HGT-ove.. :)

ovo postaje way to silly...

Edited by Punto Abarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pajzte sad, kao što sam i obećao - potrošnja:

photo0041i.th.jpg

evo, dodje do ovde sa brzinom i neće više, da ga ebem... :

photo0040t.th.jpg

100/23,4=:whistle::lol:

Edited by Punto Abarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

U lebac ti... podeli to sa 3 i dobijas potrosnju HGTa hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

ju ju ju lepo lepo... Koliko Kelvina su Zenoni?

I sto ga ne bi spustao nikad?

edit. nesto sam se istripovao pa sam listao prvu stranu :D haha

sto se tice plina, ne bih ga stavio nikad u zivotu. pre bih uzeo auto koji manje trosi, toliko o tome ;)

Edited by Vukasin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...