Jump to content
FAS Goran
BaneT

Da li je ovo neko od "naših"...?

Recommended Posts

1 hour ago, dellas said:

Nisam primetio leona, ako je jos uvek aktuelan :)

Aktuelan je, ali blizu lifta tako da ne vidis ako nismo u istom ulazu :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/2/2021 at 12:30 PM, rkoma1986 said:

Iako se tablice razlikuju, rekao bi da je to ova 

 

 

Vrlo rado bi pogledao ovaj klip da mi glas ovog lika nije krajnje iritantan. A da gasim zvuk na klipu gde je Alfa GTA je svetogrđe. Nema rešenja   :X

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, PremieRacing said:

da mi glas ovog lika nije krajnje iritantan.

Apsolutno se slazem. Ima ok klipove ali mi je muka pogledati. Unisti uzivanje skroz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan izuzetno lep, spusten sport. 18' mislim i dodatno spustan i napred i nazad, koza unutra, fabrika xendze... Neko je nekad probao da mu izvuce plastiku od pranja farova i malo tako ostalo da viri, ali sveukupno je bas pedantno odrzavan. Svaka cast. 

IMG_20210401_074130.jpg

IMG_20210401_084137.jpg

IMG_20210401_084435.jpg

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da se malo razlikuju pneumatici na istoj osovini...

Uzas :thumbdown:  . Za mene je ovo u stvari nasilnicka voznja, za momentalno iskljucivanje iz saobracaja i trajno oduzimanje vozacke dozvole bez ikakvog buduceg prava na istu :) .

Isecak iz videa iznad, cisto da ostane zabelezeno o cemu se radi:

 

Untitled.thumb.png.c7faaadcb479fdd039a17cba4bbb6930.png

 

Pored toga sto se vozi na felni, uz sve opasnosti koje to nosi, dodatno ko zna od kada to traje - pa su komadi gume potpuno razbucali potkrilo. Koje samo sto ne otpadne i lansira se nekome iza pod auto, ni krivom ni duznom. Vidi se i da je felna odvaljena od zivota, verovatno zbog voznje bez gume, udarcem u neku rupu.

Ovo mi je u rangu onih Mad Max home made vozila pojedinih zasticenih grupa, koja nesmetano saobracaju po nasim ulicama. Steta sto se na videu ne vide njuska i tablice.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam ovog gore stila i kolika je retkost videti cistog i urednog stila u fabrickom stanju i da nije cuniran, da nije izlupan izgreban, rdjav itd.



Послато са SM-A528B помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to jos 5V koji je meni licno ruzniji od 3V. Zaista lep primerak

On 4/9/2023 at 12:26 PM, bucke1 said:

Da li je neko od nasih?

Nisam siguran za njega, posto mi je u kraju, bas lep Bravo.

 

Tu ima jos jedan beli sa sport R17 i panoramom kome fali jedna lajsna mada nisam video istog na forumu.

 

Kod mene ima kolega, isti sport crveni kao taj, KG table bez pano, cita al mislim da nije aktivan.

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upecan u Katanicevoj veceras, neko sa foruma? Lep Puntic, ima sitnica za sredjivanje, ali fina osnova.

Farovi da se ispoliraju, felne su malo odrane, prednji i zadnji znak za zamenu (standardno za Fiat). I verovatno je cackano oko zadnjeg branika, malo mi se nijansa razlikuje, a i Evo ima crne umetke branika i napred i nazad. Kao da je prefarbano ili stavljeno sa novijeg Punta MY12.

Ali generalno lepa osnova, upao mi je u oko, deluje kao neka perla boja, lep tocak, zavrsetak auspuha, pragovi, panorama...:

 

IMG_20230921_183914_resized_20230921_093151184.thumb.jpg.0507530a0eb55c9402555f05689c0f90.jpg IMG_20230921_183857_resized_20230921_093151740.thumb.jpg.30549c9a0d75caf81f790af4ca8cbf4a.jpg IMG_20230921_183830_resized_20230921_093151471.thumb.jpg.85bee1cc6bb80d9e2cdbd708c48b78c7.jpg

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni odlicno izgleda uzivo (slike ne mogu ni blizu da docaraju perla efekat), plus je retka boja.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, Ivan said:

Upecan u Katanicevoj veceras, neko sa foruma? ... Farovi da se ispoliraju, felne su malo odrane, prednji i zadnji znak za zamenu. I verovatno je cackano oko zadnjeg branika, malo mi se nijansa razlikuje, a i Evo ima crne umetke branika i napred i nazad. Kao da je prefarbano ili stavljeno sa novijeg Punta MY12...

 

Vodi ti računa da te neko ne ispresavija dok toliko zagledaš tuđe automobile na ulici...   :P

 

Manje bi zamerki ženi našao nego ovom GP    :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekao nesto tu blizu pa bio dokon, bez brige :D .

Ako negde zapne, odmah FLCS klupska kartica na uvid. Drug clan :D , iako vozim ove poluproizvode.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...